top

Stany pre obytné automobily

Stany pre karavany a prívesné stany sú dokonalým spôsobom, ako si zabezpečiť čo najväčší komfort pri kempovaní. Poskytujú vám viac priestoru, a tým aj možnosť efektívne relaxovať v prírode.
View as Grid List

7 Produkty

 1. -15%
  Predstan Easy Camp Crowford
  Predstan Easy Camp Crowford
  vrátane DPH 189,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 199,99 € (-5%)
  Cena odporúčaná výrobcom 223,99 € (-15%)

  Zoznam prianí

 2. -16%
  Predstan Easy Camp Shamrock
  Predstan Easy Camp Shamrock
  vrátane DPH 327,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 311,99 € (+6%)
  Cena odporúčaná výrobcom 391,99 € (-16%)

  Zoznam prianí

 3. -19%
  Predstan Outwell Milestone Shade
  Predstan Outwell Milestone Shade
  vrátane DPH 557,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 587,99 € (-5%)
  Cena odporúčaná výrobcom 694,99 € (-19%)

  Zoznam prianí

 4. -20%
  Predstan Outwell Waystone 240 - black/grey
  Predstan Outwell Waystone 240 - black/grey
  vrátane DPH 611,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 687,99 € (-11%)
  Cena odporúčaná výrobcom 769,99 € (-20%)

  Zoznam prianí

 5. -12%
  Autostan Outwell Fastlane 300 Shelter - grey
  Autostan Outwell Fastlane 300 Shelter - grey
  vrátane DPH 357,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 325,99 € (+10%)
  Cena odporúčaná výrobcom 409,99 € (-12%)

  Zoznam prianí

 6. -16%
  Strieška Outwell Forecrest Canopy - green
  Strieška Outwell Forecrest Canopy - green
  vrátane DPH 230,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 231,99 €
  Cena odporúčaná výrobcom 274,99 € (-16%)

  Zoznam prianí

 7. Adaptér Outwell Dual Beading Connect Set 7-7+5 mm

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

7 Produkty

Vymazať

Tábornícke stany - viac úžitkového priestoru

Tento typ konštrukcie sa plne osvedčí pri objavovaní sveta v karavane alebo obytnom aute. Tie sú, ako vieme, praktické na cesty, ale neponúkajú veľa priestoru. Môžete v nich spať, pripravovať a jesť večeru, ale robíte to v nepríjemnom stiesnenom prostredí. Preto sú karavanové stany a prívesné stany tým najlepším riešením, keď si chcete na svojej ceste užiť maximálne pohodlie. Vďaka tomu bude váš čas v teréne najpríjemnejší z celého roka. Umožní vám účinne sa zotaviť v prírode pred tým, ako sa vrátite k svojim každodenným mestským úlohám. Kempingové stany v ponuke obchodu 8a.sk sú v každom ohľade prepracované. To znamená, že v kempe si budete môcť užívať takmer rovnaký komfort ako doma.

Táborové predsiene - organizácia života v kempe

Další priestor v kempe si zaslúžite. Poskytuje vám voľnosť pohybu, ktorú potrebujete na odpočinok. V karavanových stanoch a prívesných stanoch máte možnosť zriadiť vonkajšiu kuchyňu alebo jedáleň vo vnútri. Takto sa nebudete musieť "tlačiť" v malej miestnosti auta a snažiť sa pripraviť večeru pre svojich spolucestujúcich. Okrem toho sa predsiene pre karavany a prívesné stany dajú využiť aj ako hrací priestor pre deti, keď prší, a ako všetci vieme, deti sa najviac nudia, keď prší. Niektoré modely umožňujú aj pohodlný spánok. Kempingové stany Outwell si môžete kúpiť so spálňou alebo si ju zakúpiť ako voliteľné príslušenstvo. To sa vám bude hodiť najmä počas horúcich nocí, keď spanie v karavane nie je pohodlné. Predsiene pre karavany a prívesy s takýmto riešením vám zároveň umožnia kempovať s väčšou skupinou.

Stany pre karavany - stúpačky alebo vzduchové komory?

Vesty pre karavany a stany pre prívesy od spoločnosti Outwell ponúkajú dve riešenia z hľadiska ich stability. Môžete si vybrať model založený na klasickom tyčovom systéme, ktorý sa zvyčajne vyrába technológiou Duratec. Táto konštrukcia veľmi dobre odoláva vonkajším podmienkam a vetru, ale jej nastavenie trvá o niečo dlhšie a niektorí ľudia ju považujú za príliš komplikovanú. Preto stany pre karavany a obytné prívesy od dánskej značky Outwell ponúkajú vzduchové komory namiesto ihrísk. Integrovaný systém Advanced Air System a systém Rigid Air System umožňujú postaviť stan vo veľmi krátkom čase. Samotný proces sa vykonáva pomocou nafukovacieho zariadenia, ktoré zvyčajne nájdete v súprave. Predsiene pre karavany a prívesné stany s týmto riešením sa oveľa lepšie chovajú aj vo vetre. Dôvodom je určitá flexibilita takéhoto dizajnu.

Prívesné stany - vodotesné tropické stany

Keď idete kempovať, nie je to na dva dni, ale skôr na týždeň alebo dokonca na niekoľko týždňov. Počas takého dlhého obdobia nemôžeme predpovedať, aké bude počasie, takže musíme zabezpečiť slnečné počasie. Práve preto ponúkajú karavanové stany a prívesné stany v obchode 8a.sk podporu vyladených tropík. Ich vodotesnosť osciluje medzi 3000 a 6000 mm H2O, čo je ideálne aj v silnom daždi. Výrobcovia používajú aj špeciálny polyuretánový povlak. Jeho účelom je spomaliť zmáčanie materiálu, aby kvapky vody voľne stekali z povrchu tropických oblastí. Stany pre karavany a predsiene prívesov majú tiež podlepené švy a ich bočné steny sú spojené s podlahou. Takto budete vysoko chránení pred dažďom a vlhkosťou, čo nepochybne zvýši komfort vášho výletu.

Predsieň pre karavan - stabilita vo vetre

Kempingové stany značky Outwell, ktoré nájdete v obchode 8a.sk, sa vyznačujú vysoko stabilnou konštrukciou. Potvrdzujú to testy a súbor riešení skupín Wind Stabiliser System a Aerodynamic Storm Protection. Určujú odolnosť celého prístrešku voči určitej sile vetra. Obytné prívesy a prívesné stany neklesajú pod 7 stupňov Beaufortovej stupnice a najčastejšie dosahujú 8 alebo 9. To znamená, že aj niekoľkotýždňové kempovanie bude mať dobrú podporu.

Tábornícke stany - pohodlné vetranie

Letné kempovanie je spojené s vysokými teplotami, ktoré môžu byť veľmi nepríjemné. Preto majú predsiene pre karavany a prívesné stany, ktoré nájdete v obchode 8a.sk, rozsiahle vetracie systémy. Špeciálne otvory zabezpečujú pohodlnú cirkuláciu vzduchu vo vašom prístrešku. Okrem toho umožňujú karavanové stany Outwell odpojiť bočné steny a predný vchod. Týmto spôsobom si zachováte príjemný tropický tieň a získate maximálnu priedušnosť. Zníži sa tak nepríjemné letné prehrievanie a vy si budete môcť príjemnejšie vychutnať čas strávený mimo domu.