top

Dámske zimné topánky

Dámske zimné topánky majú módny vzhľad a pohodlne sa nosia. Sú ideálne na náhly útok zimy v meste, ako aj na zimné lyžovačky alebo dlhé prechádzky v snehu. Ponúkame široký výber dámskych zimných topánok do chladného počasia.
View as Grid List

68 Produkty

 1. -15%
  Dámske zimné topánky Dachstein Wildcat GTX - dark blue

  Zoznam prianí

 2. -4%
  Dámske zimné topánky Meindl Solden - brwn

  Zoznam prianí

 3. -4%
  Dámske zimné topánky Keen Greta Boot Wp - bison/java

  Zoznam prianí

 4. -27%
  Dámske outdoor topánky ZeroC Storo GTX LD - olive

  Zoznam prianí

 5. -27%
  Dámske zimné topánky Sorel Caribou - buff

  Zoznam prianí

 6. -27%
  Dámske zimné topánky Sorel Caribou - black/stone

  Zoznam prianí

 7. -24%
  Dámske zimné topánky Sorel Snow Angel - black

  Zoznam prianí

 8. -31%
  Dámske zimné topánky ZeroC Sestriere LD - navy

  Zoznam prianí

 9. -30%
  Zimné topánky dámske CMP Kinos WP - corteccia

  Zoznam prianí

 10. -28%
  Zimné topánky dámske CMP Kinos WP - antracite

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

68 Produkty

Vymazať

Dámske zimné topánky - štýlové a teplé

Dámske zimné topánky z ponuky obchodu 8a.sk sú dôkazom toho, že je možné úspešne spojiť moderný a módny vzhľad s maximálnou funkčnosťou vďaka najnovším technológiám a solídnemu spracovaniu. Medzi dostupnými modelmi nájdete zimné dámske topánky so športovým alebo turistickým strihom, špeciálne prispôsobené zimným podmienkam. Účinne chráni pred chladom, poskytuje priľnavosť na snehu, ale zároveň sa vyznačuje skvelým vzhľadom. Ponúkame dámske zimné topánky s klasickým dizajnom Prírodná koža, hrejivé kožušiny (vrátane ekologických) alebo ďalšie ozdoby oslovia všetkých milovníkov tradičných vzorov. Ženy, ktoré uprednostňujú najnovšie riešenia, ocenia moderné dámske zimné topánky s membránou GORE-TEX® a zvrškom z najnovších dostupných materiálov. Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek štýl, môžete si byť istí, že topánky budú pri nízkych teplotách fungovať skvele.

Aké dámske zimné topánky si mám vybrať?

Pri výbere obuvi na zimu sa oplatí venovať pozornosť niekoľkým špecifickým vlastnostiam, ktoré by mala mať. Modely prispôsobené nižším teplotám ponúkajú oveľa väčší komfort a umožňujú maximálne potešenie zo zasneženej krajiny namiesto obáv z mrznúcich nôh. Po prvé, dámske zimné topánky by mali byť vybavené hrubou podrážkou To zabezpečí účinnú izoláciu od zeme a zabráni rýchlemu ochladeniu nôh. Okrem toho by mal mať vysokú úroveň priľnavosti. To sa dá dosiahnuť dvoma riešeniami. Používajú sa špeciálne triedy gumy, ako aj vhodne tvarovaný behúň. Vďaka tomu si obuv udrží lepšiu trakciu v hlbokom snehu, ale aj na zľadovatenom povrchu.

Druhé, konštrukcia zvršku je mimoriadne dôležitá. Ak sa topánky budú používať v hlbokom snehu, mali by sa v nich použiť nepremokavé materiály, ktoré účinne zabránia rýchlemu premoknutiu topánok. Obzvlášť obľúbené sú dámske zimné topánky vybavené membránou GORE-TEX® Dokonale kombinuje ochranu proti vode so schopnosťou zachovať vysokú priedušnosť. K dispozícii je aj obuv s mnohými inými membránami. Veľmi účinná ochrana proti ľahkému premočeniu sa používa v mnohých snehových topánkach. V týchto prípadoch je spodná časť zvršku vyrobená z peny alebo gumy a spolu s podrážkou tvorí jeden celok. To znamená, že aj pri pohybe v rozblatenom snehu budú topánky účinne chrániť vaše nohy pred namočením.

Po tretie, dámske zimné topánky musia ponúkať optimálne tepelné vlastnosti, t. j. chrániť nohy pred chladom. To sa najčastejšie dosahuje použitím dodatočnej izolácie, ktorá sa stará o správnu teplotu nôh. V dámskych zimných topánkach preto môžeme nájsť tepelne izolačný syntetický materiál podobný tomu, ktorý sa používa v syntetickom oblečení. Vytvorený vzduchový vankúš účinne izoluje od chladného prostredia. Ďalším riešením je použitie podšívky z teplého rúna alebo umelej kožušiny. Takéto riešenia sa prejavujú aj vo vysokom komforte nosenia. Výrobcovia nezabúdajú ani na zvýšenú izoláciu na spodnej strane. Oplatí sa skontrolovať, či sú dámske zimné topánky vybavené izolačnými fóliovými vložkami alebo či sú dostatočne hrubé. Kombinácia takejto obuvi so správnymi dámskymi ponožkami urobí z každého výletu v zimnom období čistú radosť.

Dámske zimné topánky na chodník aj do mesta

Ak hľadáte zimné turistické topánky, oplatí sa zvážiť šnurovacie modely s vyšším zvrškom. Obuv pripomínajúca klasickú trekingovú obuv poskytne väčšiu stabilitu na trase. Šnúrky vám tiež umožnia dokonale ich prispôsobiť nohe. Obuv vám tiež umožní používať turistické mačky na zľadovatených chodníkoch a cestách. Pri prechádzkach, v meste alebo po lyžovačke sa výborne osvedčia obľúbené damské snehule Sú to veľmi pohodlné topánky, ktoré účinne chránia pred chladom a snehom. V ponuke obchodu 8a.sk máme široký výber dámskej obuvi v rôznych štýloch a bohatých prevedeniach. Máme športové a turistické dámske topánky na zimu, aj také, ktoré sa osvedčia počas zimných výletov na trekingových lyžiach Nájdete tu aj perfektné každodenné, módne a veľmi teplé snehule a zimné tenisky inšpirované horskými aktivitami a životným štýlom. Ponúkame dámske zimné topánky od renomovaných značiek The North Face, Merrell, Keen, Columbia z najnovších kolekcií aj výpredajových modelov.