top

Tašky na lyže

Vaky na lyže sú ideálnym spôsobom bezpečnej prepravy zimného vybavenia. Lyžiarske vaky sú ideálne, ak cestujete na zimnú dovolenku lietadlom, autobusom alebo autom. Vaky na lyže sú skvelým prostriedkom na ochranu lyží a inej batožiny pred poškodením.
View as Grid List

5 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Obal na lyže ZAG Skis Bag - dark blue

  Zoznam prianí

 2. -25%
  Taška na lyže Thule Roundtrip Ski Roller 192cm - dark slate

  Zoznam prianí

 3. -16%
  Taška na lyže Thule Roundtrip Ski Bag 175cm - dark slate

  Zoznam prianí

 4. -17%
  Taška na lyže Thule Roundtrip Ski Bag 192cm - black

  Zoznam prianí

View as Grid List

5 Produkty

na stránku
Vymazať

Tašky na lyže - nevyhnutnosť na cestách

Keď ideme na lyžiarsky výlet, zvyčajne si so sebou chceme vziať vlastné vybavenie. Osvedčené lyže a topánky, na ktorých sme najazdili veľa kilometrov a ktorým môžeme dôverovať za každých podmienok, sú tou najlepšou voľbou. Mnohí ľudia si na cestu berú aj niekoľko párov. Zjazdové lyže na upravené zjazdovky, skit lyže na touring alebo široké freeridové dosky do hlbokého prašanu. Všetky tieto veci musia byť zabalené tak, aby sa nepoškodili lyže ani ostatná batožina. Tu prichádzajú na pomoc vaky na lyže - modely, ktoré boli špeciálne vyvinuté na túto úlohu a sú ideálne na použitie v aute, lietadle alebo autobuse.

Kryty na lyže majú prepracovaný dizajn

Vaky na lyže dokonale pojmú lyžiarske vybavenie. Dlhé zipsy uľahčujú balenie a vyberanie. Do mnohých modelov sa zmestí viac ako jeden pár lyží, takže do nich môžeme pohodlne zabaliť lyžiarsku výbavu celej rodiny. Lyžiarske vaky sú optimálne aj na presun s batožinou. Dajú sa nosiť na ramene a lyžiarske vaky s kolieskami môžete jednoducho ťahať za sebou. To je optimálne pri presune z letiska do hotela alebo keď sa ponáhľate s odbavením batožiny do lietadla. Medzi lyžiarskymi vakmi nájdete aj modely špeciálne pripravené na lyžiarske topánky. Toto zariadenie zaberá veľa miesta a zvyčajne je veľmi objemné. Samostatná taška na lyžiarske topánky vyrieši problém s ich jednoduchým prenášaním. Väčšinu z nich si navyše môžete nasadiť ako batoh, takže vám nebudú zaberať ruky.

Obaly a vaky na lyže si môžete kúpiť na 8a.sk

Ponúkame široký výber lyžiarskych tašiek od renomovaných výrobcov, ako je napríklad švédska značka Thule. Vaky na lyže sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a zaručujú primeranú ochranu vášho vybavenia. Pevné zipsy zabezpečujú maximálne pohodlie pri používaní a optimálne umiestnené rukoväte uľahčujú prenášanie lyží. Bez ohľadu na to, ako sa chcete dostať na hory, lyžiarske vaky vám zabezpečia maximálny komfort pri cestovaní na dlho očakávanú zimnú dovolenku.