top

Pánske rukavice

Pánske rukavice sú nevyhnutnou súčasťou výbavy na zimné horské výpravy a dobre sa hodia aj v prechodných ročných obdobiach. Všetky modely sú prispôsobené činnosti, na ktorú sa najlepšie hodia. Sortiment zahŕňa aj športové a horské rukavice pre mužov na leto.
View as Grid List

260 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Taktické rukavice MoG Target Light Duty - black

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Taktické rukavice MoG 2nd Skin - black

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Taktické rukavice MoG Commando Synthetic - black

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Taktické rukavice MoG Fast Rope

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Taktické rukavice MoG DuoFlex
  Taktické rukavice MoG DuoFlex
  17,99 € 19,99 €

  Zoznam prianí

 6. -15%
  Flísové rukavice Arcteryx Rho Glove - moonlit

  Zoznam prianí

 7. -10%
  Cyklistické rukavice Evoc Lite Touch Glove - black

  Zoznam prianí

 8. -25%
  Lyžiarske rukavice Ziener Gisor AS - poison orange

  Zoznam prianí

 9. -10%
  Rukavice Climbing Technology Progrip Plus - black/beige

  Zoznam prianí

 10. -30%
  Skialpinistické rukavice Karpos Race Glove - black/black

  Zoznam prianí

 11. -38%
  Skialpinistické rukavice Kombi Outdoor-Zy Glove

  Zoznam prianí

 12. -25%
  Flísové rukavice Norrona 29 Powerstretch Gloves - caviar

  Zoznam prianí

 13. -30%
  Vetruodolné rukavice Trekmates Rigg Gloves - black

  Zoznam prianí

 14. -30%
  Rukavice softshell Trekmates Rigg Gloves - dark olive

  Zoznam prianí

 15. -30%
  Dotykové rukavice Trekmates Ullscarf Gloves - black

  Zoznam prianí

 16. -35%
  Turistické rukavice Trekmates Thaw Gloves - black

  Zoznam prianí

 17. -36%
  Nepremokavé rukavice Trekmates Chamonix GTX Mitts - black

  Zoznam prianí

 18. -10%
  Dotykové rukavice Inov-8 VentureLite Glove - black

  Zoznam prianí

 19. -33%
  Rukavice softshell Direct Alpine Express Plus - black

  Zoznam prianí

 20. -29%
  Rukavice Ortovox Full Leather Glove - sly fox

  Zoznam prianí

 21. -10%
  Cyklistické rukavice ION Logo - forest green

  Zoznam prianí

 22. -30%
  Flísové rukavice Sticky X Therm Glove - black

  Zoznam prianí

View as Grid List

260 Produkty

na stránku
Vymazať

Panské rukavice pre všetky ročné obdobia

Pri mnohých aktivitách v prírode a v horách je mimoriadne dôležitá primeraná ochrana rúk. V zime je prirodzene nevyhnutná primeraná ochrana pred chladom a dobre zvolené pánske zimné rukavice sú základom každého oblečenia. Rukavice však nie sú užitočné len v chladnejšej časti roka. Ak sa chystáte na cesty via ferrata, jazdíte na bicykli po horských chodníkoch alebo sa istíte lanom počas lezenia, je mimoriadne dôležitá správna ochrana rúk pred odreninami Ponúkame širokú škálu modelov pánskych rukavíc od špičkových značiek. Sú ideálne na mnohé aktivity. Tenké pánske rukavice budú ideálne v prechodných ročných obdobiach, hrubšie rukavice účinne ochránia pred chladom aj pri najnižších teplotách.

Panské lyžiarske rukavice do zimného chladu

Športové rukavice, ktoré ponúkame, boli vytvorené ako reakcia na požiadavky, ktoré prinášajú rôzne druhy outdoorových aktivít. V zimných podmienkach si naše ruky vyžadujú účinnú ochranu pred chladom a snehom. Zároveň nesmú neprimerane obmedzovať voľnosť pohybu a úchopové vlastnosti. Presne to robia precízne vyladené pánske lyžiarske rukavice na zasnežených svahoch. Tieto modely sa pohybujú od rukavíc s mierne dlhším strihom až po rukavice s kratšou manžetou, ktoré sa dajú ľahko zasunúť pod bundu. Pánske zimné rukavice sú z veľkej časti rukavice GORE-TEX® - sú vybavené vynikajúcou membránou, ktorá poskytuje bariéru proti dažďu, snehu a vetru a dokonale pred nimi chráni vnútro. Dobré rukavice, teplé čiapky a kukly sú nevyhnutným oblečením pre každého, kto sa venuje zimným aktivitám v horách. V obchode 8a.sk nájdete široký výber pánskych rukavíc s tepelnými vlastnosťami, ako aj s vetruodolnými a nepremokavými vlastnosťami. Vďaka ich robustnému spracovaniu sú veľmi odolné.

Rukavice na behanie, treking a istenie

Vyznávačom rýchlych trás a chodníkov sa budú páčiť pánske bežecké rukavice Sú to ľahké konštrukcie, ktoré umožňujú rýchle odvádzanie vlhkosti. Vyznačujú sa dokonalým prispôsobením a základnými tepelnými vlastnosťami. Vďaka tomu sú ideálne na jarný, jesenný a zimný tréning v horskom teréne aj v blízkom parku. Pre modely Touring je k dispozícii celý rozsah hrúbok. Nájdete tu teda pánske rukavice ľahkej konštrukcie na prechodné ročné obdobia, ako aj hrubé pánske zimné rukavice pripravené na zasnežené chodníky. Medzi turistami sú veľmi obľúbené pánske softshellové trekingové rukavice Poskytujú vynikajúcu ochranu proti rýchlemu ochladeniu vetrom a zabezpečujú veľmi pohodlné podmienky pri chôdzi.

Panské rukavice na leto

Aj keď prevažnú časť ponuky tvoria pánske zimné rukavice, outdoorové a horské značky pripravujú aj špeciálne modely na leto. Počas najhorúcejších dní je prioritou chrániť ruky pred odreninami a zabezpečiť lepšiu priľnavosť. Takéto funkcie plnia ľahké cyklistické rukavice, kožené rukavice na istenie a bezprstové modely na cesty, ako sú via ferrata Špeciálne vystužené pánske rukavice na leto dokonale chránia pred ľahkým odretím rúk o skaly alebo lano. Na druhej strane modely pre nadšencov dvoch kolies sú zodpovedné za pevný úchop riadidiel. Sú užitočné aj v prípade pádu, pretože poskytujú vynikajúcu ochranu pred ľahkými odreninami kože. Panské letné rukavice sú najčastejšie vyrobené z odolnej syntetickej kože a ľahkého sieťovaného materiálu na hornej strane ruky. Vďaka tejto konštrukcii poskytujú vysokú odolnosť a predovšetkým priedušnosť. Tým sa zabezpečí dostatočné vetranie rúk počas najhorúcejších dní. Nech už potrebujete akékoľvek pánske rukavice do hôr, na zimu alebo na leto, určite ich nájdete na 8a.sk.