top

Impregnáty pre trekingovú obuv

Impregnačné prípravky na trekingovú obuv udržia vynikajúce nepremokavé vlastnosti vašich topánok po dlhú dobu. Ponúkame širokú škálu prípravkov pre každý typ zvršku - pre kožu a materiál.
View as Grid List

29 Produkty

na stránku
 1. -25%
  Vosk na topánky Grangers Waterproofing Wax 100ml

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Súprava na ošetrenie topánok Grangers Footwear Care Kit

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Osviežujúce vrecúška Yota Freshed - gray eco

  Zoznam prianí

 4. -19%
  Impregnácia Grangers Footwear Repel Plus 275 ml

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Osviežovač obuvi Boot Bananas
  Osviežovač obuvi Boot Bananas
  15,29 € 16,99 €

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Vosk na topánky Grangers Leather Conditioner 75 ml

  Zoznam prianí

 7. -10%
  Osviežovač topánok Grangers Odour Eliminator 100 ml

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Vosk na topánky Grangers G-Wax 80g

  Zoznam prianí

 9. -10%
  Impregnácia Zamberlan Hydrobloc Crem

  Zoznam prianí

 10. -10%
  Impregnácia Zamberlan Spray Hydrobloc Conditioner

  Zoznam prianí

View as Grid List

29 Produkty

na stránku
Vymazať

Impregnanty do trekingovej obuvi zvyšujú životnosť obuvi

Svoju obuv môžete ošetrovať dlhé roky, a to aj na náročných horských chodníkoch. Ponúkame nepremokavé výrobky pre trekingovú obuv z kože a syntetických materiálov, ako aj pre obuv so zvrškom z viacerých materiálov. Okrem toho ponúkame príslušenstvo, ktoré vám pomôže udržiavať obuv čistú. Kefky a čistiace spreje pomôžu dostať vaše topánky do správneho stavu aj po tej najdlhšej túre. Vďaka nim je impregnácia obuvi mimoriadne jednoduchá a zvládne ju každý. Sortiment obsahuje výrobky pre rôzne typy obuvi, ktoré zachovajú skvelé vlastnosti vašej obuvi

Vhodná impregnácia trekingovej obuvi je nevyhnutná

Špeciálna impregnácia kožených topánok im dodá sviežosť a účinnú ochranu proti vode, čo je dôležité najmä pri cestovaní v chladnejšej časti roka, keď sa na trase ľahko vyskytnú daždivé podmienky. Na impregnáciu zrnitej kože sú optimálne vosky a pasty, ktoré sa veľmi ľahko nanášajú. V prípade nubuku a semišu sa lepšie osvedčili impregnačné prípravky v spreji na trekingovú obuv. Poskytujú vysokú úroveň nepremokavosti pri zachovaní priedušnosti zvršku. Sprejové úpravy sú často určené aj pre textilné a syntetické zvršky. Je tiež mimoriadne dôležité, aby boli topánky nepremokavé s membránou, aby zvršok nenasiakol vodou. Väčšinu nami ponúkaných produktov možno použiť na obuv s membránami GORE-TEX® aj s nepremokavými riešeniami od iných výrobcov.

Store 8a.sk je kompletný sortiment výrobkov na impregnáciu obuvi

Poskytujeme široký sortiment produktov pre všetky typy turistickej obuvi. Impregnačné prípravky na trekingovú obuv od značiek ako Nikwax, Grangers, Hanwag alebo Zamberlan sú zárukou vysokej kvality a vynikajúcich vodoodpudivých vlastností, ktoré dokonale ochránia vašu obuv pred rýchlym premočením. Ponuku dopĺňa príslušenstvo a prípravky, ktoré vám uľahčia čistenie topánok. Dobre udržiavaná turistická a horolezecká obuv je nevyhnutnosťou, či už ide o vysokohorské lezenie, dlhé túry alebo kratšie výlety.