top

Kuchynské doplnky

Turistické kuchynské náčinie je nevyhnutnou súčasťou provizórnej kuchyne počas pobytu v divočine. Turistické pomôcky ocení každý svetobežník a nadšenec kempovania.
View as Grid List

28 Produkty

 1. -15%
  Nálevník na čaj Hydro Flask Tea Infuser - goji

  Zoznam prianí

 2. -30%
  Cedník Outwell Collaps Colander - black

  Zoznam prianí

 3. -13%
  Nádoba na jedlo Sea To Summit X-Seal & Go Small

  Zoznam prianí

 4. -21%
  Obedár Baladeo Nagano
  Obedár Baladeo Nagano
  16,49 € 20,99 €

  Zoznam prianí

 5. -24%
  Obedár Baladeo Akita
  Obedár Baladeo Akita
  9,79 € 12,99 €

  Zoznam prianí

 6. -30%
  Cedník Outwell Collaps Colander

  Zoznam prianí

 7. -30%
  Cedník Outwell Collaps Colander w/handle

  Zoznam prianí

 8. -20%
  Príslušenstvo k varičom Jetboil Coffee Press Silicone

  Zoznam prianí

 9. -14%
  Zapaľovač Primus Piezo Igniter

  Zoznam prianí

 10. -27%
  Toustovač GSI Outdoors Glacier Stainless Toaster

  Zoznam prianí

 11. -20%
  Kuchynská súprava MSR Ultralight Kitchen Set

  Zoznam prianí

 12. -20%
  Kefa na čistenie MSR Alpine Dish Brush/Scraper

  Zoznam prianí

 13. -16%
  Cedník MSR Alpine Grater/Strainer

  Zoznam prianí

 14. -14%
  Lis na kávu/čaj Primus Coffee/ tea press

  Zoznam prianí

 15. -15%
  Toustovač Primus Toaster
  Toustovač Primus Toaster
  13,49 € 15,99 €

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

28 Produkty

Vymazať

Kedy siahnuť po cestovných kuchynských doplnkoch?

Turistické kuchynské doplnky by si mali vyberať najmä tí, ktorí trávia veľa času v prírode a chcú si svoje aktivity čo najviac spríjemniť. V batohu každého svetobežníka a turistu, ktorý si cení pohodlie pobytu v prírode, by sa malo nájsť miesto napríklad na kávovar. Aj uprostred ničoho si budete môcť oddýchnuť pri hrnčeku horúceho nápoja a zároveň sa kochať krásou okolitej prírody. Preto je dobré pribaliť si cestovnú kuchyňu, ak nechcete prísť o ďalšie vybavenie, ktoré sa často zdá byť v prírode nedostupné.

Ľahké a praktické kuchynské doplnky - turistické výlety s nimi budú jednoduchšie

Hľadáte spôsob, ako si neodoprieť chuť aromatickej kávy počas kempovania alebo turistiky? Turistický kávovar z nehrdzavejúcej ocele je skvelou voľbou pre všetkých kávičkárov, ktorí trávia svoj voľný čas v prírode. Tí, ktorí nechcú počas svojich ciest po svete piť náhradné nápoje, si na ne musia nájsť miesto v batožine. Táto a ďalšie cestovné pomôcky sa veľmi hodia najmä na dlhších cestách. Mnohé výrobky tohto typu sú kompaktné a skladné, aby sa ušetrilo miesto. Vďaka tomu ho možno ľahšie umiestniť medzi ostatné vybavenie a prepravovať v batohu. Minimalistické rozmery preto umožňujú vziať si so sebou príslušenstvo na rôzne cesty. Sú ideálne pre horolezcov, turistov a nadšencov trekingu.

Kompaktné príslušenstvo do cestovnej kuchyne a nielen do nej

Dizajn cestovných kuchynských doplnkov musí v prvom rade spĺňať zásadu kompaktnosti. Všetci svetobežníci vedia, že množstvo miesta v turistickom batohu alebo batožine, ktorú si berú do prírody, je obmedzené. Ak sa nechcete vzdať ďalšieho vybavenia, mali by ste si vybrať miniaplikácie, ktoré majú malé rozmery a dajú sa ľahko stlačiť. Výrobcovia to našťastie vedia a kompaktnosť je jednou z najdôležitejších vlastností ich návrhov. Mnohé z ponúkaných kuchynských potrieb sa preto ľahko zmestia aj do malej batožiny.

Minimalistické kuchynské doplnky - cestovné značky ponúkajú premyslené riešenia

Turistické kuchynské pomôcky svojimi funkciami doplnia výbavu každého turistu. Široký výber zabezpečí, že si v sortimente obchodu 8a.sk nájde vhodný model každý milovník kempovania, táborenia a trekingu. Pohodlne si tu môžete objednať nielen rôzne doplnky do turistickej kuchyne, ale aj turistické vybavenie, trekingové oblečenie a doplnky. Ak si neviete predstaviť inú dovolenku ako v prírode, pozrite si online obchod. Všetko potrebné vybavenie si môžete pohodlne objednať bez toho, aby ste museli opustiť domov. Medzi výrobkami známych a uznávaných značiek nájde každý turista všetko, čo potrebuje, a ešte oveľa viac. Do batohu si môžete pridať aj kompas, čelovku a držiak na mapu, aby ste si pobyt v prírode ešte viac spríjemnili.