top

Čelenky dámske

Dámska čelenka je skvelým doplnkom vášho technického oblečenia, či už sa chystáte na bežecký tréning alebo horskú turistiku. Zaručuje vysokú priedušnosť a poskytuje izolačnú vrstvu proti chladu. Športová čelenka teda bude fungovať bez ohľadu na to, akú činnosť vykonávate. V našom obchode nájdete aj pokročilé vetruvzdorné modely. 

View as Grid List

235 Produkty

 1. -10%
  Čelenka Mons Royale Arcadia Headband - black/white

  Zoznam prianí

 2. -12%
  Čelenka Mammut Aenergy Light Headband - night

  Zoznam prianí

 3. -15%
  Čelenka Mammut Peaks Headband - deep ice/white

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Čelenka Ortovox 120 Tec Logo Headband

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Čelenka Ortovox Deep Knit Headband - autumn leaves

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Čelenka Ortovox Deep Knit Headband - deep ocean

  Zoznam prianí

 7. -15%
  Čelenka Buff Dryflx Headband - pink fluor

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Čelenka La Sportiva Racer Headband - yellow/black

  Zoznam prianí

 9. -11%
  Čelenka Ortovox 120 Tec Logo Headband - winetasting

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

235 Produkty

Vymazať

Dámske čelenky poskytujú pohodlie pri aktívnej činnosti

Športová čelenka má mnoho žiaducich funkcií. Jeho dizajn podporuje účinný prenos vlhkosti z pokožky. Výsledkom je, že zvýšené potenie v oblasti čela nespôsobuje také nepríjemné pocity. Okrem toho tento typ odevu pomáha udržiavať vlasy mimo očí. Takže keď beháte alebo chodíte po chodníkoch, nezakrývajú vám zorné pole. Preto si ľahšie všimnete vyčnievajúci koreň alebo iný typ prekážky. Okrem toho môžu dámske čelenky slúžiť aj ako vrstva na ochranu oblasti hlavy a uší pred chladom. Pri lyžovaní na svahu alebo prechádzaní horskými chodníkmi vám zaistia väčší tepelný komfort. Čelenky sa dobre hodia aj pod horolezeckú alebo cyklistickú prilbu. Návrhári modelov dbajú aj na to, aby boli príjemné pre pokožku. Takto sa pohodlne nasadzujú na hlavu bez toho, aby spôsobovali podráždenie alebo odieranie pokožky.

Dámske čelenky - použité materiály

Konštrukcia modelov je založená na rôznych druhoch materiálov. Dizajnéri používajú syntetické aj prírodné tkaniny, aby celok dobre pôsobil v príslušných oblastiach. Dámske čelenky sú často vyrobené z vlny Tá sa nachádza v čelenkách, ktorých hlavným účelom je chrániť pred nízkymi teplotami. Poskytuje dobrú izoláciu proti chladu, takže sa nemusíte vzdať svojej aktivity, pretože vám je chladno. Vlna je často vystužená polyamidom, čo má pozitívny vplyv na jej trvanlivosť. Syntetické materiály sa nachádzajú najmä v čelenkách určených na letné aktivity. Športové čelenky z polyesteru sa starajú o priedušnosť, ktorá je zabezpečená aj vďaka použitiu pokročilých technológií. Tie sú obzvlášť zreteľné pri bežeckých čelenkách, keď je aktívny odvod vlhkosti z pokožky taký dôležitý. Používajú sa aj v modeloch určených na lyžovanie alebo horskú turistiku. V dámskych čelenkách sa tiež veľmi často používajú elastanové vlákna. Vďaka tomu tak dobre priliehajú k hlave. Pevne sedia a počas výstupu nespadnú.

Dámske čelenky sú vynikajúcim vizuálnym aspektom

Dizajnéri špičkových značiek dostupných v našom obchode venujú veľkú pozornosť dizajnu ponúkaných modelov. Na jednej strane naši zákazníci nájdu klasické dámske čelenky v tlmených farbách. Tento typ povrchovej úpravy ich umožní ľahko kombinovať s rôznymi štýlmi. Fanúšikom farebných modelov máme tiež čo ponúknuť. Vďaka množstvu vzorov a farieb sú tieto čelenky skutočným lákadlom pre oči. Budú zaujímavým detailom pre športový štýl. Športová čelenka je ideálnym spoločníkom na každý výlet do hôr a tréning. Účinne absorbuje a odparuje pot z pokožky počas cvičenia. Mnohé modely majú aj špeciálnu hydrofóbnu povrchovú úpravu a odolnosť proti vetru

Pozrite si ponuku tohto typu výrobkov v internetovom obchode 8a.sk

Dámske čelenky sú k dispozícii v obchode 8a.sk v širokej škále farieb a vzorov. Úspešne nájdete modely od popredných spoločností. Modely Buff, alebo Čelenka Dynafit je ideálnou voľbou pre náročné používateľky, ktoré si chcú zabezpečiť vlasy a minimalizovať riziko prechladnutia a podchladenia. Na svoje si prídu fanúšikovia behu, turistiky aj parašutizmu. Mnohé výrobky sú nielen praktické, ale aj udržateľné. Ľahko nájdete modely vyrobené z recyklovaných materiálov a spĺňajúce prísne normy proenvironmentálnej certifikácie bluesign®