top

Energetické tyčinky a gély

Energetické tyčinky a gély vám poskytnú rýchlu dávku energie na ďalšiu chôdzu alebo stúpanie. Vďaka ich malým rozmerom sa ľahko zmestia do malého vrecka batohu, kde ich budete mať vždy po ruke. Náš sortiment zahŕňa energetické tyčinky pre bežcov, cyklistov a tých, ktorí sa vydávajú do hôr. Pozrite si prírodné gély a zdravé tyčinky pre športovcov!
View as Grid List

12 Produkty

 1. Energetický nápoj Real Turmat Energy drink Taste of Lemon 330 ml
  Energetický nápoj Real Turmat Energy drink Taste of Lemon 330 ml
  vrátane DPH 1,99 €
  Extra -10% s kódom CAMP10

  Zoznam prianí

 2. Energetický nápoj Real Turmat Energy drink Taste of Peach 330 ml
  Energetický nápoj Real Turmat Energy drink Taste of Peach 330 ml
  vrátane DPH 1,99 €
  Extra -10% s kódom CAMP10

  Zoznam prianí

 3. -6%
  Energetická tyčinka This-1 Survival Bar - black currant
  Energetická tyčinka This-1 Survival Bar - black currant
  vrátane DPH 4,19 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 4,49 € (-6%)
  Cena odporúčaná výrobcom 4,49 € (-6%)

  Zoznam prianí

 4. -6%
  Energetická tyčinka This-1 Survival Bar - chocolate
  Energetická tyčinka This-1 Survival Bar - chocolate
  vrátane DPH 4,19 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 4,49 € (-6%)
  Cena odporúčaná výrobcom 4,49 € (-6%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

12 Produkty

Vymazať

Energetické tyčinky pre každého - množstvo chutí

Malé občerstvenie s dostatočným množstvom energie je ideálnou voľbou na doplnenie energie počas každého väčšieho tréningu. Či už ste na dlhej túre v horách alebo počas intenzívneho popoludňajšieho tréningu, energetické gély a tyčinky rýchlo doplnia spálené kalórie Ich zloženie je zvolené tak, aby rýchlo dodali dodatočnú energiu. Sú k dispozícii v širokej škále príchutí, takže si každý môže nájsť ideálnu sadu. Klasické orechové alebo ovocné tyčinky oslovia tradicionalistov, zatiaľ čo nápaditejšie príchute sú vhodné pre tých, ktorí hľadajú novinky. Energetické tyčinky sa pripravujú s osobitnou starostlivosťou, aby produkty, ktoré obsahujú, dodali telu správnu dávku energie, vitamínov aj dôležitých mikroživín.

Energetické tyčinky a gély sú skvelé na dlhú túru, lezenie alebo cyklistiku, pretože vám umožnia rýchlo a účinne "dobiť baterky". Dôležitým prvkom je obal, ktorý umožňuje ľahkú konzumáciu občerstvenia počas fyzickej námahy. Praktické bežecké gély vo forme vrecúšok stačí mierne roztrhnúť alebo odskrutkovať, aby ste sa dostali k obsahu náplne. Energetické tyčinky pre cyklistov sú na druhej strane pripravené tak, aby neboli príliš suché. Vďaka tomu je ich jedenie počas jazdy oveľa jednoduchšie a nemusíme každé sústo popíjať.

Zdravé energetické tyčinky a prírodné energetické gély

Mnohí ľudia sa domnievajú, že energetické potraviny sú určite nezdravé a plné "chemikálií". Možno to tak bolo aj pred desiatimi rokmi, alebo je to dôsledok toho, že sa na trhu predávajú len najlacnejšie tyčinky. V súčasnosti sa popredné značky navzájom predbiehajú v zložení svojich výrobkov. Dnes si môžeme ľahko kúpiť zdravé energetické tyčinky alebo prírodné gély Zložky, ktoré sa v nich používajú, sú prírodného a často ekologického pôvodu. Vďaka tomu, že vo svojich výrobkoch používajú ovocie, zeleninu a semená z celého sveta, sú výsledné tyčinky chutné, prírodné a poskytujú nielen správnu dávku energie, ale často aj vitamíny a dôležité mikroživiny.

Energetické gély a tyčinky v predajni 8a.sk

V našej ponuke poskytujeme najchutnejšie tyčinky a gély od popredných svetových značiek Používajú ich nielen amatérski športovci, ale aj vrcholoví pretekári. Snažíme sa vyberať energetické tyčinky a gély dostupné v našom obchode tak, aby čo najlepšie plnili viacero funkcií. Po prvé, musia byť chutné, aby dopĺňanie kalórií pri behu, bicyklovaní alebo turistike nebolo nepríjemnou povinnosťou, ale potešením. Špeciálne receptúry používané v energetických géloch a tyčinkách kladú osobitný dôraz na zachovanie maximálnej chuti. Po druhé, musia byť pripravené z kvalitných surovín. Kúpele a prírodné energetické gély vyznačujúce sa organickým pôvodom zložiek sú veľmi obľúbené. V ponuke sú aj batóny pre vegánov Po tretie, a to je pravdepodobne najdôležitejšie, musia poskytovať dostatok energie navyše v čo najmenšom objeme. Pomôže vám rýchlo sa zotaviť a vrátiť sa do hry!