top

The North Face Topánky dámske

Pohodlné dámske topánky od spoločnosti The North Face si môžete obuť, ak sa chystáte do hôr, na kempovanie alebo lezenie. V ponuke spoločnosti nájdete modely ideálne na každodenné nosenie aj modely so špecifickým určením.

View as Grid List

141 Produkty

Page
na stránku
View as Grid List

141 Produkty

Page
na stránku
Vymazať

Dámska obuv The North Face na chodník a mestské chodníky

Pohodlné dámske topánky od spoločnosti The North Face sa vyrábajú v širokej škále možností. V širokom sortimente nájdete modely na každodenné nosenie aj na turistické výpravy. Vizuálne nápadné návrhy známeho výrobcu dokonale prejdú testom pri prekonávaní priamych ciest, ale aj prírodných výšok. Podrážky vyrobené z robustných materiálov ľahko odolávajú oderu a udržujú dobrú priľnavosť aj na mierne klzkom podklade. V kombinácii s priliehavým zvrškom tvoria funkčný celok. Kolekcie obuvi do mestského prostredia sú nielen prepracované z hľadiska pohodlia, ale aj starostlivo premyslené, pokiaľ ide o dizajn. Môžete si byť istí, že takýto pár bude módny a dodá šmrnc nejednému outfitu.

Dámske topánky The North Face do hôr

Je samozrejmé, že ploché mestské topánky nie sú vhodné na horské chodníky. Ak hľadáte pohodlný model, s ktorým bude každý krok potešením, pozrite si návrhy značky The North Face. Trekkingová obuv od tohto výrobcu bude na tento typ výzvy ideálna. Viacsmerová podrážka sa dokonale prispôsobí terénu, po ktorom budete chodiť, a umožní vám efektívny pohyb. Aj keď vám príroda postaví do cesty prekážky v podobe skalnatého terénu alebo blatistého povrchu, na ceste do cieľa sa nezastavíte. Výrazný dezén modelu Trekking sa vďaka jedinečnej štruktúre dezénu ľahšie čistí od blata v drážkach. Vďaka tomu bude chôdza po rôznorodých povrchoch pohodlnejšia.

Dámska základná obuv The North Face

Vyznávači horolezectva a horských aktivít by si mali pozrieť sériu topánok AMP obohatenú o membránu Gore-tex. Boli vytvorené s ohľadom na aktívne nadšenkyne a sú výrazom technickej predstavivosti dizajnérov, ktorí spojili originálny štýl s technickými vlastnosťami konštrukcie. Výsledkom je model, ktorý lahodí oku a je ideálny pre dynamické prístupy. Topánky All Mountain Purpose sú súčasťou kolekcie špičkových prístupových modelov značky The North Face. Mimoriadne odolný nylonový zvršok a semišová predná časť prispievajú k robustnosti topánok a znamenajú, že si ich funkčnosť môžete užívať dlhšie. Na vnútornej strane je umiestnená membrána GORE-TEX®, ktorá udrží vaše nohy v suchu bez ohľadu na počasie na zemi.