top

Lyofilizáty

Mrazom sušené cestovné jedlá sú zdravé jedlá bohaté na živiny, ktoré prešli procesom dehydratácie pri veľmi nízkych teplotách. Na prípravu lyofilizovaného jedla stačí len vriaca voda, čím sa minimalizuje množstvo batožiny.
View as Grid List

179 Produkty

na stránku
View as Grid List

179 Produkty

na stránku
Vymazať

Mrazom sušené potraviny - obchod 8a.sk ponúka ľahko pripraviteľné mrazom sušené potraviny

Na prípravu zmrazených potravín stačí jednoduchý varič na kartuše a malá nádoba na vodu. Celý proces trvá len niekoľko okamihov a umožňuje vám vychutnať si klasické jedlá, ako sú chilli con carne, špagety carbonara alebo hovädzie mäso s ryžou a zeleninou. Mrazom sušené potraviny, ktoré ponúka náš obchod, sa zvyčajne sypú priamo do vrecka, takže so sebou nemusíte nosiť ani ďalší tanier alebo misku. Lyofilizované potraviny, ktoré ponúka obchod 8a.sk, sa vyznačujú tým, že si zachovávajú najlepšie nutričné hodnoty, sú chutné a veľmi rozmanité.

Vyskúšajte chutné lyofilizované jedlo od najlepších výrobcov!

Ponúkame mimoriadne široký sortiment lyofilizovaných jedál V našom obchode ponúkame vegetariánske lyofilizáty a bezlepkové lyofilizáty, obedové jedlá, polievky, dezerty a výživné raňajky. Najlepšie značky lyofilizovaných potravín, ako napríklad Travellunch, MX3 Aventure, Lyo Food alebo Trek'n Eat vám umožní zostaviť zaujímavý jedálny lístok aj na dlhé cesty (aj to najlepšie jedlo vám môže do konca života zovšednieť, ak ho musíte jesť deň čo deň na mesačnej ceste). U nás nájdete celú škálu jedál a množstvo chutí! Trvanlivosť lyofilizovaných potravín je dostatočne dlhá na to, aby ste si mohli bez problémov vziať liofilisates so sebou na cesty trvajúce niekoľko týždňov/mesiacov a to, čo si prinesiete domov, sa nepokazí až do ďalšej cesty. Sekcia mrazom sušených potravín - v obchode 8a.sk - bola vytvorená s ohľadom na potreby cestovateľov - či už ide o plavbu po mori, horolezectvo alebo len turistiku; vieme, že tu ide o hmotnosť, jednoduchú prípravu a energetický náboj. Túto kombináciu môže poskytnúť len kvalitné lyofilizované jedlo!