top

Powerbanky a batérie

Energetické banky a dobíjacie batérie sú dnes trvalou súčasťou vybavenia väčšiny cestujúcich. Pomáhajú zabezpečiť, aby elektronické zariadenia, ktoré nás sprevádzajú na našich výpravách, mali stály zdroj energie.
View as Grid List

4 Produkty

  1. Kábel Xtorm Xtreme USB - USB-C (1,5m)

    Zoznam prianí

  2. Kábel Xtorm Xtreme USB-C PD cable (1,5 m)

    Zoznam prianí

  3. Kábel Xtorm Xtreme USB to Lightning cable (1,5 m)

    Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

4 Produkty

Vymazať

Energetické banky sa napájajú aj v tých najdivokejších kútoch sveta

Vysoká kapacita a kompaktné rozmery powerbánk z nich robia nepostrádateľný doplnok každého elektronického zariadenia. powerbank vám umožní rýchlo nabiť mobilný telefón alebo fotoaparát, aby ste nezmeškali najlepší záber dňa. V najnovších modeloch sú powerbanky často zabudované do iných výrobkov, čo výrazne zvyšuje ich všestrannosť, Skvelým príkladom sú turistické lampy, ktoré vám nielen osvetlia kempingový stôl, ale vďaka zabudovaným powerbankám aj nabijete svoj smartfón. Nabíjateľné batérie typu AA alebo AAA vám na druhej strane umožnia voľne používať čelové baterky alebo iné turistické vybavenie. Možnosť lacného dobíjania kdekoľvek s prístupom k elektrickej sieti z nich robí vynikajúcu alternatívu k bežným batériám. Moderné powerbanky a Ni-MH akumulátory vám umožnia používať vaše elektronické zariadenia na akejkoľvek ceste.

Najlepšie powerbanky a dobíjacie batérie v obchode 8a.sk

V našom sortimente ponúkame len modely najznámejších výrobcov. Energetické banky Goal Zero alebo Skross majú vysokú kvalitu spracovania, ktorá sa prejavuje v spoľahlivosti pri používaní v náročných podmienkach. Tieto vynikajúce riešenia sú ideálne nielen na cesty na druhý koniec sveta, ale aj na celodenné výlety alebo dlhý deň v meste, keď potrebujete nabiť smartfón alebo fotoaparát za behu.

Poskytuje Goal Zero alebo Skross.