top

Elektronika

Elektronika je dnes nepostrádateľným spoločníkom pri akejkoľvek činnosti vrátane turistiky, vysokohorských expedícií alebo dlhých výprav do oblastí vzdialených od civilizácie.
View as Grid List

5 Produkty

 1. -3%
  Obal Fjallraven Kanken Photo Insert - black
  Obal Fjallraven Kanken Photo Insert - black
  vrátane DPH 115,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 106,99 € (+9%)
  Cena odporúčaná výrobcom 119,99 € (-3%)

  Zoznam prianí

 2. Kábel Xtorm Xtreme USB - USB-C (1,5m)

  Zoznam prianí

 3. Kábel Xtorm Xtreme USB-C PD cable (1,5 m)

  Zoznam prianí

 4. Kábel Xtorm Xtreme USB to Lightning cable (1,5 m)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

5 Produkty

Vymazať

Touringová elektronika musí byť napájaná aj na trase

Moderná cestovná elektronika, ako sú satelitné telefóny, GPS navigácie a rôzne typy vysielačov, umožňuje byť v kontakte aj z tých najvzdialenejších kútov sveta. Smartfóny a digitálne fotoaparáty vám umožnia zachytiť najdôležitejšie momenty z vašich ciest, zatiaľ čo tablety vám umožnia sledovať film počas kempovania. Všetka turistická elektronika však potrebuje energiu, a preto horský obchod 8a.sk ponúka možnosť nabíjania bez ohľadu na to, kam vás trasa zavedie. Špeciálne solárne panely od renomovaných výrobcov vám umožnia využívať slnečnú energiu na dobíjanie batérií aj počas túry. Objemné a výkonné powerbanky vám umožnia nabíjať telefón alebo fotoaparát počas kratších túr. Vďaka nim sa dá turistická elektronika používať aj mimo civilizácie.

Vysielače a adaptéry pre cestovateľov

Na cestách do civilizovaných oblastí zvyčajne nie je problém s prístupom k elektrickej energii, ak ste vybavení univerzálnymi adaptérmi a adaptérmi do zásuviek, ktoré vám umožnia používať elektronické zariadenia takmer v každej krajine sveta. Sortiment dopĺňajú praktické USB nabíjačky do auta alebo nabíjacie batérie AA, ktoré sú užitočné pre širokú škálu zariadení.

Športové a horské hodinky - moderná cestovná elektronika

Takisto ponúkame turistické hodinky pre bežcov a všestranné horské modely. Sú vybavené možnosťami merania tlaku, nadmorskej výšky alebo srdcového tepu používateľa a budú užitočné nielen na vysokohorských expedíciách alebo vyčerpávajúcich tréningoch, ale aj počas turistických výletov, keď vám umožnia zaznamenať nadmorskú výšku, ktorú ste v daný deň zdolali.

Hodinky pre turistov, trekárov a lyžiarov.