top

Postroje Black Diamond

Lezecké postroje Black Diamond znamenajú bezpečnosť a pohodlie pri zdolávaní ďalších lezeckých výziev. Perfektne padnúce modely budú skvele fungovať po celý rok.
View as Grid List

27 Produkty

 1. -15%
  Horolezecký sedák Black Diamond Technician - blue note

  Zoznam prianí

 2. -15%
  Horolezecký sedák Black Diamond Zone - octane

  Zoznam prianí

 3. -15%
  Horolezecký sedák Black Diamond Zone - sulphur

  Zoznam prianí

 4. -15%
  Horolezecký sedák Black Diamond Solution - pewter

  Zoznam prianí

 5. -15%
  Horolezecký sedák Black Diamond Solution Guide - alloy

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

27 Produkty

Vymazať

Sedačky Black Diamond - základná výbava

Kolekcia americkej značky obsahuje takmer všetky základné veci pre každého lezca. Laná Black Diamond, expresky, Lezecké prilby BD a mnoho ďalšieho. Na tomto zozname museli byť aj horolezecké postroje Black Diamond. Mimoriadne široká ponuka rôznych modelov vám umožní vybrať si ten najvhodnejší pre vašu aktivitu - športové lezenie v skalách, horolezectvo, lezenie na veľkosti, lezenie v ľade alebo dokonca skialpinizmus. Dokonale spracované modely ponúkajú vysokú úroveň pohodlia a vynikajúce výkonnostné vlastnosti. Sedačky BD ocenia nielen tí najskúsenejší používatelia, ale aj začínajúci lezci. Práve s ohľadom na nich boli pripravené špeciálne súpravy, ktoré obsahujú postroj, istiace zariadenie s osobnou karabínou, magnézium a tašku naň. Ide o základné vybavenie pre každého horolezca, aby mohol začať svoje dobrodružstvo v tejto krásnej aktivite s vybavením najvyššej kvality.

Diferencované lezecké postroje Black Diamond

V závislosti od toho, aký typ lezenia preferujete, pripravili dizajnéri značky Black Diamond niekoľko návrhov, ktoré budú najlepšie vyhovovať vašim potrebám. Najľahšie modely sú postroje na športové lezenie. Skvele fungujú na kratších trasách. Často sa vyberajú na letné výlety do skál, na tréningy na paneloch a tiež na súťaže. Používajú veľmi ľahké materiály a v záujme ďalšieho zníženia hmotnosti sa upustilo od praciek upravujúcich obvod stehenných pút. Remienky boli tvarované tak, aby dokonale sedeli a boli pohodlné. Najuniverzálnejšie modely sú postroje Black Diamond vybavené nastaviteľnými stehennými pútkami a často aj dvoma prackami v páse. Tie vám umožnia dokonale vycentrovať konektor pri používaní postroja v lete aj v zime. V prvom prípade takmer bez oblečenia a v druhom prípade v bunde a mikine. Možnosť úplného nastavenia postroja znamená, že celý postroj perfektne sedí bez ohľadu na ročné obdobie. V ponuke značky BD nájdete aj sedací úväz špeciálne pripravený na viacstupňové cesty. Vyznačuje sa oveľa hrubšími popruhmi vyplnenými penou. Vďaka tomu poskytuje nadpriemerný komfort aj pri dlhom pobyte v postroji. Okrem toho má viacero reťazí, ktoré pomôžu usporiadať väčšie množstvo shpeju na dlhých trasách. Úplným opakom tohto modelu sú ultraľahké lezecké postroje Black Diamond navrhnuté s ohľadom na skialpinizmus. Ide o modely, ktoré sa po zbalení ľahko zmestia do vrecka. Sú vyrobené z ultraľahkých materiálov, ktoré sú zároveň odolné a poskytujú vysokú úroveň bezpečnosti napriek svojmu minimalistickému dizajnu. Skvelé riešenie vždy, keď sa postroj bude používať len na určitých častiach trasy.

Black Diamond - lezecké postroje, ktoré si môžete kúpiť na 8a.sk

Či už sa rozhodnete pre najnovší špičkový model postrojov BD, alebo si vyberiete niektorý zo základných modelov - môžete si byť istí najvyššou kvalitou spracovania. Všetky švy sú precízne dokončené. Vystužené stúpačky zaručujú ľahký prístup k expresom a kamarátom za každých okolností. Špeciálne navrhnuté pracky umožňujú rýchle a bezpečné nastavenie obvodu, aby sa postroj dokonale prispôsobil vašej postave. Postroje Black Diamond sa vyrábajú aj v dámskych verziách, špeciálne prispôsobených ženskej postave. Vďaka tomu poskytujú ešte väčší komfort pri používaní.