top

Okuliare lyžiarske Majesty

Okuliare Majesty poskytujú skvelú ochranu očí. Sú kombináciou moderného štýlu a funkčnosti. Široká ponuka modelov umožňuje každému nájsť si ten, ktorý dokonale vyhovuje jeho potrebám.
View as Grid List

11 Produkty

na stránku
View as Grid List

11 Produkty

na stránku
Vymazať

Brýle Majesty

Brýle Majesty sú častou voľbou nadšencov skitouringu a freeridu, hoci sa dobre uplatnia aj na upravených zjazdovkách. Poskytujú účinnú ochranu očí pred studeným vetrom a prúdením vzduchu pri zostupe. Dobre spolupracujú s väčšinou lyžiarskych prilieb, s ktorými tvoria nerozlučnú dvojicu na náročnejších svahoch. Nakupujte na 8a.sk, kde nájdete široký výber produktov značky Majesty.

Brýle do každého počasia Majesty

Rôznorodé modely fungujú dobre na slnku, ako aj v hmle alebo pri snežení. Ako väčšina výrobcov okuliarov, aj táto značka má v ponuke zrkadlové lyžiarske okuliare. Dodatočne reflexná vrstva je ideálna počas bezoblačných dní na exponovanom svahu. Vaše oči je potom potrebné obzvlášť dobre chrániť pred škodlivými slnečnými lúčmi. Okrem toho zrkadlové okuliare Majesty ponúkajú aj jedinečný vzhľad. Niektoré modely sú okuliare s vymeniteľnými šošovkami. To im umožňuje rýchlo sa prispôsobiť poveternostným podmienkam. Či už sneží, alebo svieti slnko, vždy budete mať optimálnu viditeľnosť. Je to ideálne riešenie pre tých, ktorí vždy využívajú čas strávený na horách naplno a žiadne počasie im nezabráni v tom, aby vyrazili na svah.

Majesty - lyžiarske okuliare s maximálnou funkčnosťou

Všetky modely sú vybavené pohodlnými nastaviteľnými popruhmi pre optimálne prispôsobenie prilbe alebo hlave. Okrem toho sú vybrané modely vybavené ďalšími systémami na minimalizáciu zahmlievania okuliarov. Umiestnené vetracie otvory a dvojité zasklenie sú spoľahlivým spôsobom, ako udržať optimálnu viditeľnosť aj pri najnáročnejších zjazdoch. Obchod 8a.sk ponúka funkčné okuliare Majesty v rôznych tvaroch a farbách, takže si ich môžete vybrať tak, aby dokonale ladili s vašou prilbou. To umožňuje maximálne pohodlie počas celodennej lyžovačky na upravených zjazdovkách aj mimo nich.

Pozrite si aj ostatné kategórie!

Oakley okuliare Brýle Julbo Horské okuliare Panské klobúky Dámske klobúky