top

Batoh Osprey Aether Plus 85 - black

vrátane DPH 319,99 €
Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 301,99 € (+6%)
Cena odporúčaná výrobcom 379,99 € (-15%)

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Only %1 left
Náklady na dopravu od 0,00 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 843820109399-1

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Batoh Osprey Aether Plus 85 - black je mimoriadne priestranný model, ktorý sa vám bude hodiť na dlhších cestách, keď si so sebou budete musieť vziať naozaj veľké množstvo batožiny. S týmto výrobkom ju môžete uložiť nielen do priestranného hlavného priestoru, ale aj do mnohých vreciek, čo uľahčuje jej správnu organizáciu. Takto môžete mať vo svojej výbave vždy poriadok.

Batoh Osprey Aether Plus 85 - black má nastaviteľný nosný systém. Model využíva riešenie AirScape™, t. j. chrbtový panel vystlaný špeciálnou penou pre pohodlie a prispôsobenie. AirScape™ udržuje hmotnosť blízko tela a zároveň výrazne neobmedzuje prúdenie vzduchu. Ramenné popruhy a bedrový pás tohto batohu Osprey sú tiež vystlané penou. Táto konštrukcia umožňuje správne prispôsobenie a tiež znižuje riziko podráždenia pokožky. Špeciálne profilované ramenné popruhy nespôsobia počas turistiky žiadne nepohodlie. V tomto modeli máte možnosť zmeniť polohu ich výšky nastavením chrbtového panelu. Batoh má rám z HDPE.

Batoh Osprey Aether Plus 85 - black má široký bedrový pás Fit-on-the-Fly™, ktorý umožňuje správne prispôsobenie okolo pása. Bedrový pás v modeli americkej značky Osprey je vyrobený z peny pokrytej sieťovinou odvádzajúcou vlhkosť. Okrem toho má trekingový batoh Osprey Aether Plus 85 hrudný popruh, nastaviteľný horizontálne aj vertikálne. Tým sa zlepší stabilizácia celej batožiny. Špeciálne stabilizačné popruhy na ramenách tiež zabezpečia, aby model počas túry správne sedel. Batoh má jednu hlavnú priehradku. Je prístupný z hornej, dolnej a prednej časti. Z hornej strany je priehradka zabezpečená klopou s dvoma prackami. Na nej sa nachádzajú dve vrecká so zipsami. Batoh má samostatné vrecko na hydratačný systém (k dispozícii samostatne). Prístup do hlavnej komory zo spodnej a prednej časti je zabezpečený zipsami. Praktickým riešením v tomto trekingovom batohu Osprey je možnosť odstrániť chlopňu a premeniť ho na malý batoh Daylid™.

Tento model má aj niekoľko ďalších vreciek, ktoré umožňujú správne usporiadanie batožiny. Jedno z nich vyrobené zo sieťoviny sa nachádza na prednej strane. Vrecká z podobného materiálu sa nachádzajú na bočných stranách. Batoh Osprey Aether Plus 85 - black má tiež dve priestranné vrecká po stranách vpredu. Ďalšie dve vrecká sa nachádzajú na bedrovom páse. Batoh má možnosť nosenia trekingových palíc na ramennom popruhu vďaka riešeniu Stow-on-the-Go™. Tento model má tiež dvojité pútka na pripevnenie ľadových sekier. Batoh má bočné a predné kompresné popruhy, zatiaľ čo v spodnej časti sa nachádzajú nohavicové popruhy. Tento model má v balení obal proti dažďu vyrobený z recyklovaných materiálov.

Batoh Osprey Aether Plus 85 - čierny - kľúčové vlastnosti:

 • Inovatívne nastavenie výšky zadného panelu;
 • AirScape™ nastaviteľný zadný panel;
 • Nastaviteľná výška panelu umožní prispôsobiť ho výške používateľa;
 • Vstrekovaný rám z HDPE;
 • Bedrový pás Fit-on-the-Fly™;
 • Bedrový pás z peny potiahnutej sieťovinou odvádzajúcou vlhkosť;
 • Hrudný pás s nastaviteľnou výškou a šírkou;
 • Stabilizačné popruhy na ramenných popruhoch;
 • Model má jednu hlavnú priehradku zabezpečenú klopou;
 • Hlavná priehradka ukončená komínom s kompresným popruhom na vrchu;
 • Klopa sa zapína na dve patentky;
 • Prístup do hlavného priestoru z hornej, prednej a spodnej časti;
 • V hornej časti je klopa, ktorú možno odopnúť a premeniť na malý batoh Daylid™;
 • Možnosť rozdeliť hlavný priestor na dve časti;
 • Vrecká na chlopni;
 • Elastické predné vrecko;
 • Dve bočné vrecká na prednej strane zabezpečené zipsom;
 • Vrecká na bedrovom páse;
 • Bočné sieťované vrecká;
 • Prístup do bočných vreciek zhora a zozadu;
 • Model kompatibilný s hydratačným systémom (k dispozícii samostatne);
 • Kompresné popruhy na prednej strane a na bokoch;
 • Popruhy na nohaviciach v spodnej časti;
 • Integrovaný kryt proti dažďu;
 • Kryt proti dažďu vyrobený z recyklovaných materiálov;
 • Riešenie Stow-on-the-Go™ na pripevnenie trekingových palíc;
 • Dvojité pútka na pripevnenie trekingových palíc;
 • Pútka na pripevnenie výstroja na chlopni;
 • Píšťalka na spone hrudného pásu;
 • Model má certifikát bluesign®;
 • Batoh je vyrobený z odolnej nylonovej tkaniny 420 HD;
 • Vodoodpudivá úprava DWR;
 • Celý batoh neobsahuje škodlivé zlúčeniny PFC.

Technológie
Hlavná technológia

Durable Water Repellent (DWR)
Odolná vodoodpudivá úprava (DWR) je vodoodpudivá úprava tkaniny. V podmienkach vysokej vlhkosti alebo pri slabých zrážkach chráni povrchová úprava DWR materiál pred rýchlym zmoknutím tým, že odoláva molekulám vody. Vďaka tomu je tkanina ľahšia a zároveň lepšie izoluje od chladu.

Technológia výrobcu

Osprey AirScape™
Nosný systém AirScape™ s penovými hrebeňmi pre pohodlie a prispôsobenie stanovuje nový štandard pohodlia a výkonu. AirScape™ zaručuje mimoriadne stabilné rozloženie nákladu a zároveň poskytuje pohodlie a vynikajúce prúdenie vzduchu. Penové kanáliky na zadnom paneli poskytujú priestor pre prúdenie vzduchu. Sieťované materiály zasa odvádzajú pot od tela a pomáhajú tak pri chladení. Vďaka mimoriadne stabilnému rozloženiu záťaže je AirScape™ stabilnejší ako iné podporné systémy a výborne sa hodí na dynamické aktivity. Nie je prekvapením, že tento nosný systém sa používa v trekingových, turistických, cyklistických a mestských batohoch.

Technická špecifikácia
Symbol originálneho produktu 10002892
Farba čierna
Pohlavie Unisex
No-code NIe
Kolekcia výrobcu Osprey Backpacking
Typ batohu Veľký cestovný batoh s nastaviteľným systémom na prenášanie, bedrovým pásom a hrudným popruhom. Určený na niekoľkodňové a viacdňové výlety a na prepravu väčšej batožiny.
Objem 85 l
Hmotnosť ~ 2,71 kg (S/M); ~ 2,83 kg (L/XL)
Materiál 420D nylon
Systém hydratácie Batoh kompatibilný s fľašou na vodu (je možné zakúpiť samostatne). Umožňuje viesť trubicu s náustkom smerom von a pripojiť ju k postroju.
Odporúčaná fľaša Do 3 l
Batoh s pokrývkou proti dažďu Áno, v súprave
Nosný systém Batoh s rámom a nosným systémom s veľkými možnosťami prispôsobenia postave. Pohodlný, tlmiaci. Na dlhé vzdialenosti a veľké zaťaženie.
Nastavenie nosného systému Výškovo nastaviteľný panel odpruženia ramenného pásu - niekoľko úrovní na výber umožňuje optimálne nastaviť dĺžku systému podľa výšky používateľa.
Prispôsobenie Traky (ramenné popruhy) nastaviteľnej dĺžky, nastaviteľný obvodový brušný pás, vertikálne nastavenie bodu zavesenia popruhov, anatomicky profilované ramenné popruhy, nastaviteľná dĺžka a výška upevnenia hrudného popruhu, výber veľkosti nosného systému pre dokonalé nastavenie (pred nákupom si musíte zmerať dĺžku chrbta / trupu)
Nosný systém Vyrába sa vo veľkostiach pre rôznu výšku a dĺžku chrbta. Ak chcete určiť najvhodnejší, zmerajte dĺžku trupu od vyčnievajúceho krčného stavca C7 po líniu bedrového kĺbu určenú hmatateľnými panvovými platňami.
Rozsah veľkostí (dĺžka trupu) Osprey S/M (43 – 50,5 cm), L/XL (48 – 58,5 cm)
Prístup do hlavného oddelenia Zhora, zdola a spredu
Ďalšie vlastnosti Bezpečnostná píšťalka, Bočné kompresné popruhy, 2 popruhy v spodnej časti batohu, Elastické bočné vrecká, Priestranné predné vrecko, Úchyty až na 2 cepíny, Slučky na upevnenie trekingových palíc, Vnútorné vrecko na drobnosti, 2 vrecko na bedrovom páse
CE Bez certifikátu
Certifikát TÜV/GS NIe
Hlavná technológia Durable Water Repellent (DWR)
Technológia výrobcu Osprey AirScape
Šetrnosť k životnému prostrediu bluesign®, PFC-Free, Vyrobené z recyklovaných materiálov
Outlet Bez výstupu
Aktivita Trekking

Osprey Aether Plus 85 - customer reviews

0.0