top

Zamberlan Topánky trekingové

Trekingová obuv Zamberlan ponúka tradičný vzhľad, nepremokavú membránu GORE-TEX® a priľnavú podrážku Vibram®. Kombináciou jednotlivých konštrukčných prvkov vzniká dokonalá trekingová obuv.
View as Grid List

34 Produkty

na stránku
 1. -20%
  Trekingové topánky Zamberlan Salathe' 5.13 - dark grey

  Zoznam prianí

 2. -20%
  Trekingové topánky Zamberlan Baffin GTX RR WL - dark brown

  Zoznam prianí

 3. -40%
  GORE TEX topánky dámske Zamberlan Rosa GTX - mango

  Zoznam prianí

 4. -20%
  Trekingové topánky Zamberlan Guide GTX RR - dark brown

  Zoznam prianí

 5. -20%
  Trekingové topánky Zamberlan Vioz GTX Wide Last - dark grey

  Zoznam prianí

 6. -20%
  Dámske topánky Zamberlan Marie GTX - peacock

  Zoznam prianí

 7. -20%
  Dámske topánky Zamberlan Amelia GTX - brown

  Zoznam prianí

 8. -20%
  Dámske topánky Zamberlan Amelia GTX - peacock

  Zoznam prianí

 9. -20%
  Trekingové dámske topánky Zamberlan Marie GTX - camel

  Zoznam prianí

 10. -30%
  Trekingové topánky Zamberlan Guide GTX RR WL - dark brown

  Zoznam prianí

 11. -35%
  Trekingové topánky Zamberlan Rolle Evo GTX - grey

  Zoznam prianí

 12. -35%
  Trekingové topánky Zamberlan Guide LTH RR - brown

  Zoznam prianí

 13. -20%
  Trekové topánky Zamberlan Latemar NW - dark brown

  Zoznam prianí

 14. -20%
  Trekingové dámske topánky Zamberlan Vioz GTX - dark brown

  Zoznam prianí

 15. -11%
  Trekingové topánky Zamberlan Z85 Gardena NW GTX - nut

  Zoznam prianí

 16. -20%
  Pánske topánky Zamberlan Sella NW GTX RR - dark brown

  Zoznam prianí

 17. -20%
  Trekingové topánky Zamberlan Vioz Plus GTX RR WL - chestnut

  Zoznam prianí

 18. -20%
  Pánske topánky Zamberlan Tofane NW GTX RR - brick

  Zoznam prianí

 19. -20%
  Trekingové topánky Zamberlan Vioz GTX - dark grey

  Zoznam prianí

View as Grid List

34 Produkty

na stránku
Vymazať

Trekingová obuv Zamberlan - tradícia a modernosť

Talianska značka má mimoriadne bohatú históriu vo výrobe obuvi. Skúsenosti, ktoré získala za všetky roky, úspešne využíva pri ďalších projektoch. Zároveň sa neuzatvára pred novými technologickými riešeniami a materiálmi, ktoré sa neustále objavujú na trhu. Vďaka tomu trekingové topánky Zamberlan úspešne kombinujú tradičný vzhľad s riešeniami známymi z modernej horskej obuvi. Všetky výrobky sa zároveň vyznačujú špičkovou kvalitou spracovania, čo sa prejavuje v spoľahlivosti na trase a schopnosti prekonať stovky kilometrov v divočine v jednej topánke. Mimoriadne rozmanitá ponuka trekingovej obuvi umožňuje vybrať si obuv na niekoľkotýždňové treky v odľahlých oblastiach sveta, ako aj na jednodňové výlety s malým batohom. Samozrejme, v ponuke tohto výrobcu nájdete okrem trekingovej obuvi aj Vysokohorskú obuv Zamberlan alebo prístupovú obuv.

Membránové topánky GORE-TEX® alebo klasické kožené trekingové topánky Zamberlan

Vďaka mimoriadne širokej ponuke tohto výrobcu si každý nadšenec trekingu nájde topánku, ktorá plne vyhovuje jeho potrebám. Milovníci tradičných riešení určite ocenia kožené trekingové topánky Zamberlan bez membrány. Modely vyrobené z hrubej kože pripomínajú klasické horské topánky spred mnohých rokov. Napriek použitiu známych materiálov ponúkajú väčší komfort a priľnavosť vďaka modernej podrážke. Kožený zvršok zaručuje vynikajúci výkon. Okrem toho je podšívka často zakončená mäkkou kožou, ktorá poskytuje vašim nohám jedinečné pohodlie pri prekonávaní ďalších kilometrov. Väčšina ľudí si však vyberá modernejšie modely vybavené membránou GORE-TEX®. Trekingové topánky Zamberlan GTX poskytujú určitú ochranu vnútornej časti topánok pred ľahkým vniknutím vody. Medzi vonkajším materiálom zvršku a podšívkou je umiestnená nepremokavá vrstva. To poskytuje úplnú ochranu proti vode. Horské topánky GTX sú najuniverzálnejšie modely, ktoré vám umožnia vyraziť na trasu za každého počasia. Ľahšie modely s textilnými panelmi sú ideálne na teplejšiu časť roka. Topánky s celokoženým zvrškom sú použiteľné počas celého roka, dokonca aj v zimných podmienkach.

Zamberlan - trekingová obuv pre všetkých turistov

Talianski návrhári obuvi si dobre uvedomujú potreby turistov a milovníkov chodníkov, a preto pripravujú návrhy obuvi pre všetkých používateľov. Najskúsenejší nadšenci trekingu ocenia robustné kožené topánky s vysokým zvrškom. Najpevnejšie materiály, vysoká gumová podšívka a špeciálne pripravené podrážky zaručujú, že obuv bude dobre fungovať aj na tých najdlhších trekingových trasách. Ide o obuv stvorenú pre stovky kilometrov strávených na náročných horských chodníkoch a cestách. Pevná konštrukcia tohto typu obuvi je ideálna na cestovanie s väčším batohom, pretože poskytuje dostatočnú oporu na zemi. Pre milovníkov kratších túr sú k dispozícii ľahšie trekové topánky Zamberlan. Mierne nižšie konštrukcie z ľahších materiálov sú výbornou voľbou do nižších hôr, ako aj na ľahšie trasy. Látkové panely použité v mnohých zvrškoch zvyšujú priedušnosť a poskytujú pohodlie aj pri vyšších teplotách. Medzi trekingovými topánkami sú aj modely s nízkou špičkou pre tých, ktorí sa pohybujú po chodníkoch s minimalistickou batožinou. Ide o nový trend, ktorý si získava čoraz viac priaznivcov. Rýchly výstup na vrchol a návrat do údolia za jeden deň je skvelým riešením pre ľudí, ktorí si nemôžu vyhradiť dostatok voľného času na pobyt v horách.

Trekingová obuv v obchode 8a.sk

Ponúkame kompletný sortiment trekingovej obuvi Zamberlan pre všetkých nadšencov turistiky. Modely vyvinuté talianskymi obuvníckymi majstrami ponúkajú dokonalé prispôsobenie sa nohe a vysokú úroveň pohodlia počas celodennej chôdze. Veľká časť modelov sa vyrába výhradne v Taliansku, takže obuv sa vyznačuje najvyššou kvalitou spracovania a dôrazom na detail. Výberom obuvi Zamberlan si môžete byť istí, že získavate výnimočný produkt, ktorý je špeciálne pripravený s ohľadom na potreby všetkých nadšencov trekingu.