top

Zamberlan Topánky prístupové

Prístupová obuv Zamberlan ponúka maximálnu presnosť v náročnom teréne. Je to obuv určená na prekonávanie horských chodníkov. Approach topánky sú výbornou voľbou nielen pre horolezcov.
View as Grid List

20 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Topánky prístupové Zamberlan Salathe RR - blue

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Topánky prístupové Zamberlan Salathe RR - yellow

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Ferratové topanky Zamberlan Salathe RR - taupe

  Zoznam prianí

View as Grid List

20 Produkty

na stránku
Vymazať

Trans univerzálna prístupová obuv Zamberlan

Pôvodne boli nástupové topánky vyvinuté ako obuv pre horolezcov, ktorí sa potrebovali dostať pod ťažko dostupné steny. V súčasnosti sa však stali takým obľúbeným typom obuvi, že si ich s obľubou vyberajú aj turisti a iní milovníci hôr, ktorí hľadajú maximálnu presnosť pri každom kroku a optimálnu priľnavosť na kamenistom teréne. Topánky Zamberlan sú väčšinou klasické modely, ktoré ponúkajú mimoriadne pohodlné nosenie. Obuv pripravená talianskymi dizajnérmi sa vyznačuje vynikajúcim dizajnom a veľmi vysokou odolnosťou, ktorá je v horských podmienkach nevyhnutná.

Zostavenie prístupovej obuvi Zamberlan

Prístup talianskej značky k obuvi má všetky charakteristické znaky tejto skupiny obuvi. Predná časť zvršku je dobre chránená gumovým panelom proti náhodnému poškodeniu. To je veľmi dôležité, keď používate úzke skalné police a predná časť topánky je v častom kontakte so skalami. Toto riešenie zaručuje dlhú životnosť topánok. Okrem toho sú topánky vybavené precíznym systémom šnurovania, ktorý siaha takmer k prstom. Vďaka tomu sa topánky dokonale prispôsobia nohe, najmä na úsekoch s lezeckými prvkami. Ďalšou vlastnosťou prístupovej obuvi Zamberlan je podrážka, ktorá sa veľmi dobre správa na kamenistom teréne. Špeciálny typ gumy zaisťuje výnimočnú priľnavosť aj na hladších povrchoch. Okrem toho je v prednej časti podrážky panel z hladkej gumy, ktorý vám umožní používať aj tie najmenšie schodíky na podporu. To je ideálne pre najnáročnejšie úseky trás.

Prístupovú obuv Zamberlan si môžete kúpiť v obchode 8a.sk

Výnimočná obuv talianskej značky Zamberlan je obľúbená u horolezcov, ktorí sa potrebujú dostať na vzdialenú stenu, ako aj u turistov, ktorí potrebujú obuv na trochu náročnejšie horské chodníky. Je to preto, že prístupová obuv ponúka maximálnu presnosť pri každom kroku na kamenistom teréne. Tento typ obuvi je ideálny na turistiku s menším batohom a je skvelou náhradou za tradičné turistické topánky.