top

Turistické nosiče LittleLife

Cestovné nosiče LittleLife vyvolávajú pozitívne pocity už vo fáze výberu. Zvyčajne sa v nich deti cítia veľmi pohodlne. Na druhej strane systém nastavenia umožňuje optimálne prispôsobenie nosiča preferenciám rodiča.
View as Grid List

7 Produkty

na stránku
 1. -42%
  Turistický nosič LittleLife Traveller S4

  Zoznam prianí

 2. -15%
  Obal LittleLife Child Carrier Transporter Bag

  Zoznam prianí

 3. -29%
  Vrecko LittleLife Ranger Accessory Pouch - grey

  Zoznam prianí

 4. -37%
  Turistický nosič LittleLife Ranger S2 Child Carrier - blue

  Zoznam prianí

View as Grid List

7 Produkty

na stránku
Vymazať

Televízor LittleLife poskytuje pohodlie rodičom aj deťom

Značka LittleLife sa špecializuje na výrobu cestovných nosičov. Dlhoročné skúsenosti a používanie len tých najkvalitnejších materiálov zaručujú, že ich dizajn poskytuje maximálne pohodlie deťom aj rodičom. Ponuka nosičov LittleLife Touring Carrier siaha od veľkých, pokročilých systémov s batožinovým priestorom až po minimalistické produkty, ktoré sa zdanlivo podobajú batohu. Tí jednoducho rozopnú zips a o chvíľu neskôr pohodlne usadia vaše dieťa. Výrobky spĺňajú najnovšie a najprísnejšie normy BS EN 13209:2004 a BS EN 71-3:1994, takže sa nemusíte obávať o bezpečnosť svojho dieťaťa.

Moderný a bezpečný dizajn pre akýkoľvek turistický chodník

Prepravky LittleLife sú navrhnuté tak, aby si rodičia aj deti mohli užívať maximálne pohodlie. Starší používatelia ocenia pokročilé systémy prenášania! Používajú sa v nich nárazuvzdorné a rýchloschnúce materiály, ktoré minimalizujú naše nepohodlie na dlhých prechádzkach a zvyšujú potrebnú cirkuláciu vzduchu. Niektoré modely poskytujú nastaviteľnú dĺžku systému, takže môžeme úspešne prispôsobiť veľkosť našej výške. Hrudný a bedrový popruh stabilizujú nosič LittleLife na našich chrbtoch. Často sú tiež vybavené funkčnými a praktickými vreckami. Pre cestovné nosiče LittleLife je dôležité aj pohodlie pre vaše dieťa. Pripravené sedadlo je dobre tvarované a poskytuje pohodlnú a prirodzenú polohu. Modely sú často vybavené doplnkovou výbavou, ako sú striešky alebo moskytiéry. Vyspelé bezpečnostné pásy zaistia maximálnu bezpečnosť vášho dieťaťa. Konštrukcia mnohých modelov je modulárna, takže ich možno rozšíriť o rôzne doplnky, ako sú napríklad kryty proti dažďu alebo ďalšie vrecká.

Vyskúšajte nosič LittleLife z internetového obchodu 8a.sk

V internetovom obchode 8a.sk nájdete detské nosiče a batohy LittleLife Vďaka kvalitnému spracovaniu a prepracovanému dizajnu majú tieto výrobky výnimočne dlhú životnosť a poslúžia nám viac ako jednu sezónu. Ak vám záleží na maximálnom pohodlí a komforte vášho dieťaťa počas prechádzky, turistické nosiče LittleLife budú vynikajúcou voľbou.