top

Salewa nohavice trekingové

Trekingové nohavice Salewa sú modely vyrobené pre turistov a milovníkov hôr, ktorí hľadajú rafinované outdoorové oblečenie. Pružné a odolné materiály ponúkajú vynikajúce výkonnostné vlastnosti.
View as Grid List

24 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Pánske nohavice Salewa Talveno 2 DST Pant - golden brown

  Zoznam prianí

 2. -35%
  Trekingové nohavice Salewa Dolomia Pant - thyme

  Zoznam prianí

 3. -30%
  Softshellové nohavice Salewa Comici Pant - black out

  Zoznam prianí

 4. -20%
  Nohavice na skialpinizmus Salewa Lagorai Pant - electric

  Zoznam prianí

 5. -35%
  Trekingové nohavice Salewa Puez DST Warm Cargo Pants - onyx

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Trekingové nohavice Salewa Puez Hemp Cargo Pants - autumnal

  Zoznam prianí

 7. -27%
  Nohavice Salewa Pedroc SW/DST Pant - black out

  Zoznam prianí

 8. -30%
  Softshellové nohavice Salewa Comici Pant - navy blazer

  Zoznam prianí

 9. -20%
  Softshellové nohavice Salewa Lagorai Pant - black out

  Zoznam prianí

 10. -28%
  Nohavice Salewa Puez 2 DST 2/1 Pant - myrtle

  Zoznam prianí

View as Grid List

24 Produkty

na stránku
Vymazať

Trekingové nohavice Salewa sú moderného strihu

Značka Salewa je dobre známa všetkým milovníkom horských aktivít. V jej ponuke nájdete oblečenie a obuv špeciálne pripravené na použitie v horskom teréne. Významná časť ponuky zahŕňa trekingové nohavice Salewa. Tieto modely sa vyznačujú odolnosťou potrebnou v horách. Okrem toho musia poskytovať voľnosť pohybu potrebnú na pohyb v teréne. Návrhári nezabudli ani na funkčné doplnky, ako sú vrecká. Nohavice tohto typu sú určené pre skúsených používateľov aj začínajúcich nadšencov trekingu, ktorí hľadajú oblečenie najvyššej kvality. Nohavice Salewa sú totiž produktom, ktorý je prepracovaný do najmenšieho detailu. Použitie moderných technických materiálov sa premieta do vynikajúcich výkonnostných vlastností.

Charakteristika trekingových nohavíc Salewa

Trekingové nohavice sa medzi ostatnými odevmi vyznačujú niekoľkými vlastnosťami, vďaka ktorým sú ideálnou voľbou na horské expedície a túry. V trekingových modeloch sa používajú len odolné materiály, ktoré prežijú početné odreniny od kameňov alebo iných prekážok, ktoré sa vyskytnú na ceste. Trekingové nohavice Salewa často používajú veľmi pevný materiál Durastretch. Na obzvlášť zraniteľných miestach - v oblasti kolien a chrbta - sa často používajú dodatočné výstuhy. Táto ochrana znamená, že nohavice možno používať ešte dlhšie. Okrem toho strih trekingových nohavíc často zahŕňa profilované kolená, ktoré zaručujú väčšiu voľnosť pohybu. Vďaka tomu je zdolávanie náročných úsekov trasy ešte jednoduchšie. V trekingových nohaviciach sa často používajú rôzne typy vreciek. Užitočné úložné priestory na prednej a zadnej strane a tiež na nohách poskytujú priestor na základné veci, ktoré musíte mať vždy po ruke.

Trekingové nohavice Salewa si môžete kúpiť v predajni 8a.sk

Ponúkame široký sortiment trekingových nohavíc Salewa. Kompletná kolekcia zahŕňa tenšie modely, ktoré sú vhodné do letných podmienok, až po hrubšie modely na prechodné obdobia a zimu. Ponúkame pánske aj dámske nohavice so skvelým, moderným štýlom.