top

Nograd

Nograd je francúzska značka lezeckého oblečenia. Spoločnosť vyrába lezecké nohavice, mikiny a tričká, ako aj doplnky pre lezcov. Značka Nograd v obchode 8a.sk ponúka veľký výber modelov.
View as Grid List

149 Produkty

Page
na stránku
  1. -40%
    Mikina s kapucňou Nograd Nograder Hoodie - grey

    Zoznam prianí

View as Grid List

149 Produkty

Page
na stránku
Vymazať

Lezecké oblečenie Nograd - úplná voľnosť pri lezení

Každý horolezec dobre vie, aké dôležité je mať správne oblečenie, ktoré zaručí maximálne pohodlie počas každej cesty do skál. Vďaka tomu, že oblečenie Nograd vytvárajú ľudia, ktorí sa lezení venujú každý deň, jednotlivé modely sa vyznačujú mimoriadne prepracovaným strihom. Dodatočné panely z tkaniny na kritických miestach zaručujú maximálnu voľnosť pohybu, čo vám umožní vykonávať aj tie najťažšie zákroky. Či už ide o tričko, mikinu alebo nohavice, môžete si byť istí, že boli vyrobené s ohľadom na nadšencov a milovníkov lezenia. Materiály, ktoré tento výrobca používa, zaručujú výnimočne pohodlné nosenie a používanie odevov. Rozsiahle použitie bavlny je zárukou príjemnej textúry a úplného pohodlia. Väčšinu modelov značky Nograd s radosťou denne nosia aj nadšenci lezenia. Vďaka vynikajúcemu štýlu a výraznému logu vo vás každý spozná skutočného fanúšika lezenia.

Lezecké mikiny, tričká a nohavice

Oblečenie pre horolezcov z Nogradu sa skladá z veľmi rozmanitých modelov. Medzi nimi sú tie najľahšie, ako sú tričká a krátke šortky, pripravené na letné boje v skalách. Na chladnejšiu časť roka boli navrhnuté teplé mikiny s kapucňou, ktoré sú ideálne aj na dni odpočinku. Vďaka veľmi vysokej odolnosti materiálov je toto oblečenie obľúbenou voľbou na časté tréningy na paneloch, výlety do skál a bouldering. Široký výber lezeckého oblečenia v obchode 8a.sk umožní každému nájsť model, ktorý dokonale vyhovuje jeho potrebám a vkusu.

Nograd - populárne kategórie

Pants Nograd Lezecké nohavice Nograd