top

Lezyne

Lezyne je značka špecializujúca sa na dizajn a výrobu príslušenstva pre bicykle. Jej sortiment zahŕňa výkonné LED svetlá, cyklistické počítače s GPS, podlahové a ručné pumpy na bicykel alebo dokonale vyrobené kľúče. Značka Lezyna sa vyznačuje kvalitou spracovania a najlepšími materiálmi.
View as Grid List

7 Produkty

 1. -8%
  Multifunkčné náradie Lezyne V Pro 5 - black
  Multifunkčné náradie Lezyne V Pro 5 - black
  vrátane DPH 20,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 19,49 € (+8%)
  Cena odporúčaná výrobcom 22,99 € (-8%)

  Zoznam prianí

 2. -15%
  Pumpa na bicykel Lezyne Sport Drive Hp - black
  Pumpa na bicykel Lezyne Sport Drive Hp - black
  vrátane DPH 19,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 18,99 € (+3%)
  Cena odporúčaná výrobcom 22,99 € (-15%)

  Zoznam prianí

 3. -6%
  Multifunkčné náradie Lezyne Rap II-6 - black
  Multifunkčné náradie Lezyne Rap II-6 - black
  vrátane DPH 13,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 14,99 € (-6%)
  Cena odporúčaná výrobcom 14,99 € (-6%)

  Zoznam prianí

 4. -15%
  Multifunkčné náradie Lezyne V Pro 10 - black
  Multifunkčné náradie Lezyne V Pro 10 - black
  vrátane DPH 36,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 33,99 € (+9%)
  Cena odporúčaná výrobcom 43,99 € (-15%)

  Zoznam prianí

 5. -15%
  Pumpa na bicykel Lezyne Alloy Drive - black
  Pumpa na bicykel Lezyne Alloy Drive - black
  vrátane DPH 40,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 38,99 € (+4%)
  Cena odporúčaná výrobcom 47,99 € (-15%)

  Zoznam prianí

 6. -20%
  Multifunkčné náradie Lezyne SV-10 - silver
  Multifunkčné náradie Lezyne SV-10 - silver
  vrátane DPH 47,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 49,49 € (-4%)
  Cena odporúčaná výrobcom 59,99 € (-20%)

  Zoznam prianí

 7. -12%
  Pumpa na bicykel Lezyne Tech Drive HV - black
  Pumpa na bicykel Lezyne Tech Drive HV - black
  vrátane DPH 33,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 32,49 € (+5%)
  Cena odporúčaná výrobcom 38,99 € (-12%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

7 Produkty

Vymazať

Lezyne - špičkové príslušenstvo pre bicykle

Ak hľadáte vo svojom cyklistickom vybavení len dokonalé produkty, určite sa musíte zaujímať o ponuku amerického výrobcu. Každý, aj ten najmenší výrobok Lezyne je najprv starostlivo navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálnu funkčnosť. Nezanedbateľný je aj výber technológie použitej vo výrobnom procese a kvalita použitých materiálov. Len tieto tri prvky - dizajn, spracovanie a materiály - spolu tvoria dokonalý celok. Široká ponuka značky Lezyne zahŕňa najpotrebnejšie príslušenstvo pre bicykle. Patria medzi ne pumpy na bicykel, pokročilé cyklopočítače a navigácie GPS, skladacie multifunkčné kľúče, tašky na bicykel alebo v neposlednom rade svetlá na bicykel. Vďaka najvyššej kvalite spracovania si značka rýchlo získala dobré meno medzi nadšencami bicyklov.

Sídlo spoločnosti Lezyne sa dnes nachádza v meste Reno v Nevade v USA Okrem toho má spoločnosť pobočky aj v ďalších mestách v USA, Nemecku a na Taiwane. Práve v tomto meste Taichung sa nachádza hlavná továreň výrobcu. To umožňuje veľmi dôkladnú kontrolu kvality všetkých komponentov aj konečného výrobku.

Začiatky značky Lezyne

I keď značka Lezyne bola založená v roku 2007, jej zakladateľ, pôvodom Nemec Micki Kozuschek, má oveľa dlhšie skúsenosti v tomto odvetví. Na vrchole svojej kariéry triatlonistu založil spoločnosť Maxcycles, ktorá do Nemecka dovážala lacné, ale kvalitné bicykle a komponenty pre bicykle. Kozuschek sa čoskoro presťahoval do Spojených štátov a založil tam spoločnosť Truvativ, ktorá sa stala jedným z popredných výrobcov príslušenstva pre bicykle. V roku 2004 však Micki predal firmu značke SRAM a sám si dal pauzu, aby sa viac venoval domovu a rodine.

Triumfálny návrat na trh s cyklistickým vybavením prišiel v roku 2007 so značkou Lezyne. V tom čase bolo štandardom príslušenstvo na bicykel vyrobené z nekvalitných materiálov s nízkou odolnosťou a veľmi zlým dizajnom. To bol hlavný cieľ značky - navrhnúť príslušenstvo k bicyklom rovnako dobré, ako boli v tom čase navrhnuté najlepšie prevody, napríklad prehadzovačky a brzdy. Tento plán sa nepochybne podaril a značka Lezyne dodnes získava množstvo ocenení po celom svete. Medzi inovatívne produkty spoločnosti patria profesionálne podlahové pumpy na bicykle vrátane ikonického modelu CNC Floor Drive alebo ručnej pumpy Carbon Road Drive. Hitom sa stalo aj náradie na bicykel vyrobené technológiou CNC Center Pivot, ktoré poskytuje maximálnu tuhosť a funkčnosť.

Svetlá na bicykel Lezyne

Od roku 2011 sa v ponuke výrobcov objavili LED svetlá na bicykel. Samozrejme, od začiatku to mali byť riešenia, ktoré predstavujú najvyššiu úroveň. Svetlá na bicykel značky Lezyne sú testované v špeciálne vyvinutej guli. Ide o prístroj, ktorý umožňuje veľmi presné meranie úrovne svetla v lumenoch, takže si môžete byť istí technickými údajmi každého výrobku. Okrem toho špecialisti spoločnosti Lezyne vyvinuli jedinečné šošovky, ktoré poskytujú svetelný výkon, ktorý je pre cyklistiku najvhodnejší. Týmto spôsobom sa značka už od prvých modelov zaradila medzi popredné svetové značky v oblasti osvetlenia bicyklov. Dnes tento sortiment zahŕňa predné aj zadné svetlá na bicykel Lezyne Medzi širokou ponukou modelov nájdete základné svetlá pre mestskú cyklistiku, ako aj veľmi výkonné svetlá na navigáciu po horských chodníkoch.

Navigátory a počítadlá GPS Lezyne

V roku 2015 sa značka rozhodla zaradiť do svojho sortimentu aj GPS navigáciu pre bicykle. Bol to prirodzený krok, pretože spoločnosť už mala vo svojich radoch schopných programátorov a elektronikov. Nespoliehala sa na žiadne hotové riešenia. Všetky GPS navigátory boli navrhnuté úplne od základu. Prioritou bola nízka hmotnosť, jednoduchá obsluha používateľmi a čo najviac funkcií. Plán sa naplno uskutočnil. Dnes sa cyklistické počítače Lezyne vyznačujú maximálnou používateľskou prívetivosťou, a to aj vďaka možnosti spárovania s aplikáciou Lezyne Ally v telefóne. Vďaka nemu môžeme dostávať upozornenia a pripomienky vo forme e-mailov, telefonátov alebo textových správ.

Podrobné výrobky Lezyne si môžete kúpiť v obchode 8a.sk Snažíme sa poskytovať čo najširší výber modelov, aby sme vyhovovali tým, ktorí hľadajú dokonalé cyklistické príslušenstvo. Ak trávite na bicykli dlhé hodiny, či už pri tréningu alebo pre potešenie, určite oceníte funkčnosť a odolnosť použitých riešení.