top

Hanwag Topánky dámske

Dámske topánky Hanwag sú klasická turistická a horolezecká obuv, ktorá ponúka bezkonkurenčné pohodlie na chodníkoch. Modely s rôznou výškou hornej časti sa hodia na krátke túry aj dlhé treky.
View as Grid List

34 Produkty

na stránku
 1. -22%
  Dámske outdoor topánky Hanwag Arnside - petrol/mint

  Zoznam prianí

 2. -29%
  Dámske topánky Hanwag Makra Combi GTX - black/ocean

  Zoznam prianí

 3. -15%
  Dámske topánky Hanwag Ferrata II GTX - black/ocean

  Zoznam prianí

 4. -40%
  Dámske outdoor topánky Hanwag Makra Urban - asphalt/orink

  Zoznam prianí

 5. -38%
  Dámske topánky Hanwag Belorado Low II GTX - asphalt/orink

  Zoznam prianí

 6. -16%
  Trekingové dámske topánky Hanwag Tatra II - brown

  Zoznam prianí

 7. -17%
  Trekingové dámske topánky Hanwag Nazcat GTX - brown

  Zoznam prianí

 8. -12%
  Trekingové dámske topánky Hanwag Yukon - brown

  Zoznam prianí

 9. -15%
  Trekingové dámske topánky Hanwag Alaska GTX - brown

  Zoznam prianí

View as Grid List

34 Produkty

na stránku
Vymazať

Dámska obuv Hanwag pre milovníkov klasickej obuvi

Značka Hanwag má mimoriadne bohatú tradíciu v navrhovaní a výrobe horskej obuvi. Výsledkom dlhoročných poznatkov je vynikajúca znalosť anatómie ženského chodidla. Preto sa dámska obuv Hanwag vyznačuje vysokou úrovňou pohodlia. Väčšina modelov sa drží tradičného štýlu horských topánok. Hoci niektoré z nich môžu pôsobiť trochu ťažko, počas túry ponúkajú optimálne podmienky pre nohy. Aj na dlhších trasách je riziko vzniku otlakov nízke. Okrem toho poskytujú správnu kombináciu tlmenia a opory chodidla, ktoré sú na trase nevyhnutné. Turistická obuv do hôr musí na jednej strane dostatočne tlmiť nárazy a na druhej strane musí zaručiť dostatočnú stabilitu pri každom kroku na nerovnom horskom teréne.

Hanwag - dámska turistická a treková obuv

Obuv nemeckého výrobcu zahŕňa mimoriadne rozmanité modely pre mnohé aktivity. Najľahšia dámska obuv je vynikajúca na ľahšie výlety do terénu, cestovanie aj na každodenné použitie. Ponúkajú skvelý vzhľad a maximálne pohodlie. Trekingové topánky s vyšším zvrškom sú modely určené na o niečo dlhšie túry. Vďaka vysokému strihu lepšie podopierajú členok, čo je veľmi dôležité pri pohybe s ťažším batohom. Sú optimálnou voľbou na viacdňové túry v horách aj v ľahšom teréne. Medzi dámskymi topánkami Hanwag sú aj technické horské modely na použitie v náročnejšom teréne. Na snehu sa vám bude hodiť možnosť pripojiť poloautomatické mačky, zatiaľ čo zvýšená tuhosť vám umožní istý pohyb po skalnatých hrebeňoch. Samostatnou skupinou je dámska prístupová obuv. Ide o výrazné topánky, zvyčajne s nízkym zvrškom, určené do technicky náročného terénu. Sú výbornou voľbou na via ferraty, ako aj na náročnejšie horské trasy s menšou hmotnosťou.

Dámska obuv Hanwag je tradícia a modernosť

Tejto značke sa dokonale podarilo skĺbiť dlhoročné tradície s modernými technologickými riešeniami. Klasické riešenia sa prejavujú najmä v zvrškoch dámskej obuvi. Na ich výrobu sa používa prevažne tradičná koža, ktorá sa v obuvníckom priemysle osvedčuje už desaťročia. To dodáva horskej a trekingovej obuvi tradičný charakter a vzhľad. Väčšina modelov je však vybavená modernou membránou GORE-TEX®, ktorá poskytuje veľmi vysokú nepremokavosť obuvi. Poskytuje vynikajúcu ochranu proti dažďu a snehu, čím výrazne zvyšuje výkonnosť topánok. Okrem toho sa vo veľkom počte modelov používajú moderné podrážky Vibram®. Tieto behúne a gumové zmesi, špeciálne vyvinuté pre horský terén, úspešne kombinujú vysokú priľnavosť s odolnosťou proti oderu, ktorá je potrebná na viackilometrové trasy v skalnatom alebo kamenistom teréne.

Plný výber dámskej obuvi Hanwag v obchode 8a.sk

Poskytujeme mimoriadne široký výber dámskej obuvi Hanwag pre všetky milovníčky turistiky a výstupov na vrcholy. Či už uprednostňujete chôdzu v ľahšom teréne, alebo zdolávate strmé horské štíty, správne zvolená dámska obuv Hanwag vám určite zaručí vynikajúci výkon. Optimálne prispôsobenie každého modelu tvaru ženskej nohy zaručuje najvyššiu úroveň pohodlia.