top

Flextail

Nafukovacie čerpadlá Flextail sa stali hitom na outdoorovom trhu. Značka Flextail však nie je len o čerpadlách, ale aj o ďalších praktických turistických doplnkoch. Skontrolujte miniatúrne nafukovacie čerpadlá do matracov a iné potrebné kempingové vybavenie.
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Nafukovacie čerpadlo Flextail - ideálny doplnok k matracu

Značka Flextail je známa hlavne miniatúrnymi čerpadlami na matrace. Kompaktné zariadenia s integrovanou batériou sú veľmi ľahko ovládateľné. Čerpadlá Flextail sa dokonale hodí ako doplnok k ultrľahkým turistickým matracom. Väčšina modelov sa hladko zmestí do ruky a je veľmi ľahká. Čerpadlá sa líšia vo výkone a veľkosti batérie. Pri kúpe je dôležité brať to do úvahy, aby optimalizovali výber modelu čerpadla Flextail k vašemu matracu.

Sortiment značky Flextail zahŕňa tiež ďalšie produkty. Stále väčšiu popularitu získavajú prístroje na odpudzovanie komárov. O ich praktickom význame sa nemusí presviedčať nikto, kto sa ubytoval v lete pod stanom pri jazere alebo rieke. Spoločnosť Flextail tiež ponúkakempingové svetlá a sprchy na vonkajšie použitie, ako aj mnoho ďalších užitočných turistických príslušenstiev.

Odkiaľ pochádza značka Flextail

Príbeh značky Flextail sa skutočne začal už v roku 2012, keď sa traja neskôrší zakladatelia firmy vybrali na výlet. Ukázalo sa, že všetci mali rovnaké ciele. Chceli navrhovať ešte ľahšie a menšie turistické vybavenie, ktoré by prelomilo ďalšie bariéry. Počas expedície, kedy dosiahli vrchol Annapurna, boli ohúrení aj ďalším vrcholom - Machapuchare. Inšpirovaní charakteristickým vrcholom hory a jedinečnou atmosférou, ktorá tam vládla, sa rozhodli nasledovať svoje sny. Takto vznikla značka Flextail.

Produkty Flextail v obchode 8a.sk

V našej ponuke sa sústredíme hlavne na miniatúrne čerpadlá na nafukovanie matracov Flextail. Medzi nimi nájde správny model tak minimalista, pre ktorého je každý gram výbavy dôležitý, ako aj ľudia spiaci na trochu pohodlnejších matracoch. Každé čerpadlo Flextail sa vyznačuje malými rozmermi vzhľadom na svoj výkon. Vďaka integrovanej batérii a nabíjaniu cez USB port je jej obsluha veľmi jednoduchá. Vybrané modely čerpadel Flextail môžu byť tiež použité ako kempingové svetlo. To umožňuje ďalšiu redukciu hmotnosti celkovej výbavy.