top

Columbia Topánky dámske

Dámske topánky Columbia sú modely určené pre všetkých outdoorových nadšencov. Sú ideálne na prekonávanie ciest a chodníkov v každom ročnom období.
View as Grid List

34 Produkty

na stránku
  1. -39%
    Dámske topánky Columbia Drainmaker IV - grey ice/voltage

    Zoznam prianí

View as Grid List

34 Produkty

na stránku
Vymazať

Columbia - dámska obuv pre každú aktivitu

Americká značka Columbia má mimoriadne rozsiahly sortiment outdoorového oblečenia, vybavenia a obuvi, ktorý poskytuje kompletnú výbavu pre všetkých, ktorí radi trávia svoj voľný čas v prírode. Veľkú časť sortimentu tvoria modely navrhnuté špeciálne s ohľadom na ženy: optimalizovaný strih, dokonalý štýl a maximálna funkčnosť sú charakteristickými znakmi týchto výrobkov. To isté platí aj pre dámske topánky Columbia. Sú navrhnuté tak, aby zvládli neustále sa meniace outdoorové výzvy, a ponúkajú vysokú úroveň pohodlia pri akejkoľvek aktivite. Medzi dostupnými topánkami môžete rozlišovať medzi klasickými turistickými topánkami, ktoré sa výborne hodia na chodníky, silne zateplenými zimnými topánkami a trailovými topánkami určenými pre nadšenkyne behu. Nech si vyberiete ktorúkoľvek z nich, môžete očakávať maximálne pohodlie.

Všestranná dámska obuv značky Columbia na celý rok

Turistická a outdoorová obuv je veľmi obľúbená. Zvyčajne ide o veľmi univerzálne modely, ktoré sú vhodné na kratšie aj o niečo dlhšie túry. Sortiment mierne zvýšených 3/4-kusových čižiem a poltopánok uľahčuje výber správneho modelu pre danú aktivitu. Tie prvé sú ideálne na cestovanie s batohom. Tie ponúkajú väčšiu obratnosť na krátkych tratiach a majú aj lepšiu priedušnosť. Dámske topánky Columbia sa vyrábajú s vodotesnou membránou Outdry® alebo bez nej. Nepremokavé topánky sú skvelé na prechodné obdobia a keď sa počasie zhorší. V lete sú lepšou voľbou najľahšie modely s priedušnou sieťovinou pre lepšie vetranie.

Columbia Montrail - bežecká obuv

Séria Montrail je bežecké oblečenie a výstroj značky Columbia, ako aj dámska obuv určená na beh v horách a na trailoch. Je to extrémne ľahká obuv, ktorá je ideálna na tréningy aj súťaže. Robustný zvršok ponúka veľmi účinné vetranie a zároveň je dobre chránený proti ľahkému poškodeniu. Použité podrážky poskytujú maximálnu priľnavosť na rôznych typoch terénu - žiadne stúpanie ani klesanie.

Dámske zimné topánky Columbia

Veľmi obľúbené sú aj zimné topánky Columbia Obľúbené snehule a dobre izolované topánky na použitie v najchladnejšom počasí v meste sú ideálne na zimu. Vďaka použitiu kvalitnej izolácie a správnej konštrukcii obuv dokonale chráni vaše nohy pred chladom. Podrážka pripravená na zimu poskytuje lepšiu priľnavosť na zasneženom a zľadovatenom povrchu.

Dámska obuv Columbia na 8a.sk

Ponúkame široký výber dámskej obuvi Columbia pre všetky ročné obdobia. Skvele zateplené zimné topánky, univerzálne outdoorové modely alebo typicky letné turistické topánky so sieťovinou. Všetky majú spoločné to, že ideálne sedia na ženských nohách, čo sa prejavuje vo vysokej úrovni pohodlia pri nosení.