top

Cestovné adaptéry

Cestovné adaptéry uľahčujú život cestovateľom a turistom, ktorí sa často presúvajú medzi krajinami. Umožňujú vám ľahko dobíjať elektronické zariadenia v exotických kútoch sveta.
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Rôznorodé a všestranné cestovné adaptéry pre každého turistu

Medzi cestovnými adaptérmi je k dispozícii mnoho modelov. Výber najvhodnejšieho by mal závisieť od frekvencie ciest a počtu navštívených krajín. Na minimalizáciu hmotnosti batožiny sú k dispozícii minimalistické napájacie adaptéry, ktoré umožňujú použitie v jednom type zásuvky. Tie sú optimálnou voľbou pre všetkých turistov, ktorí sa chystajú do konkrétnej krajiny. Umožňujú používať európske elektronické zariadenia na vybranom mieste. Sofistikovanejšie adaptéry umožňujú zvoliť typ zástrčky aj typ zásuvky, vďaka čomu môžete používať elektronické zariadenia z rôznych krajín takmer kdekoľvek.

Najnovší vývoj medzi adaptérmi

Veľmi praktické sú aj adaptéry, do ktorých bola integrovaná nabíjačka USB. Vďaka tomu je možné nabíjať mnoho základných zariadení, čo nás ušetrí spleti káblov. Adaptéry do automobilového zapaľovača, vybavené aj výstupom USB, sú veľmi praktické aj na cestách, takže vám nikdy nedôjde batéria pre navigačný systém GPS alebo smartfón. Cestovné adaptéry sú nevyhnutnou výbavou pre cestujúcich, ktorí chcú používať elektronické zariadenia v zahraničí. Umožní vám zostať v kontakte so svetom a zachytiť najdôležitejšie momenty vašej cesty na film a fotografie. Adaptér, ktorý je malým doplnkom kufra alebo batohu, vám umožní používať všetky vaše zariadenia.