top

Bundy Arcteryx

Bundy Arcteryx sú prepracované konštrukcie, ktoré sa dobre osvedčujú pri zdolávaní vrcholov. Dokonale vás ochránia pred nepriaznivým počasím, ktoré vás môže v horách prekvapiť. Najkvalitnejšie spracovanie v kombinácii s modernými technológiami nás chráni pred chladom a zrážkami.
View as Grid List

24 Produkty

 1. -25%
  Bunda pánska Arcteryx Nuclei Hoody - dark sprint

  Zoznam prianí

 2. -20%
  Zateplená bunda dámska Arcteryx Proton LT Hoody - serene

  Zoznam prianí

 3. -26%
  Bunda do hôr dámska Arcteryx Beta AR Jacket - fika

  Zoznam prianí

 4. -26%
  Zateplená bunda Arcteryx Atom SL Hoody - sprint

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Bunda dámska Arcteryx Atom LT Hoody - serene

  Zoznam prianí

 6. -25%
  Hybridná bunda Arcteryx Cerium Hybrid Hoody - sprint

  Zoznam prianí

 7. -35%
  Dámska bežecká bunda Arcteryx Norvan LT Hoody - fluidity

  Zoznam prianí

 8. -38%
  Zateplená bunda Arcteryx Atom Short Jacket - forage

  Zoznam prianí

 9. -38%
  Bunda dámska Arcteryx Atom Short Jacket - black

  Zoznam prianí

 10. -26%
  Zateplená bunda Arcteryx Atom Hoody - black sapphire

  Zoznam prianí

 11. -37%
  Bunda páperová dámska Arcteryx Alpha Parka - black

  Zoznam prianí

 12. -37%
  Zateplená bunda Arcteryx Atom LT Short - kingfisher

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

24 Produkty

Vymazať

Bundy Arcteryx - ponúkané typy

Membránové bundy Arcteryx sú spoľahlivou ochranou proti dažďu, snehu a vetru. Zateplené vonkajšie vrstvy sú ideálne na chladnejšiu časť roka a ponúkajú veľmi dobré tepelné vlastnosti. Ultraľahké bundy sú skvelé na beh v teréne, ako aj ako pohotovostná vrstva, ktorá sa vždy zmestí do kúta batohu. Rozmanitosť modelov vám umožní vybrať si bundu s najlepšími vlastnosťami.

Membránové bundy Arcteryx GORE-TEX®

Membrána GTX sa používa len v špičkových produktoch. Medzi ne patria aj horské bundy kanadskej značky. Vyznačujú sa mimoriadne vysokou mierou nepremokavosti, vďaka ktorej sa nezľaknú ani toho najväčšieho lejaku či snehovej búrky. Poskytujú bariéru proti dažďu, snehu a vetru a účinne chránia používateľa pred nepriaznivými vplyvmi. V bundách Arcteryx GORE-TEX® sa používajú materiály špeciálne vyvinuté pre outdoorové aktivity v horách. Vyznačujú sa veľmi vysokou odolnosťou a vysokou priedušnosťou, takže vlhkosť, ktorá vzniká počas aktivity, sa môže účinne odvádzať preč. Sortiment zahŕňa aj precízne spracované hybridné modely, ktoré kombinujú niekoľko rôznych riešení na maximalizáciu priedušnosti pri zachovaní vodotesnosti v kľúčových oblastiach.

Arcteryx zateplené horské bundy

V chladnejších častiach roka a vo vyšších nadmorských výškach je nevyhnutné udržiavať primeranú telesnú teplotu. Zateplené bundy Arcteryx, vytvorené s ohľadom na horolezcov a iných aktívnych milovníkov hôr, ponúkajú výnimočnú úroveň izolácie pri nízkej hmotnosti. Použitie najnovších syntetických izolácií sa prejavuje vo vynikajúcich izolačných vlastnostiach. Ďalšou výhodou syntetických výplní je ich nízka citlivosť na vlhkosť, vďaka čomu sú vhodné na použitie aj v tých najnepriaznivejších podmienkach. Vďaka dokonale zladeným strihom sú bundy ideálne ako ďalšia vrstva oblečenia.

Široká ponuka horských búnd v obchode 8a.sk

Poskytujeme kompletný výber modelov od kanadského výrobcu. Horolezecké bundy, trekingové bundy a ultraľahké bežecké modely vám umožnia dokonale prispôsobiť oblečenie vykonávanej činnosti. Bundy Arcteryx sa vyznačujú najvyššou kvalitou a spoľahlivosťou, vďaka čomu sú ideálne do náročných horských podmienok.

Tiež sú k dispozícii v širokej škále veľkostí.