top

Batohy Fjallraven Kanken

Batohy Kanken sú ikonické "členkové batohy", ktoré boli vyvinuté v 70. rokoch minulého storočia pre švédske deti chodiace do školy a škôlky. Dnes sú jedným z najobľúbenejších modelov na svete, ktoré sú k dispozícii v množstve farieb a hrdo nesú logo líšky. Batoh Fjallraven Kanken je ekologický dizajn, ktorý je vyrobený z organických materiálov a recyklovaných tkanín.
View as Grid List

42 Produkty

 1. -13%
  Mestský ruksak Fjallraven Kanken No. 2 Laptop 15 - black

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Batoh na notebook Fjallraven Kanken Laptop 17 - cobalt blue

  Zoznam prianí

 3. -15%
  Mestský ruksak Fjallraven Kanken No. 2 - port

  Zoznam prianí

 4. -15%
  Batoh Fjallraven Kanken Mini - arctic green

  Zoznam prianí

 5. -15%
  Batoh Fjallraven Kanken Mini - black

  Zoznam prianí

 6. -15%
  Batoh Fjallraven Kanken Mini - pink

  Zoznam prianí

 7. -15%
  Batoh Fjallraven Kanken Mini - graphite

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Batoh Fjallraven Kanken No. 2 Black - black

  Zoznam prianí

 9. -15%
  Batoh Fjallraven Kanken No. 2 - acorn

  Zoznam prianí

 10. -15%
  Batoh Fjallraven Re-Kanken - dark olive

  Zoznam prianí

 11. -15%
  Mestský ruksak Fjallraven Kanken Re-Wool - red/black

  Zoznam prianí

 12. -15%
  Mestský ruksak Fjallraven Kanken No. 2 - navy

  Zoznam prianí

 13. -15%
  Mestský ruksak Fjallraven Re-Kanken - slate

  Zoznam prianí

 14. -15%
  Mestský ruksak Fjallraven Re-Kanken - black

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

42 Produkty

Vymazať

Ikonický batoh Fjallraven Kanken má už viac ako 40 rokov!

Obľúbený batoh na svete sa zrodil vo Švédsku v roku 1978. Asketický dizajn, minimalistický tvar, dalo by sa povedať... jednoduchý. Aj po desaťročiach je však stále obľúbený medzi používateľmi na celom svete. Batohy Kanken sú skutočne takmer kultové, zbožňované a zbierané! Stojí za nimi história, overená kvalita a nadčasové poslanie. Sú ideálnou voľbou pre všetkých, mladých aj starších. Ich funkčnosť využívajú používatelia na celom svete. Záujem o zdanlivo jednoduchý dizajn neutícha, aj keď prvý dizajn batohu Kanken nedávno oslávil 40. narodeniny. Pridajte sa k radom šťastných majiteľov batohu s líškou. Je to ideálna voľba na každodenné používanie v meste, na výlete, ale aj do školy.

Batohy Kanken na vrchole popularity

Dizajn Åkeho Nordina, známy už mnoho rokov, je zdanlivo neinovatívny. Obdĺžnikový batoh je vybavený dvoma prekríženými popruhmi, ktoré umožňujú jeho voľné prenášanie. Treba poznamenať, že pri hraní alebo hľadaní dobrodružstva vonku vôbec neobmedzujú pohyb. Výrazné sú aj dve veľké rukoväte na prenášanie batohu Fjallraven Kanken Backpack v ruke. Vďaka tomuto malému výraznému doplnku je pohyb s ním v mestskom priestore ešte jednoduchší. To oceníte najmä v preplnených oblastiach, kde je ťažké chodiť s batohom na chrbte.

Batohy Kanken boli pôvodne vytvorené ako riešenie na zastavenie rozšírených chýb držania tela u švédskych detí. Čoskoro chceli svoj batoh Kanken aj dospelí - nielen vo Švédsku. Dá sa povedať, že tento batoh narovnal celú generáciu, milióny chrbtov po celom svete! Zároveň sa stal jedným z celosvetovo najuznávanejších produktov. Čoskoro sa mnohí výrobcovia pokúsili prevziať klasický dizajn a funkčné riešenia. Treba však pripomenúť, že iba originálne batohy Kanken - navrhnuté švédskym výrobcom - zaručujú najvyššiu kvalitu spracovania, odolné materiály a spoľahlivosť počas dlhých rokov používania. V obchode 8a.sk ponúkame len takéto originálne Kankeny v mnohých farebných prevedeniach, vždy s charakteristickým logom Arctic fox.

Na výlety a každodenné používanie!

Ideálne obdĺžniková priehradka ľahko pojme zakladač formátu A4, ale to neznamená, že batohy Kanken sú vhodné len do školy alebo do práce. Tento klasický výrobok miluje cestovanie, voľný priestor a prírodu. Určite nemôžu konkurovať technickým batohom s pokročilými nosnými systémami, ktoré sú pripravené preniesť všetky vaše veci prakticky až na koniec sveta. Vynikajú tým, že ponúkajú dostatok priestoru na všetko, čo potrebujete, aby ste aspoň na chvíľu unikli z ruchu mesta. Materiál je trvanlivý a ľahký, ale zároveň veľmi odolný voči opotrebovaniu. Je teda ideálny na všetky príležitostné výlety mimo mesta. Chcete sa len prejsť po lese? Batoh Fjallraven Kanken vám umožní vziať si so sebou všetky potrebné veci.

Batohy Kanken sú akousi "rodinou" modelov v mierne odlišných variantoch. Nájdete medzi nimi miniatúrnu veľkosť (Kanken Mini) s priehradkou na notebook, ako aj ekologickú, vyrobenú z recyklovaného plastu: Re-Kånken (Re- ako RECYKLÁCIA). Je to skvelá voľba pre ľudí, ktorí oceňujú všetky riešenia zamerané na ochranu životného prostredia. Recyklované batohy Fjallraven Kanken majú ďalšiu nespornú výhodu - rovnako pestré farby ako modely Kanken Original. Špeciálna edícia batohu vytvorená výhradne z polyesteru získaného z jedenástich plastových fliaš sa rovnako ako základná verzia dodáva v mnohých rôznych farbách, ktorých je od sezóny k sezóne čoraz viac. Technológia farbenia SpinDye tiež výrazne znižuje množstvo použitej vody, energie a chemikálií. Tvarom a dizajnom verné originálu, batohy Re-Kanken spoznáte podľa vyšívaného loga. Sú pripravené na cestovanie a lásku! A keď ich jedného dňa, po mnohých a mnohých rokoch, budete chcieť nahradiť novým kusom, môžete ich opäť recyklovať.

Batoh Kanken - klasický a funkčný

Na prvý pohľad sa batohy Kanken zdajú byť neuveriteľne jednoduché. A naozaj sú! To je ich tajomstvo. Nemajú tisíc malých vreciek so zipsami, prídavné popruhy ani iné zbytočné doplnky. Len jedna jednoduchá priehradka na spis formátu A4 a malé vrecko na zips na drobnosti. To je všetko. Keď ho však začnete používať, zistíte, že na každodenné používanie toho veľa nepotrebujete. Do priestranného a ľahko prístupného hlavného priestoru sa ľahko zmestia všetky vaše potreby. Menšie vrecko batohu Kanken Backpack poskytuje rýchly prístup k nevyhnutným veciam, ako je peňaženka, kľúče a iné drobnosti. Jednoduchá konštrukcia postroja zaručuje pohodlie a zároveň sa ľahko nastavuje. Batohy sú navyše vybavené pohodlnými držadlami na nosenie v ruke. Vďaka tomu fungujú ako praktická taška pri nákupoch alebo prechádzaní preplnených chodníkov v meste.

Kde sa batohy Kanken najlepšie hodia? Všade tam, kde potrebujete kombináciu minimalistického tvaru a vysokej funkčnosti. Batohy Fjallraven Kanken sú jednoducho navrhnuté na časté používanie. Beriete si každý deň do práce alebo do školy svoje každodenné potreby? Kapacita plecniaka Kanken by mala byť viac než dostatočná na to, aby sa doň všetky zmestili. Chystáte sa na dovolenku a potrebujete funkčný model na jednoduchšie výlety alebo prehliadku pamiatok? Batohy Kanken odvedú vynikajúcu prácu na každej ceste. Vysoká spoľahlivosť je nevyhnutnosťou pri všetkých cestách a výletoch.

Sortiment značky v horskom internetovom obchode 8a.sk

K sortimentu s líškou sa časom pridali aj ďalšie výrobky z tejto rodiny Funkčné peňaženky, tašky na make-up alebo pláštenky majú podobne vysokú funkčnosť ako pôvodné batohy Kanken Ich spoločným znakom je vysoká kvalita spracovania a maximálny komfort používania. Okrem toho sa vzhľad celej série udržiava v podobnej klíme. Má klasický dizajn a odolné materiály, ktoré dobre znášajú dlhodobé používanie. Vďaka rôznorodej škále farieb si každý milovník tejto švédskej značky zostaví svoju obľúbenú súpravu, ktorá bude ideálna na každodenné používanie v meste aj na výlety. Kolekcia značky zahŕňa aj ďalšie modely batohov Fjallraven, ktoré sú skvelé na treking. Batohy Fjallraven Kanken sú skvelou voľbou pre všetkých aktívnych mužov, ženy aj deti.