top

Batohy bežecké Dynafit

Bežecké batohy Dynafit ® vo forme bežeckých viest sú ideálne na každodenné behy, ako aj na preteky v ultramaratónoch. Dokonale priliehajú k telu, zabezpečujú dostatočné vetranie a ergonomické rozloženie batožiny.
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Batohy na behanie značky Dynafit - precízne v každom detaile

Talianska outdoorová značka Dynafit si v priebehu rokov získala verných fanúšikov najmä medzi lyžiarmi, bežkármi a nadšencami trekingu. Ich výrobky - oblečenie aj doplnky - sú vyrobené s dôrazom na najmenšie detaily. Nie je preto prekvapením, že bežecké batohy Dynafit si vyberajú adrenalínoví nadšenci aj skúsení bežkári. Bežecké batohy Dynafit ponúkajú optimálnu podporu pri všetkých dynamických horských aktivitách, ako je beh, zoskok padákom a cyklistika. Tvar batohu pripomínajúci vestu zaručuje, že dobre sedí na chrbte a neobmedzuje pohyb počas dynamických trás. Pozoruhodnou vlastnosťou batohu sú dobre skonštruované a dômyselne umiestnené vrecká, do ktorých sa zmestí všetko potrebné vybavenie počas dlhého behu. Vďaka množstvu modelov a rôznym kapacitám si určite nájdete ideálny model pre vás. Zvládne krátke behy v náročnom teréne aj vražedne dlhé vzdialenosti pri ultrabehu.

Batohy na behanie značky Dynafit využívajú inovatívny dizajn

Dizajn je založený na pohodlnom a premyslenom strihu, ktorý pripomína skôr vestu ako batoh. Vďaka tomu takmer nemáte pocit, že nosíte batoh! Bežecké batohy Dynafit sú vybavené systémom sťahovacích šnúrok, aby sa zmenšil ich objem a správne sa prispôsobili telu používateľa. Vďaka tomu je ťažisko bližšie k vášmu chrbtu, keď je batoh naplnený do polovice. To nám uľahčuje udržiavanie rovnováhy a pohodlia. Vďaka pohodlnému tvaru bežeckej vesty nás batoh neobmedzuje v pohybe a navyše sleduje každý náš pohyb. Aj batožina uložená vo vnútri je dostatočne stabilizovaná, aby sa pri dynamických pohyboch nepohybovala. Pohodlné a široké ramenné popruhy znamenajú, že aj pri maximálnom zaťažení batoh perfektne sedí na chrbte a je veľmi pohodlný.

Na bežeckých batohoch oceňujeme aj maximálnu funkčnosť. Batoh je vyrobený z mechanicky odolného, mimoriadne pružného materiálu. Vďaka uvedenej flexibilite sa do bežeckých batohov Dynafit zmestí batožina potrebná na tréning aj na preteky. Treba tiež poznamenať, že všetok priestor, ktorý je v batohu k dispozícii, je využitý! Početné vrecká rovnomerne rozkladajú hmotnosť. Vďaka tomu sa počas behu môžeme vyhnúť prenášaniu batožiny z jedného miesta na druhé, alebo ešte horšie, jej strate. Voľný priestor na šľapkách bol tiež upravený na vrecká, v ktorých môžeme nosiť napríklad energetické gély alebo bidóny. Najmä tie najfunkčnejšie, ako sú banky. Potom sú na dosah a vždy ľahko dostupné.

Extrémne pohodlné bežecké batohy Dynafit, ktoré oceníte pri tréningu aj na pretekoch

Skvele prispôsobené bežecké batohy Dynafit využijete na štarte aj počas bežeckého tréningu. Skvele sa hodia aj na iné rovnako dynamické športy, ako je skialpinizmus, beh na lyžiach alebo cyklistika. Batohy Dynafit na bežky ponúkajú objem niekoľko až niekoľko litrov. Do hlavného priestoru a mnohých vreciek sa preto zmestí základné vybavenie, ako je membránová bunda, čelovka, zásoby, mapa, dokumenty a powerbanka. Keď sa nepoužívajú, bežecké palice sa dajú ľahko pripevniť k pohodlným a pevným popruhom, ktoré ich udržujú v bezpečnej a predovšetkým stabilnej polohe. Niektoré modely bežeckých batohov majú prídavnú plachtu, ktorú možno preložiť cez hrudník a pripevniť pomocou špeciálnych háčikov. Toto riešenie vás účinne chráni pred prechladnutím. A hoci vás nezahreje, eliminácia chladivého faktora vetra má okamžitý účinok!

Batohy na behanie značky Dynafit v horskom obchode 8a.sk

V našom stacionárnom obchode a na 8a.sk online nájdete široký výber bežeckých batohov a bežeckých viest. Bežecké batohy Dynafit medzi nimi zaujímajú osobitné miesto. Zaujmú nielen svojím dizajnom a farbami, ale aj premyslenou konštrukciou, nízkou hmotnosťou a mimoriadnou odolnosťou. Sú to časté a obľúbené bežecké batohy, ktoré možno často vidieť v akcii pri mnohých horských a dokonca aj pouličných behoch. Pozrite si širokú ponuku bežeckých modelov a vyberte si model, ktorý spĺňa vaše očakávania!