top

Turistické solárne panely

Turistické solárne panely predstavujú skutočnú revolúciu v oblasti výroby elektrickej energie potrebnej na napájanie elektronických zariadení, ktoré nás sprevádzajú na turistických výletoch alebo horských expedíciách.
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Skladacie solárne panely pre modely batohov a powerbank

Menšie solárne panely boli navrhnuté tak, aby sa dali pripevniť na batoh a nabíjať zariadenia alebo powerbanky aj počas chôdze. Nabíjanie batérií pomocou turistických solárnych panelov je najjednoduchším a najefektívnejším riešením pri pobyte mimo civilizácie. Solárne panely využívajú účastníci vysokohorských expedícií, výskumných výprav, ale aj bežní turisti, ktorí chcú byť stále v kontakte so svetom. Skladacie solárne panely, ktoré sa nosia na turistickom batohu, vám umožnia nabíjať smartfón počas celodennej túry za slnečného počasia a naplno využívať všetky jeho funkcie. Ponúkame aj solárne panely s väčšou plochou, ktoré sa dodávajú s powerbankou. Týmto spôsobom možno energiu uloženú v paneli využiť aj neskôr. Ide o mimoriadne pohodlné riešenie, ktoré vám umožní naplno využiť každý slnečný lúč, aj keď sú všetky vaše zariadenia už stopercentne nabité.

Najlepšie turistické solárne panely v obchode 8a.sk

Snažíme sa, aby ponuka horského obchodu 8a.sk obsahovala len tie najdokonalejšie riešenia, ktoré nesklamú ani v náročných podmienkach. Spoliehame sa len na špičkových výrobcov, ktorých solárne panely používajú profesionáli na celom svete. Jedným z nich je nepochybne Cieľ nula Skladacie turistické solárne panely vám umožnia zostať v spojení so svetom aj v tých najvzdialenejších kútoch sveta, či už na horských expedíciách alebo turistických výletoch.