top

This-1

This-1 je výrobcom vysokokvalitných energetických potravín, ktoré vám umožnia rýchlo doplniť kalórie počas extrémnej námahy. Špeciálne vyvinuté energetické tyčinky a gély sú skvelým doplnkom stravy počas horských expedícií, trekingových výprav, hlbinných plavieb, ako aj športových súťaží. Pozrite si dokonale skomponované výrobky značky This-1!
View as Grid List

5 Produkty

na stránku
View as Grid List

5 Produkty

Vymazať

Tento-1 výrobok - pre koho?

Každý tréning vedie k zvýšenej potrebe energie v tele. Denne ho môžeme ľahko doplniť väčším jedlom. Keď sa však ocitneme v extrémnych podmienkach, kde príprava klasického jedla neprichádza do úvahy, rýchle doplnenie kalórií je kľúčom k pohode a udržaniu maximálneho výkonu. To dobre vedia odborníci zo značky This-1, ktorí vyvíjajú potraviny práve pre takéto príležitosti. Energetické tyčinky alebo gély ponúkajú najkondenzovanejšiu možnú energiu. Od klasických čokoládových tyčiniek ich odlišuje starostlivo vybrané zloženie. Obmedzujú cukry v prospech bielkovín a, samozrejme, nezabúdajú na dôležité minerály. Vďaka tomu poskytujú nielen prázdne kalórie, ale aj mnoho ďalších zložiek potrebných pre správne fungovanie organizmu.

Produkty značkyThis-1 sú vyvinuté s ohľadom na konkrétne činnosti. Energetické tyčinky sú skvelou voľbou ako občerstvenie na viacdňové túry. Malé rozmery tyčí znamenajú, že v batohu nevážia príliš veľa. S obľubou ich používajú aj horolezci a alpinisti, ktorí si dávajú obzvlášť záležať na vážení každého gramu ďalšieho vybavenia.

Tieto-1 tyčinky a gély majú osvedčené zložky a dobre chutia

Každá tyč je správne vyvážená. K dispozícii sú energetické tyčinky, ktoré poskytujú dodatočnú energiu priamo počas cvičenia. Sú skvelé na bežecké súťaže, triatlon alebo rýchle vrcholové behy v horách. Nízka hmotnosť tyče znamená výrazný prísun energie. Na druhej strane, Táto-1 proteínová tyčinka obsahujúca až 30 % bielkovín po cvičení odvádza skvelú prácu. Poskytujú telu správne výživové hodnoty počas odpočinku a regenerácie. Zloženie jednotlivých občerstvení sa vyberá nielen z hľadiska výživovej hodnoty, ale aj chuti. Značka ponúka aj proteínové chleby, ktoré obsahujú veľa vlákniny a mikro- a makroelementov. Zároveň neobsahujú žiadne cukry. Dôležité je, že všetky energetické a superenergetické tyčinky This-1 sú vyrobené bez použitia konzervačných látok.

Zdravé energetické občerstvenie si môžete kúpiť online na stránke 8a.sk

Ponúkame široký sortiment výrobkov značky This-1, ktoré sú skvelé pre všetkých aktívnych ľudí. Stačí spomenúť, že občerstvenie tejto značky používa okrem iných aj horolezec Marcin." Tomaszewski, himalájsky horolezec Ryszard Pawłowski alebo námorník Szymon Kuczyński a ďalší. Potraviny, ktoré používajú profesionáli, sú ideálne aj na výlety a turistické expedície. Aj keď podmienky nemusia byť také extrémne, potreba energie a vhodné výživové hodnoty budú veľmi podobné. Tieto-1 tyčinky a gély sú skvelou alternatívou klasických sladkostí, ktoré okrem cukrov poskytnú aj bielkoviny a ďalšie výživové hodnoty vo veľkom množstve.