top

Spacie vaky Marmot

Spacie vaky Marmot sú optimálnou voľbou na každú expedíciu. Hľadáte pohodlný spací vak na víkendovú túru? Potrebujete veľmi teplý spací vak na horskú expedíciu? Dokonalá ochrana pred chladom v 8a.sk!
View as Grid List

36 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Páperový spacák Marmot Never Summer Long - solar/red sun

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Páperový spacák Marmot Always Summer - red sun/solar

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Páperový spacák Marmot Always Summer Long - red sun/solar

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Páperový spacák Marmot Never Winter Long - nori/red sun

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Páperový spacák Marmot Palisade - forest green/foliage

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Páperový spacák Marmot Never Summer - solar/red sun

  Zoznam prianí

 7. -10%
  Spací vak Marmot Nanowave 35 Long (198 cm) - crocodile

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Spacák Marmot Nanowave 35 (180 cm) - crocodile

  Zoznam prianí

 9. -10%
  Spací vak Marmot Nanowave 45 Long (198 cm) - brick

  Zoznam prianí

 10. -8%
  Spacák Marmot Nanowave 45 (180 cm) - brick

  Zoznam prianí

 11. -10%
  Spací vak Marmot Nanowave 55 Long - steel onyx

  Zoznam prianí

 12. -10%
  Spací vak Marmot Nanowave 55 - steel onyx

  Zoznam prianí

 13. -10%
  Spací vak Marmot Micron 40 Long (198 cm) - sienna red/tomato

  Zoznam prianí

View as Grid List

36 Produkty

na stránku
Vymazať

Spacie vaky Marmot

Nezáleží na tom, kam sa vyberiete, americký gigant vo výrobe turistického vybavenia a oblečenia vám poskytne model, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám. Táto legendárna značka je známym výrobcom spacích vakov najvyššej kvality pre náročných používateľov. Spacie vaky Marmot ponúkajú pokojný spánok v každom ročnom období, či už ide o mierne letné teploty alebo mrazivé zimné teploty.

Syntetické a páperové spacie vaky značky Marmot - široká ponuka modelov

V ponuke tohto výrobcu nájdete spacie vaky so syntetickou aj páperovou výplňou. Prvý z nich sa výborne osvedčí vo vlhkých podmienkach. Je to preto, že spací vak schne oveľa rýchlejšie a aj keď je vlhký, má určité izolačné vlastnosti. Sú najobľúbenejšou voľbou pre prechodné ročné obdobia, keď sa poveternostné podmienky môžu meniť z hodiny na hodinu. Sú to tiež obľúbené turistické spacie vaky, ktoré sa používajú na stanovanie, kempovanie a táborenie. Na druhej strane, spacie vaky Marmot sú pokročilé modely pripravené s ohľadom na najnáročnejších používateľov. Dôvodom je, že páperie sa vyznačuje mimoriadnou ľahkosťou a vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami. Ide o ideálne spacie vaky na chladnejšiu časť roka. Najhrubšie zimné spacie vaky poskytujú pohodlie aj v silných mrazoch a dokonale izolujú od nízkych vonkajších teplôt. Sú ideálne na náročné expedície a treky. Vďaka možnosti veľmi vysokej kompresie počas prepravy nezaberajú veľa miesta v batohu alebo taške.

Ženské a mužské spacie vaky Marmot v ponuke obchodu 8a.sk

V ponuke nášho obchodu sú k dispozícii dámske aj pánske spacie vaky tohto amerického výrobcu. Vďaka vhodnému prispôsobeniu spacích vakov výške poskytnú výnimočný komfort pri používaní. Spoľahlivé zipsy použité v spacích vakoch amerického výrobcu zaručujú hladké otváranie a zatváranie spacieho vaku, vďaka čomu je pohodlný spánok vždy na dosah ruky. Spacie vaky Marmot majú výbornú povesť vďaka vynikajúcemu spracovaniu detailov a pútavému dizajnu. Sú optimálnou voľbou na túry a expedície bez ohľadu na ročné obdobie.