top

Skautské a skupinové stany

Skautské stany boli špeciálne vyvinuté pre väčšie skupiny. Pevná konštrukcia a odolné materiály sú ideálne na tábory, školenia a iné organizované výlety.
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Klasické skautské stany ponúkajú možnosť pohodlného prenocovania v prírode.

Najväčšie modely stanov v našej ponuke boli vyvinuté s ohľadom na väčší počet používateľov. Modely v tejto kategórii sú k dispozícii v mnohých rôznych veľkostiach a tvaroch. Najviac priestoru určite poskytujú klasické konštrukcie so zvislými stenami. Umožňujú voľný pohyb v celom stane a poskytujú potrebný komfort, aj keď je stan plný ľudí. Veľmi charakteristické sú aj típí s takmer kruhovou základňou a veľkou výškou. Tento typ prístrešku pripomína pionierske časy Divokého západu, ale aj dnes ponúka vysokú úroveň funkčnosti. Základom skautských a skupinových stanov je zvyčajne veľmi pevný rám, ktorý je potrebný na dostatočné upevnenie hrubej plachty, ktorá sa často používa na zastrešenie celého objektu.

Nespočetné možnosti

Veľké skautské a skupinové stany sa používajú počas športových táborov, letných táborov, ako aj mnohých iných výletov, na ktorých sa stretáva veľký počet ľudí na jednom mieste. Tieto stany sú často vybavené kempingovými miestami a stanovými táboriskami a ponúkajú hosťom vysokú úroveň pohodlia a priestoru, ktorá je neporovnateľná s inými modelmi, dokonca aj rodinnými stanmi Sú optimálnou voľbou na dlhší pobyt na jednom mieste. Tieto modely sú dokonalým doplnkom našej ponuky stanov. Všetky modely sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania a premysleným dizajnom, vďaka ktorému sa ľahko stavajú a poskytujú vynikajúce funkcie.