top

Osvetlenie pre prácu vo výškach

Osvetlenie na prácu vo výškach by sa malo vyznačovať silným svetlom, trvanlivosťou a odolnosťou voči prachu. Sortiment obchodu zahŕňa profesionálne modely, ktoré uľahčia prácu v náročných podmienkach.
View as Grid List

1 Produkty

 1. -20%
  Obal Petzl Poche Pixa
  Obal Petzl Poche Pixa
  vrátane DPH 15,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 16,49 € (-3%)
  Cena odporúčaná výrobcom 19,99 € (-20%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

1 Produkty

Vymazať

Prevádzkové svetlomety - rozdiely v konštrukcii

Rozdiely medzi športovými a turistickými svetlometmi a modelmi určenými na prácu sú zrejmé už pri prvom porovnaní. Pracovné svetlomety sa vyznačujú rozhodne robustnejšou konštrukciou. Vo väčšine modelov sú masívne kryty skonštruované tak, aby sa zabezpečila čo najväčšia odolnosť proti rozdrveniu alebo pádu svietidla. Skvelé pevnostné parametre sa premietajú do výnimočnej odolnosti týchto konštrukcií, ktoré poslúžia pri mnohých prácach. Okrem toho môžu mať pracovné svetlomety zvýšenú odolnosť proti vniknutiu vody a prachu. Pevnejšia konštrukcia znamená schopnosť pracovať v prašných oblastiach, kde bežné konštrukcie odmietajú slúžiť. V závislosti od modelu môžu byť svetlomety odolné aj voči vybraným chemikáliám.

Čelné baterky na prácu vo výškach

Pracovné čelovky sú nevyhnutným doplnkom každého pracovníka. Spolu s priemyselnými postrojmi a prilba pre prácu vo výške, sú čelové baterky v niektorých situáciách takmer nevyhnutnou súčasťou výbavy. Umožňujú prácu v tme a tiež prístup do tmavých miest. Ponúkame len osvedčené konštrukcie, ktoré dobre fungujú v náročných podmienkach. Predávame modely napájané alkalickými batériami aj modely so zabudovanou dobíjateľnou batériou, ktorú možno dobíjať pomocou dodanej nabíjačky. To je ideálne, ak čelovku používate často. Ponúkame aj potrebné puzdrá na čelovky na pohodlnú prepravu a prístup k baterke kedykoľvek.