top

Lyže skialpinistické Black Crows

Lyže Black Crows Skit sú pokročilé modely, ktoré sa dobre osvedčia v rôznych snehových podmienkach. Sortiment zahŕňa všestranné skitouringové modely a širšie freeridové lyže Black Crows do hlbokého snehu. Pozrite si jedinečné modely pre začiatočníkov aj skúsených lyžiarov mimo zjazdoviek.
View as Grid List

11 Produkty

na stránku
 1. -24%
  Skialpinistické lyže Black Crows Navis Freebird - green

  Zoznam prianí

 2. -25%
  Skialpinistické lyže Black Crows Ova Freebird - blue

  Zoznam prianí

 3. -24%
  Skialpinistické lyže Black Crows Orb Freebird - yellow

  Zoznam prianí

 4. -25%
  Skialpinistické lyže Black Crows Camox Freebird - red

  Zoznam prianí

 5. -25%
  Skialpinistické lyže Black Crows Corvus Freebird - pink

  Zoznam prianí

 6. -25%
  Dámske skialpové lyže Black Crows Camox Birdie - salmon

  Zoznam prianí

 7. -25%
  Skialpinistické lyže Black Crows Captis

  Zoznam prianí

 8. -25%
  Skialpinistické lyže Black Crows Camox

  Zoznam prianí

 9. -25%
  Skialpinistické lyže Black Crows Orb

  Zoznam prianí

View as Grid List

11 Produkty

na stránku
Vymazať

Lyže Black Crows - inovatívna a kvalitná konštrukcia

Francúzska značka Black Crows je mladým hráčom na lyžiarskom trhu. Ich odhodlanie vyrábať vysoko sofistikované lyže však našlo odozvu po celom svete, vďaka čomu si značka rýchlo získala uznanie. Najmodernejšie konštrukcie sa osvedčia v rôznych snehových podmienkach. Lyže Black Crows ponúkajú široké portfólio produktov pre každého. Kolekcia tejto značky zahŕňa lyže, ktoré sú zábavné v hlbokom prašane, až po nekompromisné modely, ktoré si môžete vziať so sebou jeden deň na lyžovačku a druhý deň na upravené svahy na agresívnu jazdu ako pretekárske lyže.

Moderné materiály a klasický dizajn

Lyže Black Crows sú modely pre najnáročnejších používateľov. Na ich výrobu sa používajú len tie najlepšie a najžiadanejšie materiály. Lyže sa preto vyznačujú vysokou odolnosťou a mnohými ďalšími vlastnosťami, ktoré sa premietajú do komfortu lyžovania. Jadrá sú zvyčajne vyrobené z topoľového alebo paulovniového dreva, ktoré je napriek svojej ľahkosti mimoriadne pevné a umožňuje agresívne lyžovanie. V závislosti od modelu sú lyže vystužené sklenenými vláknami, uhlíkom alebo hliníkovými zliatinami. Lyže Black Crows sa dodávajú v rôznych pásoch, aby vyhovovali širokej škále terénov. Môžete si teda vybrať široký model pre vynikajúci zjazdový výkon v hlbokom prašane. Portfólio značky zahŕňa aj klasické lyžiarske výrobky, ako aj modely s pásom pripomínajúcim klasické alpské modely. Tieto lyže sa ukážu ako mimoriadne všestranné, pretože sú rovnako vhodné na lyžiarske túry aj na zjazdovku. Pokiaľ ide o lyže tohto výrobcu, nemožno prehliadnuť ani ich vizuálnu vrstvu, ktorá je jedinečná a získala si širokú základňu fanúšikov po celom svete.

Pozrite si lyže Black Crows v horskom obchode 8a.sk

V našom online obchode nájdete široký výber lyží tejto francúzskej značky. Spolu s nimi sú tu aj špeciálne Voky Black Crows, ktoré budú dokonale prispôsobené sklzom našich lyží. Výber jedného z modelov tejto značky bude skvelým rozhodnutím. Vynikajúca kvalita spracovania zaručí, že lyže s nami strávia veľa skvelých dobrodružstiev. Široká ponuka modelov vám umožní nájsť si ideálne lyže pre vás.