top

Kolekcia Columbia Montrail

Columbia Montrail je technická kolekcia, ktorú využijete pri horskom behu a trailových aktivitách. Najmodernejšie riešenia v službách maximalizácie vášho úsilia na prejdenie väčšieho počtu kilometrov.
View as Grid List

16 Produkty

na stránku
 1. -42%
  Sukňa na behanie Columbia Titan Ultra Skort - black

  Zoznam prianí

 2. -48%
  Kraťasy dámske Columbia Titan Ultra II Short - black

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Bežecká vesta Columbia Montrail Trans Alps 7L - black

  Zoznam prianí

 4. -42%
  Dámsky top Columbia Trinity Trail Tank - cherrybomb

  Zoznam prianí

 5. -42%
  Dámska vetrovka Columbia F.K.T. Wind Jacket - dark mirage

  Zoznam prianí

View as Grid List

16 Produkty

na stránku
Vymazať

Columbia® MONTRAIL - nič sa nevyrovná trase!

Spoločnosť Montrail je nezávislá a originálna značka pre trailový beh, ktorá vyrába oceňovanú bežeckú obuv už od roku 1982. Spolupráca so značkou Columbia® sa začala už v roku 2006 a na jar 2017 Columbia® spojila svoje priekopnícke riešenia a technológie s ikonickým strihom a konštrukciou značky Montrail, čím odštartovala novú éru prvotriedneho bežeckého vybavenia.

Každú sezónu si výrobky s logom Columbia® Montrail zlepšujú povesť na bežeckej trati. Neustále inovácie v obuvi a ultraľahké oblečenie na horský beh si značka získava elitných športovcov (vrátane víťazov takých ikonických behov, ako je Ultra-Trail du Mont-Blanc) aj amatérskych bežcov - s vášňou pre horské trasy. Sortiment značky Montrail zahŕňa bežeckú obuv vhodnú na rôzne povrchy a podmienky, ako aj minimalistické oblečenie s vynikajúcimi vlastnosťami, ktoré poskytuje možnosť vrstvenia a rýchlej reakcie na meniace sa počasie. Táto kompletná línia - od hlavy až po päty - je určená pre bežcov, ktorí sa neboja nerovného terénu, blata, kameňov, sypkej pôdy alebo štrku.

Boty MONTRAIL - držanie, ktoré nikdy nepustí!

Nikdy neviete, čo vás čaká za ďalším rohom... Podrážky z kolekcie Montrail znamenajú väčšie trenie, menej pošmyknutia. Viacsmerové, hlboké "bloky" dezénu a agresívny profil sa výborne osvedčujú nielen na skale, ale aj v mokrých a mäkkých podmienkach. Trakcia bez ohľadu na všetko!"

Oblečenie na behanie po horách - ľahké a suché od úsvitu do súmraku

Ľahké a pohodlné oblečenie na trailový beh Columbia® Montrail je navrhnuté tak, aby vás udržalo v chlade aj v najväčších horúčavách a chránilo pred vetrom a dažďom pri tréningu v zime a na jeseň. Či už ide o zbaliteľné bundy, ľahké tričká, bežecké šortky alebo gamaše, kolekcia je navrhnutá tak, aby vám pomohla čeliť počasiu vďaka technológiám ako OutDry™ (nepremokavá membrána), Omni-Freeze™ ZERO (aktívna chladiaca tkanina), Omni-Wick™ (odvod vlhkosti od pokožky) a Omni-Shade™ (UV filter). Môžete zabudnúť na to, čo máte na sebe, a sústrediť sa na ďalší kilometer. Montrail je logo, ktorému môžete dôverovať