top

Hyperlite Mountain Gear

Hyperlite Mountain Gear je značka špecializovaná na výrobu superľahkého horského a turistického vybavenia. Ponúkame širokú ponuku batohov Hyperlite Mountain Gear a turistických príslušenstiev.
View as Grid List

26 Produkty

  1. Batoh Hyperlite Mountain Gear Junction 40 - white

    Zoznam prianí

  2. Batoh Hyperlite Mountain Gear Junction 55 - black

    Zoznam prianí

  3. Kolíky do stanu Hyperlite Mountain Gear Stake Kit

    Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

26 Produkty

Vymazať

Hyperlite Mountain Gear – čo je to za značku?

Spoločnosť založil v roku 2010 Mike St.Pierre. Rozhodol sa vytvoriť najľahší batoh s veľmi vysokou odolnosťou. Bol totiž zástancou filozofie, že na každý výlet by sme mali vziať iba to, čo je nevyhnutné. Vôbec nejde o minimalizmus a zbavovanie sa jednotlivých prvkov vybavenia, ale o optimalizáciu všetkých doplnkov, ktoré sú nevyhnutné pre bezpečné výlety. Tak sa narodili prvé batohy Hyperlite Mountain Gear. Ich rastúca popularita viedla k tomu, že boli čoskoro vyvinuté ďalšie prvky vybavenia, ako sú superľahké stany alebo perové deky. Hyperlite Mountain Gear riadi zakladateľ ešte aj dnes a výrobky sa stále vyrábajú v USA. To umožňuje udržiavať najvyššiu kvalitu a pravidelnú kontrolu každého detailu.

Čím sa vyznačujú batohy Hyperlite Mountain Gear?

Väčšina batohov značky Hyperlite Mountain Gear je vyrábaná z unikátnych vláken Dyneema® Cuben Fiber, ktoré sa vyznačujú ľahkosťou a veľmi vysokou odolnosťou. Materiál vyrobený z nich je veľmi tenký, čo robí batohy jednými z najľahších na trhu. Dostupné sú modely s rozličnými kapacitami, pre jednodňové výlety do hôr aj pre dlhé treky. Všetky batohy Hyperlite Mountain Gear sú koncipované tak, aby v nich bola minimalizovaná zbytočná hmotnosť. Ak hľadáte maximálne praktické vybavenie s jednoduchou konštrukciou, produkty tejto značky by mali splniť všetky vaše očakávania.

Batohy Hyperlite Mountain Gear – Obchod 8a.sk ponúka širokú ponuku modelov

V našej ponuke sa sústreďujeme hlavne na batohy Hyperlite Mountain Gear. Najmenšie modely sú ideálne pre rýchle zdobývanie vrcholov. Najväčšie batohy Hyperlite Mountain Gear s kapacitou nad 50 litrov sú dobrým výberom pre dlhé trekky. Ponuku sme doplnili o potrebné doplnky, ako sú ďalšie kapsy pre batohy alebo vodotesné sáčky na batožinu. Vyberajúc superľahké produkty Hyperlite Mountain Gear môžete byť istí, že sú vyrábané s najväčšou starostlivosťou a na ich výrobu sa používajú najlepšie dostupné materiály. Ak chcete pred ďalším výletom znížiť hmotnosť svojho výletného vybavenia, určite skontrolujte dostupné modely!