top

Garmin

Garmin je značka, ktorá vyrába prepracované GPS navigácie, hodinky a smart hodinky, ktoré vás bezchybne dovedú do akéhokoľvek cieľa. Pozrite si modely určené na turistiku a športový tréning, ktoré vám zabezpečia maximálne pohodlie v teréne. Výrobky Garmin ponúkajú najvyššiu presnosť a kvalitu vyhotovenia v kombinácii s výnimočne jednoduchým používaním.
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Garmin - líder medzi výrobcami GPS navigácií

Americká značka Garmin bola založená v roku 1989 Krátko po tom, ako sa signály GPS stali dostupnými na civilné použitie. Spoločnosť založili Gary Burrell a Min Kao, ktorí sa zamerali na vývoj navigácie GPS v mnohých jej podobách. V súčasnosti je značka Garmin považovaná za jedného z lídrov medzi výrobcami GPS navigácií alebo hodiniek, a to vďaka bohatým skúsenostiam získaným počas dlhoročného pôsobenia. Špecializované série sú navrhnuté s ohľadom na konkrétnych používateľov. Existujú ľahko použiteľné navigátory do auta alebo presné a vodotesné modely na použitie na mori. Existujú robustné turistické navigácie Garmin alebo cyklistické riešenia, ktoré vždy nájdu správnu cestu. Všetky tieto modely dokonale spĺňajú potreby aktívnych používateľov. Mimoriadne obľúbené sú aj hodinky Garmin Tie sú skvelé na šport a horské aktivity. Vďaka vysokej kvalite výrobkov výrobcu sa všetky modely vyznačujú veľmi presným snímaním signálu satelitnej navigácie.

Ručné GPS navigátory Garmin na turistiku

V súčasnosti čoraz viac turistov využíva pohodlie, ktoré ponúka navigácia GPS. Moderné navigačné zariadenia sú ideálne na viacdňové túry v menej frekventovaných horských oblastiach, ale aj na víkendové výlety. Vďaka vopred naplánovanej trase sa nestratíme a budeme môcť efektívnejšie dosiahnuť naše ciele. Ručné navigácie Garmin sú pripravené špeciálne s ohľadom na nadšencov turistiky. Medzi nimi je aj ikonický model Garmin eTrex Tento prístroj sa zdokonaľuje už 20 rokov a naďalej stanovuje nové štandardy pre ručné navigačné zariadenia GPS. Modely tejto série sa vyznačujú jednoduchým dizajnom, intuitívnym ovládaním, vysokou odolnosťou a, samozrejme, vysokou presnosťou signálu GPS Kombinácia všetkých týchto funkcií v jedinom zariadení Garmin zaručuje, že splní svoju úlohu v Tatrách, Alpách alebo Himalájach.

Dnes už ručné GPS navigácie nie sú len pomôckou k ostatnej výbave, ale často sú nevyhnutným vybavením na mnohých cestách. Turisti si ich vyberajú častejšie ako napríklad Garmin GPS hodinky alebo smart hodinky kvôli ich jednoduchému používaniu. Väčšie obrazovky vyrobené špeciálnou technológiou zaisťujú vynikajúcu viditeľnosť aj pri jasnom slnečnom svetle. Okrem toho je navigácia na takomto zariadení výrazne uľahčená. Veľmi obľúbené je navigačné zariadenie Garmin Edge GPS, ktoré môže byť z výroby vybavené turistickými mapami. Vďaka tomu môžete ľahko nájsť správnu trasu alebo cestu, po ktorej chcete ísť. Všetky modely sú vyrobené tak, aby dokonale padli do ruky. Ľahko sa s nimi manipuluje aj na horských chodníkoch.

Aké funkcie má navigačný systém pre bicykle?

Americký výrobca Garmin má vo svojom sortimente aj širokú ponuku GPS navigácií pre bicykle. Ide o osobitnú skupinu produktov pripravených špeciálne s ohľadom na nadšencov jednej trate. Musí sa dobre správať pri jazde v teréne mierne vyššou rýchlosťou. Na týchto modeloch sú v dostatočnom predstihu signalizované údaje o trase, vďaka čomu si každý milovník dvoch kolies ľahko nájde svoju trasu. Garmin GPS navigácia na bicykli je ideálna na turistické výlety, ako aj na každodenné tréningy, keď chceme porovnávať presné výsledky z jednej trasy. Navigácie GPS určené pre cyklistov sa dajú ľahko pripevniť na riadidlá a veľmi intuitívne ovládať jednou rukou.

Smartwatch a športové hodinky Garmin

Garmin si je dobre vedomý potrieb všetkých outdoorových nadšencov. Preto jej sortiment zahŕňa široký výber inteligentných hodiniek a hodiniek s GPS. Tieto modely sú najkompaktnejšou formou satelitnej navigácie. Preto sú mimoriadne obľúbené všade tam, kde záleží na hmotnosti zariadenia. Hodinky Garmin zo série Fenix alebo Forerunner sú ideálnou voľbou pre športovcov, ktorí trénujú v náročnom teréne, alebo milovníkov hôr, ktorí objavujú nové trasy. Rozmanité funkcie hodiniek Garmin nám umožňujú sledovať naše pokroky v mnohých športoch. Umožnia vám kontrolovať a analyzovať základné parametre vášho tela počas cvičenia, vďaka čomu bude váš tréning ešte efektívnejší. Barometre nám zasa umožnia určiť nadmorskú výšku, ktorú sme dosiahli, alebo predpovedať blížiacu sa zmenu počasia. Umožňujú tiež zaznamenávať nadmorskú výšku, ktorú ste počas dňa vystúpili. Je optimálnou voľbou pre horolezcov, bežkárov a nadšencov skialpinizmu.

Fenix, Forerunner, Venu alebo možno Instinct?

Hodinky Garmin predstavujú výnimočne široké a neustále sa rozširujúce portfólio produktov. Mnohé športy majú špecializované modely s ďalšími funkciami. Ktorý model by sme si mali vybrať? V prvom rade takú, ktorá zodpovedá našim aktivitám. Ak nás zaujíma beh, oplatí sa staviť na sériu Forerunner Ten má veľa možností, ktoré ocenia predovšetkým fanúšikovia behu v teréne aj v meste. Ak sa zaujímate o triatlon, určite siahnete po súprave, ktorá vám umožní merať výkonnosť počas plávania aj jazdy na bicykli. Najobľúbenejšími multisportovnými hodinkami sú však už roky hodinky Garmin Fenix Kombinujú mimoriadne širokú funkčnosť s vynikajúcou kvalitou vyhotovenia a prvotriednymi materiálmi. Preto po nich siahajú aj tí najnáročnejší používatelia. Ak však hľadáte inteligentné hodinky, ktoré vám poskytnú ďalšie športové funkcie, oplatí sa vybrať si modely Venu! Pre outdoorových fanúšikov, ktorí nemusia mať dlhodobý prístup k nabíjačke, odporúčame modely Garmin Instinct vybavené solárnymi panelmi!

Kúpte si GPS produkty Garmin na 8a.sk

Poskytujeme mimoriadne široký výber navigačných hodiniek a hodiniek GPS od amerického výrobcu. U nás nájdete modely z kultových sérií Garmin Fenix, Forerunner, Edge a mnoho ďalších. Všetci milovníci horských trás a mnohých ďalších outdoorových výziev tu nájdu vybavenie, ktoré spĺňa ich požiadavky. Či už trénujete beh na lyžiach, chodíte po turistických chodníkoch s ťažkým batohom alebo sa plavíte na kajaku okolo zákrut riek, navigácia GPS Garmin od spoločnosti Garmin vám určite pomôže vybrať tú najlepšiu trasu. Legendárna presnosť údajov, vynikajúco pripravené mapy a intuitívne ovládanie všetkých zariadení robia z používania tohto zariadenia radosť.