top

Compressport

Spoločnosť Compressport je známou značkou vo svete špičkového kompresného oblečenia pre športovcov. Kompresné tričká, šortky a ponožky vyvinuté pomocou najnovších technológií poskytujú telu optimálnu podporu počas cvičenia.
View as Grid List

105 Produkty

 1. Čelenka Compressport Headband On/Off - dazz blue

  Zoznam prianí

 2. Softflask Compressport ErgoFlask 500ml - red

  Zoznam prianí

 3. -15%
  Kompresné návleky na nohy Compressport R2 3.0 - magnet/autumn glory
  Kompresné návleky na nohy Compressport R2 3.0 - magnet/autumn glory
  vrátane DPH 33,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 39,99 € (-15%)
  Cena odporúčaná výrobcom 39,99 € (-15%)

  Zoznam prianí

 4. -19%
  Vetrovka Compressport Hurricane Windproof Jacket Flash - black/fluo yellow
  Vetrovka Compressport Hurricane Windproof Jacket Flash - black/fluo yellow
  vrátane DPH 104,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 110,99 € (-5%)
  Cena odporúčaná výrobcom 130,99 € (-19%)

  Zoznam prianí

 5. -20%
  Bežecká mikina Compressport Winter Trail Postural LS Top - magnet/hawaiian ocean
  Bežecká mikina Compressport Winter Trail Postural LS Top - magnet/hawaiian oce...
  vrátane DPH 111,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 118,99 € (-5%)
  Cena odporúčaná výrobcom 140,99 € (-20%)

  Zoznam prianí

 6. -20%
  Mikina s kapucňou Compressport 3D Thermo Seamless Hoodie Zip - black/magnet mosaic blue
  Mikina s kapucňou Compressport 3D Thermo Seamless Hoodie Zip - black/magnet mos...
  vrátane DPH 95,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 101,99 € (-5%)
  Cena odporúčaná výrobcom 120,99 € (-20%)

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

105 Produkty

Vymazať

Compressport - špecialisti na kompresné oblečenie

Táto známa značka so sídlom vo Švajčiarsku je jedným z lídrov v oblasti moderných kompresných odevov pre športovcov. Moderné materiály a inovatívny prístup k oblečeniu, ktoré používajú aktívni ľudia, spôsobili, že značku Compressport vysoko oceňujú ambiciózni amatéri aj profesionáli, ktorí neustále bojujú o čo najlepšie výsledky. Vďaka použitiu najnovších technológií pri navrhovaní aj výrobe jednotlivých modelov bol vytvorený mimoriadne široký sortiment kompresných odevov pre širokú škálu športových aktivít. Každá kolekcia Compressport je navrhnutá tak, aby čo najlepšie podporovala telo pri konkrétnom type športu. Výsledkom sú produkty, ktoré dokonale podporujú naše telo na ceste k dokonalosti.

Rôznorodé kolekcie značky Compressport

Táto značka pochádza zo Švajčiarska a má jeden z najrozsiahlejších sortimentov kompresných odevov. Najobľúbenejšie sú produkty určené pre bežeckých nadšencov Stojí za zmienku, že výrobky boli rozdelené na beh na pevnom povrchu a beh v teréne. Toto rozdelenie znamená, že správne kompresné bežecké oblečenie si nájdu tak ľudia, ktorí sa chystajú na každodenný tréning v parku, ako aj športovci, ktorí sa zúčastňujú horských ultramaratónov. Pre nadšencov cyklistiky je pripravená ďalšia kolekcia OblečeniaCompressport Správne cyklistické šortky alebo ponožky zabezpečia maximálne pohodlie počas dlhých hodín strávených v sedle. Švajčiarska značka ponúka aj plavecké obleky Vlastnosti všetkých uvedených skupín oblečenia bolo potrebné skombinovať v sérii oblečenia a ponožiek na triatlon. Ide o položky, ktoré musia dokonale fungovať pri maximálnej námahe v extrémne rozmanitých podmienkach. Využívajú najmodernejšie materiály a výrobné technológie na podporu nášho tela v každej fáze tréningu a súťaže.

Značka Compressport ponúka okrem typického športového oblečenia a ponožiek aj celú kolekciu zameranú na regeneráciu Je to mimoriadne dôležitý čas po každom tréningu alebo štarte súťaže, keď sa telo musí rýchlo vrátiť do plnej sily. Špeciálne navrhnuté kompresné odevy pomáhajú výrazne urýchliť regeneráciu a zabezpečiť maximálne výsledky. Samostatnou sériou je oblečenie určené na cestovanie Ide o modely, ktoré udržia vaše telo v pohodlí počas dlhých hodín v lietadle alebo počas celodenného spoznávania mesta. Ideálna voľba pre cestovateľov objavujúcich nové kúty sveta.

Kompresné produkty pre pokročilých

Sortiment značky zahŕňa veľké množstvo modelov na vytvorenie kompletného športového oblečenia pre mnohé aktivity. Kolekcie tohto výrobcu zahŕňajú mikiny, tričká, šortky, legíny, ponožky, ako aj kompresné rukávy a nohavice. Určite najobľúbenejšie kompresné ponožky Compressport sú obľúbenou voľbou pre nadšencov terénneho aj asfaltového behu. Modely sa líšia úrovňou kompresie, ktorú možno zvoliť podľa individuálnych potrieb, ako aj podľa charakteru námahy. Materiály použité vo výrobkoch sa vyznačujú mimoriadnou pružnosťou, ktorá vydrží veľmi dlho. Vďaka tomu si ponožky, košele alebo šortky Compressport udržiavajú správnu úroveň kompresie počas mnohých tréningov a súťaží. Samozrejme, všetky tkaniny majú technické vlastnosti. Sú rýchloschnúce a poskytujú fenomenálnu priedušnosť. To sa prejavuje vo výnimočnom pohodlí počas cvičenia. Správna hrúbka tkaniny znamená aj tepelnú rovnováhu, či už počas horúceho leta, chladných prechodných období alebo chladnej zimy.

Čo je účelom kompresných odevov?

Moderné kompresné odevy Compressport sú navrhnuté tak, aby zvyšovali výkonnosť organizmu, odďaľovali svalovú únavu, znižovali bolesť svalov a riziko možného zranenia, ako aj urýchľovali regeneráciu po cvičení. Kompresné odevy sú jednoducho dodatočným stimulom, ktorý nám umožňuje lepšie využívať schopnosti nášho tela. To všetko je však možné len vtedy, ak sa použije správna technológia na zabezpečenie optimálnej úrovne kompresie, Ak je príliš slabá alebo príliš silná, jej pozitívne účinky nebudú také viditeľné ako pri dokonale padnúcom kompresnom oblečení. Značka Compressport vyvíja svoje výrobky pomocou najmodernejších technológií a laboratórnych testov, takže jej výrobky majú dokonale prispôsobené úrovne kompresie. Ide o najkvalitnejší kompresný odev a ponožky na trhu.