top

Beastmaker

Beastmaker je značka špecializujúca sa na výrobu drevených lezeckých chytov a úchytov. Je ideálnou voľbou pre všetkých nadšencov lezenia, ktorí hľadajú účinné tréningové nástroje. Držadlá Beastmaker sú obľúbené u profesionálov aj amatérov, ktorí chcú zvýšiť svoju lezeckú úroveň.
View as Grid List

3 Produkty

 1. -18%
  Drevené tréningové lišty Beastmaker Micros
  Drevené tréningové lišty Beastmaker Micros
  vrátane DPH 56,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 53,99 € (+5%)
  Cena odporúčaná výrobcom 68,99 € (-18%)

  Zoznam prianí

 2. -20%
  Lezecká doska Beastmaker 2000
  Lezecká doska Beastmaker 2000
  vrátane DPH 126,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 122,99 € (+4%)
  Cena odporúčaná výrobcom 159,99 € (-20%)

  Zoznam prianí

 3. -23%
  Lezecká doska Beastmaker 1000
  Lezecká doska Beastmaker 1000
  vrátane DPH 122,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 129,99 € (-5%)
  Cena odporúčaná výrobcom 159,99 € (-23%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

3 Produkty

Vymazať

Beastmaker - značka pre horolezcov

Značka Beastmaker pochádza zo Sheffieldu v Spojenom kráľovstve. Bola založená fanúšikovia lezenia, ktorí hľadali ešte účinnejšie tréningové metódy. Zistili, že dlhšie tréningy prstov prinášajú veľmi dobré výsledky. Syntetické látky dostupné na trhu v tom čase grip-dosky boli veľmi drsné a bohužiaľ, s dlhodobým používaním, spôsobilo veľa odtlačky a odreniny. Okrem toho ich používanie nebolo veľmi pohodlné. Takto vznikla myšlienka vlastná drevená doska na uchopenie. Prvá verzia Beastmakera bola vytvorená v roku 2007. Nasledujúcich šesť mesiacov sme strávili dolaďovaním dizajnu - obrazne aj priamo. Správne nastavenie uhlov, Hĺbka a tvar úchytky si vyžadovali veľa brúsneho papiera. Nakoniec bol vytvorený model, čo prinieslo neuveriteľné uspokojenie z tréningu.

Projekt nabral na obrátkach, keď bolo rozhodnuté použiť paličky Beastmaker 3D počítačové modelovanie a CNC frézovanie. Hoci je stroj starý, umožňoval dosiahnuť vysoký stupeň opakovateľnosti vzoru. Čoskoro však boli potrebné príslušné úpravy. Vyladenie celého projektu trvalo tímu dva roky. Toto úsilie sa však vypláca, pretože výsledné Unikátny gripboard Beastmaker je pripravený na výkonný tréning. Rozloženie čoskoro sa stali veľmi obľúbenými aj u iných výrobcov. gripotablic. Tí, ktorí si kupujú výrobky tejto značky, už zvyčajne majú vypracovaný rozsiahly plán tréning, pri ktorom je grip-board len jedným z potrebných prvkov. Nikto si nevyberá Výrobky Beastmaker pre ich jedinečný vzhľad, ale skôr pre ich schopnosti ktoré ponúkajú, a pohodlie pri tréningu sily prstov, nech už ich zavesíte kdekoľvek - doma, v prácu alebo na lezeckej stene.

Prostredie

Značka Beastmaker kladie veľký dôraz na environmentálne aspekty výroby a distribúciu horolezeckých chytov. Podniká pritom konkrétne kroky na zníženie negatívny vplyv na prírodu. Tie prebiehajú na viacerých úrovniach. Po prvé, doprava hotové výrobky. Zasielanie výrobkov leteckou poštou zanecháva veľmi veľkú uhlíkovú stopu. Preto tiež radikálne zmenila a presunula 95 % zásielok do špeciálneho programu UPS Carbon Neutral Preprava, ktorá zaručuje zníženie uhlíkovej stopy. Po druhé, suroviny, z ktorých sa výrobky vyrábajú Značka Beastmaker. Všetky dosky značky sú vyrobené z tulipánového dreva pestovaného v Severná Amerika, kde je tento strom veľmi obľúbeným druhom. Všetko drevo je pochádzajú z plodín certifikovaných Forestry Stewardship Council (FSC) To znamená. udržateľné pestovanie a istý pôvod všetkých surovín. Ostatné podiely tvoria silné bukové a platanové drevo. Pochádza z európskych plodín, ktoré sú tiež certifikované. FSC. Značka Beastmaker sa zdržiava používania dreva z lesov. dažďových pralesov, ktoré majú často nejasný pôvod. Namiesto výsadby stromov na takéto drevo stromy z nelegálneho výrubu dažďových pralesov sú pripojené, čo prispieva k nezvratným zmeny prostredia.

Beastmaker dbá aj na vhodné balenie svojich výrobkov. Používa kartónové škatule vyrobené z recyklovaného kartónu. Po vybalení nového uchopiť stôl, obal bude opäť recyklovateľný. Na druhej strane plast v obaloch je znížiť na nevyhnutné minimum. Odpad vzniknutý v dôsledku spracovanie dreva. Piliny a väčšie odrezky sa lisujú do brikiet, ktoré sa potom používajú ako biomasu na pohon varičov. Po tretie, spoločnosť Beastmaker venuje veľkú pozornosť tomu, kde sa zásoby energie. Výroba rukovätí a držadiel je energeticky veľmi náročná, preto je veľmi dôležité, aby stroje boli poháňané energiou, ktorá je čo najviac šetrná k životnému prostrediu. 100 % elektrickej energie spotrebovanej v spoločnosti pochádza z obnoviteľné zdroje. Prevažná väčšina z nich sú veterné elektrárne. Okrem toho spoločnosť Beastmaker zapája zapojiť sa do činnosti organizácií, ktoré chránia životné prostredie, a aktívne podporovať ich aktivity.

Beastmaker grip dosky si môžete kúpiť online na 8a.sk

V našom sortimente nájdete vynikajúce výrobky britskej značky vyrobené z vysoko kvalitných drevo. Ak hľadáte prepracované nástroje na tréning lezenia, produkty značky z určite spĺňajú všetky požiadavky. Poskytujeme najobľúbenejšie Beastmaker 1000 a Beasmaker 2000 K dispozícii aj zdokonalené tréningové prúžky, ktoré vám umožnia používať každý dostupný priestor. Nech už si vyberiete akýkoľvek produkt, môžete si byť istí, že vám poskytne vaše prsty pohodlné na tréning.