top

Kníhkupectvo

Kníhkupectvo je oddelenie, ktoré by nemalo chýbať v žiadnom obchode s horolezeckou tematikou. Ponúkame kompletný prierez sortimentu vrátane kníh, albumov, multimédií a časopisov.
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Najlepšie knihy o horách len v obchode 8a.sk

Naše horské kníhkupectvo ponúka mnoho rôznych druhov kníh. Najobľúbenejšia je beletria. V našom kníhkupectve nájdete knihy o horách od najväčších svetových himalájskych a horolezeckých osobností až po menej známych autorov. Obsahujú životopisy horolezcov, opisy významných expedícií, záchranných akcií a mnoho ďalších pútavých príbehov. Významnú časť našej ponuky tvoria encyklopédie, ktoré vám umožnia podrobne sa oboznámiť s históriou výstupov na najvyššie hory sveta a rozšíriť si vedomosti. Sprievodcovia a kompendiá o technikách lezenia vám umožnia rozšíriť si vedomosti, aby ste mohli prekonávať horské chodníky ešte bezpečnejšie. Sprievodcovia budú nenahraditeľní aj pri plánovaní budúcich expedícií, pretože vám umožnia lepšie sa oboznámiť s charakteristikou jednotlivých horských oblastí a efektívnejšie pripraviť ďalšiu expedíciu.

Horské filmy

V našom internetovom kníhkupectve tvoria významnú časť ponuky filmy o horách. Často ide o vynikajúce adaptácie najlepších horských kníh. Oslovia nielen tých, ktorí sa vydávajú na náročné horské výzvy, ale aj všetkých milovníkov hôr. Filmy o horách sú skvelým nápadom na darček. Pútavé príbehy sa najčastejšie zakladajú na skutočnosti, takže filmy sú len začiatkom dlhšieho skúmania udalostí, ktoré sú v nich zobrazené.

Najlepšie horské kníhkupectvo len na 8a.sk

Populárne aj menej známe knihy o horách nájdete v horskom kníhkupectve na 8a.sk. Je to vynikajúca literatúra, ktorá vám vyplní čas mimo hôr a umožní vám spoznať históriu objavovania hôr, ako aj najnovší vývoj v oblasti himalájizmu a horolezectva.