top

Kempingové lampy

Turistické lampy sú nevyhnutnou súčasťou vybavenia počas horskej expedície alebo kempovania. Dobré osvetlenie tábora po zotmení umožňuje voľný pohyb a vykonávanie základných činností.
View as Grid List

2 Produkty

 1. Pumpa na matrac Robens Conival 3 in 1 Pump
  Pumpa na matrac Robens Conival 3 in 1 Pump
  vrátane DPH 61,99 €
  Extra -10% s kódom CAMP10

  Zoznam prianí

 2. -20%
  Obal Petzl Noctilight
  Obal Petzl Noctilight
  vrátane DPH 18,39 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 18,99 € (-3%)
  Cena odporúčaná výrobcom 22,99 € (-20%)
  Extra -10% s kódom CAMP10

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

2 Produkty

Vymazať

Známa značka je zárukou vysokej kvality spracovania turistických lámp

V sortimente obchodu 8a.sk nájdete turistické lampy rôznych typov. Najjednoduchšie sa používajú veľké kempingové lampy LED. Zvyčajne ponúkajú niekoľko režimov osvetlenia, aby ste si mohli nastaviť množstvo svetla podľa svojich potrieb. Okrem toho sú zvyčajne vybavené držadlami na pohodlné prenášanie. Vhodne rozptýlené svetlo osvetľuje veľkú plochu, takže sú ideálne na použitie na kempingovom stole alebo zavesené na strome nad kempingom. Veľmi obľúbené sú aj malé stanové svetlá. Vďaka háčikom integrovaným do krytu ich možno ľahko zavesiť na rám alebo pútka a osvetliť tak celý interiér dočasného prístrešku. Čoraz obľúbenejšie sú aj dobíjacie turistické svetlá. Sú ideálne na intenzívne používanie, vyhýbajú sa častému dopĺňaniu batérií a umožňujú dobíjanie v teréne pomocou turistických solárnych panelov

Turistické, kempingové a stanové svetlá - kompletný výber od popredných výrobcov

V turistickom obchode 8a.sk vám garantujeme širokú ponuku produktov od najlepších výrobcov outdoorového vybavenia. Preto si môžete byť istí, že vaše vybavenie nezlyhá na horských expedíciách, výletoch s priateľmi ani počas rodinnej dovolenky v kempe. V našej ponuke sú okrem moderných LED lámp aj tradičné turistické plynové lampy. Poháňané plynovou kazetou, vytvoria jedinečnú atmosféru počas každého kempovania. Široký výber svietidiel zaručujú výrobcovia ako Coleman, Primus, Goal Zero, Robens alebo Black Diamond.