top

Salomon topánky

Obuv Salomon je zameraná na pohodlie a presnosť v teréne. Či už sa chystáte na dlhú túru po členitých chodníkoch, alebo na rýchly bežecký tréning na náročných cestách, obuv Salomon vám pomôže.
View as Grid List

176 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Dámske žabky Salomon Reelax Break 6.0 - tea rose/vanila

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Žabky Salomon Reelax Break 6.0 - black/black/alloy

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Žabky Salomon Reelax Break 6.0 - rainy day/frees/wh

  Zoznam prianí

View as Grid List

176 Produkty

na stránku
Vymazať

Boty Salomon pre outdoorových nadšencov

Boty Salomon sú veľmi obľúbené u všetkých, ktorí sa aktívne pohybujú v horských podmienkach. Široká ponuka tohto výrobcu siaha od turistických topánok, trekingovej obuvi, ľahkej prístupovej obuvi až po špecializované modely na bežecké lyžovanie. Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek obuv Salomons, môžete si byť istí, že bolo vynaložené maximálne úsilie na zabezpečenie toho, aby obuv, ktorú ste si vybrali, dokonale fungovala pri činnostiach, na ktoré bola navrhnutá. Vďaka rozsiahlym skúsenostiam výrobcu sa obuv Salomon skvele hodí na dlhé túry s veľkým batohom, ako aj na rýchle výstupy na vrcholy s bežeckou vestou.

Bežecká obuv Salomon poskytuje ľahkosť a dynamiku

Táto značka je medzi bežcami veľmi obľúbená. Legendárny rad topánok Salomon Speedcross majú pravidelne na nohách špičkoví športovci, ktorí okrem iného dokážu prekonávať nové traťové rekordy. Extrémne agresívny behúň a výraznú siluetu topánky už z diaľky spoznajú všetci bežeckí nadšenci. Bežecká obuv Salomon však predstavuje oveľa širší sortiment obuvi. Okrem iného sem patrí profesionálna séria S/Lab, ktorá zahŕňa najmodernejšie modely, ako aj obuv určenú pre začínajúcich bežeckých nadšencov. Obľúbené "Salomony" majú špeciálne upravenú podrážku Salomon Contagrip®, ktorá sa výborne správa v rôznorodom teréne. Agresívne modely s hlbokým dezénom sú skvelou voľbou do mäkkého terénu, ako je piesok, tráva alebo blato. Podrážky s o niečo väčšou kontaktnou plochou sú vhodnou voľbou na kamenistejšie a skalnatejšie chodníky.

Turistická obuv Salomon

V sortimente obuv Salomon nájdete aj množstvo modelov turistickej obuvi. Modely s vyšším zvrškom sú určené na pohyb s o niečo ťažším batohom. Poskytujú zvýšenú oporu členku, čo pomáha znižovať riziko zranenia. Polovičná turistická obuv je vynikajúca na kratšie túry a tiež v lete, keď sa vyžaduje zvýšená ventilácia. Väčšina trekingovej a turistickej obuvi Salomon je vybavená membránou GORE-TEX® To spoľahlivo chráni vnútro topánok pred vodou. Boty Salomon GTX optimálne fungujú počas prechodných ročných období, ako aj v chladnejšom počasí. Vďaka použitiu membrány sú nohy plne chránené pred vodou a zároveň poskytujú dobrú priedušnosť. To pomáha zbaviť sa vlhkosti z vnútra topánok Salomon a zabezpečiť pohodlnejšie prostredie aj počas aktivity.

Obuv Salomon na 8a.sk

Poskytujeme mimoriadne široký výber outdoorovej a turistickej obuvi Salomon Rôzne trekingové, približovacie a bežecké modely zabezpečia maximálnu trakciu bez ohľadu na to, akú trasu na vrchol si vyberiete. Špeciálne vyvinutá podrážka Contagrip® od výrobcu je zodpovedná za nadpriemernú priľnavosť na rôznych povrchoch. Optimálne zvolený typ gumy a tvar dezénu sú kľúčom k dosiahnutiu optimálneho výkonu v teréne. Najvyššia kvalita spracovania zaručí, že vám vaše nové "Salomony" budú slúžiť naozaj dlho a mnoho sezón.