top

Currex

Currex je nemecká značka špecializujúca sa na dizajn a výrobu vysokokvalitných vložiek do topánok. Jej sortiment zahŕňa špecializované vložky do bežeckej a trekingovej obuvi, ako aj do bežnej obuvi.
View as Grid List

12 Produkty

 1. Vložky do topánok Currex RunExpert High

  Zoznam prianí

 2. Vložky do topánok Currex RunExpert Med

  Zoznam prianí

 3. Vložky do topánok Currex RunExpert Low

  Zoznam prianí

 4. Vložky do topánok Currex EdgePro High

  Zoznam prianí

 5. Vložky do topánok Currex EdgePro Med

  Zoznam prianí

 6. Vložky do topánok Currex EdgePro Low

  Zoznam prianí

 7. Vložky do topánok Currex HikePro High

  Zoznam prianí

 8. Vložky do topánok Currex HikePro Med

  Zoznam prianí

 9. Vložky do topánok Currex HikePro Low

  Zoznam prianí

 10. Vložky do topánok Currex RunPro Low

  Zoznam prianí

 11. Vložky do topánok Currex RunPro Med

  Zoznam prianí

 12. Vložky do topánok Currex RunPro High

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

12 Produkty

Vymazať

Currex - vložky do športovej obuvi

Stielky sú často podceňovanou súčasťou obuvi. V mnohých topánkach sa používajú tie najjednoduchšie riešenia, ktoré nezaručujú nielen dostatočné pohodlie, ale ani oporu nohy či úroveň odpruženia. Správne vložky sú ešte dôležitejšie v prípade športovej, trekingovej alebo horskej obuvi, v ktorej je noha vystavená veľkej záťaži a často pracuje v extrémnych podmienkach. Na odstránenie všetkých týchto nedostatkov ponúka značka Currex špecializované riešenie určené pre najaktívnejších ľudí. Vložky do topánok navrhnuté s ohľadom na konkrétnu aktivitu zabezpečia optimálne podmienky pri behu, trekingu alebo každodennom používaní. Vďaka vhodne zvoleným vložkám môžeme výrazne zvýšiť pohodlie takmer každej obuvi. Okrem toho v prípade športovej obuvi ovplyvníme nielen komfort jej používania, ale aj dosiahnuté výsledky. Primerané odpruženie a podpora chodidla, ktoré mu umožnia pracovať prirodzene, sa premietnu do ešte efektívnejšieho tréningu a lepších časov na súťažiach.

Vložky, ktoré dokonale padnú do topánok

Vložky Currex vytvorené s ohľadom na rôzne aktivity. Značka má niekoľko základných kolekcií: vložky do bežeckej obuvi, vložky do turistickej obuvi, do bežnej obuvi, do horskej obuvi alebo do cyklistickej obuvi. Okrem toho sú v každej kolekcii modely, ktoré sa líšia podľa tvaru klenby nohy alebo usporiadania chodidla. S takým veľkým výberom vložiek by žiadny používateľ nemal mať problém nájsť vložky, ktoré poskytujú optimálnu podporu chodidla. V ponuke tohto výrobcu vyniknú najmä vložky do bežeckej obuvi. Počas tejto činnosti sú nohy vystavené veľmi vysokému zaťaženiu, preto je dôležité zabezpečiť im optimálne pracovné podmienky. Bežecké vložky Currex ponúkajú vynikajúci kompromis medzi tlmením a primeranou podporou chodidla. Výsledkom je tlmenie nadmerného nárazu počas behu a zároveň zachovanie vysokej dynamiky behu a účinného odrazu pri každom kroku.

Kúpte si podložky Currex online na 8a.sk

V našom obchode si môžete online kúpiť špecializované vložky do športovej a bežeckej obuvi, ktoré poskytujú vynikajúce výkonnostné vlastnosti. Poskytujú totiž nielen vysokú úroveň pohodlia, ale predovšetkým podporujú prirodzenú biomechaniku chodidla, vďaka čomu je menej náchylné na rýchlu únavu, zranenia alebo odreniny. Zvýšte pohodlie svojej obuvi a vyberte si vložky Currex, ktoré sa najlepšie hodia pre vaše aktivity!"