top

Vložky do topánok Currex HikePro Low

10% zľava na neakciové produkty. Využite kód:

vrátane DPH 49,99 €

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Only %1 left
Náklady na dopravu od 3,99 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 4260508972841-1

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Vložky do trekingovej obuvi Currex HikePro Low sú určené pre všetkých bežcov na horských trasách, ktorí hľadajú model na doplnenie svojej trekingovej obuvi. Vďaka tomu, že výrobok zohľadňuje tvar vášho chodidla a os vašich nôh, poskytuje vám maximálnu oporu pri každom kroku.

Vložky do topánok navrhnuté značkou Currex poskytujú vysokú absorpciu nárazov vďaka špeciálnej viacvrstvovej konštrukcii. Model dokonale prilieha k nohe, čo sa prejavuje v stabilizácii, ktorá je mimoriadne dôležitá najmä počas horskej turistiky.

Vložky do topánok navrhnuté nemeckou značkou Currex sa vyznačujú výrobou z vysokokvalitných materiálov a zohľadnením anatomických rozdielov v štruktúre chodidla. Z tohto dôvodu sa pre ne rozhodlo už viac ako 1,5 milióna používateľov na celom svete.

Vložky do trekingových topánok Currex HikePro Low sú plne prispôsobené chodidlu používateľa a poskytujú stabilitu aj najvyššiu oporu. Keďže výrobok je prispôsobený tvaru chodidla a osi nohy, môžete si vybrať tú správnu verziu. Líšia sa výškou, profilom a tuhosťou. Stielka navrhnutá nemeckou značkou Currex sa vyznačuje špeciálnou konštrukciou z niekoľkých vrstiev. Tá, ktorá je najbližšie k vášmu chodidlu, poskytuje správne prispôsobenie, stabilitu a primeranú "kontrolu" vašich krokov. Stredná vrstva zaisťuje maximálne pohodlie a účinné prúdenie vzduchu. Spodná časť poskytuje odpruženie.

Vložky do trekingových topánok Currex HikePro Low tiež poskytujú maximálnu podporu a dobrý odraz. Výrobok je špeciálne navrhnutý tak, aby správne rozptýlil tlak vznikajúci pri každom kroku a zabezpečil stabilizáciu chodidla - to všetko pri zohľadnení anatomických rozdielov. Pod pätou je umiestnený prvok, ktorý zabezpečuje správne odpruženie pri kontakte chodidla so zemou. V strednej časti chodidla sa nachádza prvok, ktorý poskytuje anatomickú podporu na zníženie únavy chodidla. V prednej časti topánky sa nachádza doska, ktorá poskytuje tlmenie počas kroku. Verzia Low je určená pre ľudí s nízkou klenbou nohy a pronáciou (pozrite si zoznam nižšie, ktorý zohľadňuje štruktúru klenby nohy a os nohy, aby vám pomohol vybrať správny typ vložky).

Vložky Currex sú navrhnuté tak, aby zohľadňovali aj tie najmenšie rozdiely v anatomickej stavbe chodidla, ako aj klenbu nohy a jej postavenie. Bez ohľadu na to, či máte vybočenú, valgóznu alebo normálnu os nohy a či je klenba vašich chodidiel vysoká, stredná, nízka alebo plochá, vyberiete si správny typ výrobku. Aby sa uľahčila správna identifikácia, každý model je označený inou farbou. Modré vložky majú vysoký profil, oranžové stredný profil a červené nízky profil. O kvalite vložiek svedčí skutočnosť, že im dôveruje viac ako 1,5 milióna ľudí na celom svete, ktorí si ich vyberajú na širokú škálu aktivít, od klasického behu až po horskú turistiku.

Model je určený pre ľudí s nasledujúcim nastavením klenby nohy a chodidla:

 • Nízka klenba, valgozita;
 • Plochá noha, rovné zarovnanie;
 • Plochá noha, valgozita;

Vložky Currex HikePro Low - kľúčové vlastnosti:

 • Vložky pre väčšiu stabilitu nohy v topánke a maximálne pohodlie počas horskej turistiky;
 • Model prispôsobený tvaru chodidla a osi nohy;
 • V závislosti od veľkosti sa typ stielky líši dĺžkou, profilom a tuhosťou materiálu;
 • Horná časť výrobku má trojitú štruktúru;
 • Vonkajšia vrstva zabezpečuje dobrú stabilitu a "kontrolu" krokov;
 • Stredná vrstva zaisťuje maximálne pohodlie a prúdenie vzduchu.
 • Spodná vrstva a pätová časť poskytujú odpruženie;
 • Prvok v strednej časti chodidla poskytuje anatomickú podporu na zníženie únavy;
 • Prvok vpredu je zodpovedný za tlmenie;
 • Vložky Currex si vybralo viac ako 1,5 milióna používateľov na celom svete;
 • Vložky HikePro sú vyrobené z recyklovaných materiálov;

Technická špecifikácia
Farba červená
Pohlavie Unisex
No-code NIe
Šetrnosť k životnému prostrediu Vyrobené čiastočne z recyklovaných materiálov
Promoitem Footcare
Aktivita Pešia turistika / Hiking

Currex HikePro Low - customer reviews

0.0