top

Xtorm

Spoločnosť Xtorm je jedným z popredných európskych výrobcov powerbánk a solárnych panelov. Táto holandská značka ponúka špičkové výrobky pre cestovateľov, turistov, horolezcov, ale aj na každodenné použitie.
View as Grid List

4 Produkty

  1. Kábel Xtorm Xtreme USB-C PD cable (1,5 m)

    Zoznam prianí

  2. Kábel Xtorm Xtreme USB to Lightning cable (1,5 m)

    Zoznam prianí

  3. Kábel Xtorm Xtreme USB - USB-C (1,5m)

    Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

4 Produkty

Vymazať

Xtorm - elektrina všade tam, kde ju potrebujete

Elektrina je dnes nevyhnutná. Ľudia stojaci za značkou Xtorm si to dobre uvedomujú a ich poslaním je poskytovať prístup k elektrickej energii kdekoľvek a kedykoľvek. Používate v práci notebook alebo tablet? Potrebujete si počas dlhého dňa nabiť smartfón? Vaša čelovka, ktorú si beriete do hôr, má zabudovanú batériu a nabíja sa cez USB? Alebo jednoducho potrebujete spoľahlivý zdroj energie počas expedície mimo civilizácie? Všetky tieto potreby môžete splniť s powerbankami a solárnymi panelmi Xtorm!

Značka bola založená v roku 2008 s cieľom poskytovať aktívnym ľuďom elektrinu všade tam, kde ju potrebujú. Spoločnosť Xtorm je súčasťou väčšej holandskej spoločnosti Telco Accessories. Rýchly rast popularity a potreba poskytovať čoraz viac výrobkov viedli značku k tomu, že sa v roku 2016 presťahovala do väčších kancelárií a skladov. V roku 2019 získala spoločnosť Xtorm v Holandsku viac ako 17 podnikateľských ocenení. Ocenili rýchly rast spoločnosti, inováciu výrobkov a vysokú kvalitu. V súčasnosti spoločnosť Xtorm predáva svoje výrobky vo viac ako 60 krajinách. Je tiež popredným výrobcom energetického príslušenstva na európskom trhu a neustále rastie.

Spoľahlivý výkon za všetkých podmienok

Powerbanky hrajú v ponuke značky Xtorm hlavnú úlohu. Modely, ktoré sa líšia kapacitou, sú vhodné na mnohé aplikácie. Väčšie powerbanky dokážu ľahko napájať latpop, menšie, ktoré sa zmestia do vrecka, sú ideálne na nabíjanie smartfónu počas náročného dňa. K dispozícii sú modely na každodenné použitie aj zosilnené produkty, ktoré optimálne fungujú počas outdoorových výletov. Na dlhších expedíciách budú solárne panely Xtorm určite nepostrádateľné. Prenosné modely si môžete pripnúť na batoh a nabíjať kľúčové zariadenia počas slnečného dňa. Väčšie solárne panely sa vám budú hodiť počas dlhých pobytov mimo civilizácie, keď budete potrebovať napájať počítač, vysielače GPS alebo iné dôležité zariadenia. Ponuku značky Xtorm dopĺňajú klasické nabíjačky a adaptéry, ktoré umožňujú používanie elektrickej siete takmer v každej krajine sveta. Je to optimálne riešenie pre cestovateľov, ktorí navštívia najexotickejšie kúty našej zemegule.

Produkty Xtorm v obchode 8a.sk

Ponúkame široký výber najlepších power bánk a solárnych panelov Xtorm. Zameriavame sa na výrobky pripravené na pobyt v prírode, ako aj na aktívne dni v mestskom prostredí. Každý model Xtorm sa vyznačuje najvyššou kvalitou spracovania, čo sa prejavuje vysokou spoľahlivosťou. Výrobky sú pripravené na extrémne podmienky a možno ich používať pri teplotách hlboko pod nulou. Pri výbere produktov Xtorm si môžete byť istí, že sa používajú najnovšie dostupné technológie. Vďaka tomu je nabíjanie oveľa rýchlejšie a samotné zariadenie ľahšie a skladnejšie.