top

Wacaco

Wacaco je predovšetkým inovatívny prenosný kávovar, s ktorým si môžete pripraviť lahodné espresso kdekoľvek na svete. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti si ich môžete vziať so sebou do kufra na dovolenku alebo do batohu na výlet do prírody.
View as Grid List

14 Produkty

 1. Obal Wacaco Minipresso Case
  Obal Wacaco Minipresso Case
  vrátane DPH 22,99 €

  Zoznam prianí

 2. Obal Wacaco Minipresso NS2 Case
  Obal Wacaco Minipresso NS2 Case
  vrátane DPH 34,99 €

  Zoznam prianí

 3. Stroj na kávu Wacaco Minipresso NS2

  Zoznam prianí

 4. Stroj na kávu Wacaco Nanopresso + adapter - grey

  Zoznam prianí

 5. Stroj na kávu Wacaco Picopresso
  Stroj na kávu Wacaco Picopresso
  vrátane DPH 149,99 €

  Zoznam prianí

 6. Stroj na kávu Wacaco Cuppamoka
  Stroj na kávu Wacaco Cuppamoka
  vrátane DPH 39,99 €

  Zoznam prianí

 7. Stroj na kávu Wacaco Pipamoka
  Stroj na kávu Wacaco Pipamoka
  vrátane DPH 54,99 €

  Zoznam prianí

 8. Stroj na kávu Wacaco Minipresso GR

  Zoznam prianí

 9. Súprava do kávovaru Wacaco Nanopresso Barista Kit

  Zoznam prianí

 10. Obal Wacaco Nanopresso M-Case
  Obal Wacaco Nanopresso M-Case
  vrátane DPH 22,99 €

  Zoznam prianí

 11. Obal Wacaco Nanopresso S-Case
  Obal Wacaco Nanopresso S-Case
  vrátane DPH 22,99 €

  Zoznam prianí

 12. Stroj na kávu Wacaco Nanopresso - grey

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

14 Produkty

Vymazať

Wacaco - stvorené pre milovníkov hlbokých L

Ak ste znalcom kávy a zároveň milujete cestovanie, výpravy do prírody alebo do hôr, potom vás príslušenstvo značky Wacaco určite poteší. Obsahujú všetko, čo potrebujete na to, aby ste si mohli vychutnať lahodné espresso kdekoľvek na svete. Vďaka minimálnym rozmerom a nízkej hmotnosti ponúkaných modelov ich môžete vziať doslova kamkoľvek. Či už ho máte v kufri na dovolenke, alebo v trekingovom batohu na dlhšiu túru. Ak je to tá najlepšia káva, ktorá vás ráno naštartuje, oplatí sa jej vyhradiť miesto v batožine. Jedinečné modely kávovarov a ďalšie príslušenstvo na prípravu kávy od spoločnosti Wacaco sú precízne spracované výrobky. Spájajú dokonalú konštrukciu s moderným dizajnom, takže sú vhodné do prírody aj na každodenné použitie.

História značky

Tak ako u všetkých inovatívnych značiek, aj v prípade spoločnosti Wacaco sa všetko začalo geniálnym nápadom. V roku 2012 si Hugo Cailleton na služobnej ceste objednal v hoteli espresso, ktorého chuť bola veľmi nevýrazná. Preto začal premýšľať, ako poskytnúť možnosť pripraviť dokonalú kávu za akýchkoľvek podmienok. Keďže mal bohaté skúsenosti s navrhovaním bežných kávovarov, rýchlo preveril možnosti dostupné na trhu a zistil veľkú medzeru. Ponúkané riešenia ho neuspokojili. Kávovary boli príliš náročné na obsluhu, neposkytovali správnu teplotu kávy alebo ich chuť bola ďaleko od ideálu. Nasledujúci rok preto strávil navrhovaním a testovaním rôznych prenosných kávovarov vlastnej výroby. Sám Hugo a jeho skupina priateľov vytvorili a otestovali desať rôznych prototypov. Keď v roku 2013 našiel optimálne riešenie - Minipresso - zrodila sa značka Wacaco. Tento model, mimoriadne kompaktný a vyrobený z pevných materiálov, dnes tvorí základ ponuky spoločnosti.

Kúpte si produkty Wacaco online na 8a.sk

Poskytujeme široký výber produktov Wacaco. Okrem našich najobľúbenejších prenosných kávovarov Minipresso a Nanopresso tu nájdete aj termohrnčeky, mini termosky a mnoho ďalšieho príslušenstva potrebného pre všetkých milovníkov dobrej kávy. Vďaka kvalitným materiálom a modernému dizajnu sú skvelou voľbou na výlety do prírody aj do práce, keď nemáme prístup ku kvalitnému kávovaru. Pozrite sa, ako chutí pravé espresso!