top

Teufelberger

Teufelberger je svetoznáma rakúska spoločnosť, ktorá vyrába vysokokvalitné laná používané na prácu vo výškach, horolezectvo, ako aj na záchranu a v priemysle.
View as Grid List

3 Produkty

 1. -10%
  Statické lano Teufelberger Chameleon - multicolor
  Statické lano Teufelberger Chameleon - multicolor
  vrátane DPH 1,79 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 1,59 € (+13%)
  Cena odporúčaná výrobcom 1,99 € (-10%)

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Statické lano Teufelberger Patron 10,5 mm - white
  Statické lano Teufelberger Patron 10,5 mm - white
  vrátane DPH 1,79 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 1,99 € (-10%)
  Cena odporúčaná výrobcom 1,99 € (-10%)

  Zoznam prianí

 3. Statické lano Teufelberger Patron 11 mm - white

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

3 Produkty

Vymazať

Teufelberger úspešne spája tradíciu s modernosťou

Značka vznikla už v roku 1790, keď mladý Jakob Teufelberger kúpil továreň na výrobu konopných lán. Keď začínal v tomto odvetví, nemohol si predstaviť, že položí základy spoločnosti, ktorá bude mať svoje továrne rozmiestnené takmer po celom svete. Dnes je výrobca riadený siedmou generáciou rodiny Teufelbergerovcov a značka je v ich úplnom vlastníctve. Vďaka tomu si zachovala úplnú nezávislosť od globálnych korporácií a môže rásť podľa zásad, ktoré si stanovila. Rodinný charakter značky pomáha udržiavať atmosféru stability a udržateľnosti. Vďaka efektívnemu riadeniu spoločnosť neustále rastie, získava nové továrne a dopĺňa svoj sortiment o nové výrobky. Aj zamestnanci sú pre činnosť spoločnosti mimoriadne dôležití a spoločne tvoria jej veľkú devízu: inovácie, oddanosť tradičným hodnotám a poskytovanie výrobkov najvyššej kvality zákazníkom.

Podobne ako v časoch, keď Jakob Teufelberger založil značku, aj teraz sa spoločnosť špecializuje na výrobu lán. Pravda, už to nie sú konopné modely, ale moderné laná používané v priemysle a na rekreáciu. Výrobca má vo svojom portfóliu takmer všetky typy lán, ktoré si vieme predstaviť. K dispozícii je široká škála oceľových a syntetických lán. Oceľové laná sa používajú v námorníctve, v stavebníctve, v baniach, na horských dráhach a na mnohých ďalších miestach. Na druhej strane, syntetické laná sú určené na prácu vo výškach, záchranné operácie alebo použitie v arboristike. Napriek tejto širokej škále lán si značka Teufelberger zachováva najvyššiu kvalitu pri výrobe každého lana. To je možné vďaka tomu, že má množstvo tovární roztrúsených po celom svete. Každý z nich sa špecializuje na výrobu konkrétneho typu lana, čo im umožňuje sústrediť sa na vývoj inovatívnych riešení a zabezpečenie maximálnej kvality spracovania.

Statické laná Teufelberger na prácu vo výškach

V horskom obchode 8a.sk nájdete široký výber lán Teufelberger na prácu vo výškach a horolezectvo. Ide o spoľahlivé modely vytvorené špeciálne na profesionálne použitie pri práci vo výškach. V tejto kolekcii nájdete spoľahlivé statické laná na prácu vo výškach, laná pre arboristiku, ako aj modely používané v jaskyniarstve. Široká ponuka modelov umožňuje vybrať si lano podľa špecifických požiadaviek. Rôzne priemery, sily a dokonca aj farebné prevedenia umožňujú nájsť ideálne lano na akúkoľvek prácu. Okrem toho je väčšina modelov k dispozícii v bubnoch aj v špecifických úsekoch, čo znamená, že v mnohých prípadoch možno dĺžku lana dokonale prispôsobiť bez toho, aby ste ho museli sami strihať. Laná Teufelberger sú podrobené prísnym testom a spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy potvrdené príslušnými certifikátmi. Vďaka tomu sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou, ako aj jednoduchým používaním pri všetkých druhoch prác vo výške. Rozmanitosť ponuky znamená, že si značka vybudovala veľmi silnú pozíciu na horolezeckom trhu a ľudia, ktorí sa raz rozhodli pre lano rakúskej značky, jej často zostávajú verní dlhšie. Obchod 8a.sk ponúka laná Teufelberger na metre, ako aj na celé bubny, čo umožňuje vybrať si požadovanú dĺžku.

Značkové laná Teufelberger

V sortimente našej rakúskej značky samozrejme nemôžu chýbať robustné nosné laná. Silné opakovačky, ktoré sú nepostrádateľné pri mnohých činnostiach, sú ideálne nielen na prácu vo výškach, ale môžu ich úspešne používať aj horolezci a jaskyniari. Aj keď sa zástupcovia často používajú ako pomocníci, musia byť dostatočne silní. Vďaka širokej ponuke opakovaní s rôznymi parametrami si každý nájde model s tou správnou silou a priemerom. Či už potrebujete spoľahlivé statické laná, alebo tenké záchytné laná, rakúska značka Teufelberger poskytuje výrobky najvyššej kvality, na ktoré sa môžete spoľahnúť v náročných podmienkach. Efektívne a rýchlo ich nakúpte online na 8a.sk, aby ste boli vždy pripravení na prácu, ktorá vás čaká.

Teufelberger - obľúbené kategórie

Teufelberger výškové pracovné laná Jaskynné vybavenie Teufelberger