top

Suunto

Suunto je renomovaný výrobca športových a cestovných hodiniek. V našej ponuke nájdete horské hodinky s výškomerom, navigáciou GPS alebo kompasom, ako aj hodinky mutlisport s meraním tepovej frekvencie. Pozrite si produkty Suunto pre športovcov a milovníkov horských aktivít.
View as Grid List

11 Produkty

 1. -4%
  Kompas Suunto Tandem/360PC/360R G Clino
  Kompas Suunto Tandem/360PC/360R G Clino
  vrátane DPH 259,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 249,99 € (+5%)
  Cena odporúčaná výrobcom 272,99 € (-4%)

  Zoznam prianí

 2. Kompas Suunto MC-2 G Mirror
  Kompas Suunto MC-2 G Mirror
  vrátane DPH 89,99 €

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Kompas Suunto AIM-6 NH
  Kompas Suunto AIM-6 NH
  vrátane DPH 56,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 55,99 € (+2%)
  Cena odporúčaná výrobcom 63,99 € (-10%)

  Zoznam prianí

 4. Kompas Suunto MB-6 Global
  Kompas Suunto MB-6 Global
  vrátane DPH 104,99 €

  Zoznam prianí

 5. Kompas Suunto A-10 NH
  Kompas Suunto A-10 NH
  vrátane DPH 19,99 €

  Zoznam prianí

 6. Kompas Suunto M-3 G
  Kompas Suunto M-3 G
  vrátane DPH 68,99 €

  Zoznam prianí

 7. Kompas Suunto M-9 NH
  Kompas Suunto M-9 NH
  vrátane DPH 38,99 €

  Zoznam prianí

 8. -3%
  Kompas Suunto A-30 SH Metric
  Kompas Suunto A-30 SH Metric
  vrátane DPH 28,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 26,99 € (+8%)
  Cena odporúčaná výrobcom 29,99 € (-3%)

  Zoznam prianí

 9. -10%
  Kompas Suunto MB-6 NH
  Kompas Suunto MB-6 NH
  vrátane DPH 75,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 73,99 € (+3%)
  Cena odporúčaná výrobcom 84,99 € (-10%)

  Zoznam prianí

 10. -10%
  Kompas Suunto MCB NH Mirror
  Kompas Suunto MCB NH Mirror
  vrátane DPH 28,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 26,99 € (+6%)
  Cena odporúčaná výrobcom 31,99 € (-10%)

  Zoznam prianí

 11. -4%
  Kompas Suunto M-3 NH
  Kompas Suunto M-3 NH
  vrátane DPH 45,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 43,99 € (+5%)
  Cena odporúčaná výrobcom 47,99 € (-4%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

11 Produkty

Vymazať

Výrobky značkyunto sú funkčným príslušenstvom pre športovcov a turistov

Športové a turistické hodinky Suunto sú dnes takmer trvalou súčasťou výbavy každého outdoorového nadšenca. Či už sa venujete horolezectvu, alebo behu po chodníku, hodinky Suunto, ktoré sú prispôsobené vašim potrebám, vám poskytnú všetky potrebné informácie. Pomôže vám s navigáciou v náročnom teréne, upozorní vás na náhle zmeny počasia alebo bude monitorovať váš tréningový pokrok. Sortiment hodiniek tejto značky je rozdelený do niekoľkých kolekcií/modelov, ako napríklad Suunto 9, Suunto 7, 5, 3 alebo Suunto Core Milovník akejkoľvek outdoorovej aktivity tak nájde model optimálne prispôsobený svojim potrebám. Medzi dostupnými možnosťami sú modely vhodné na horský beh, horskú cyklistiku, treking, horolezectvo, triatlon alebo dokonca lyžovanie. Bez ohľadu na ročné obdobie a podmienky budú výrobky Sunto vždy pripravené na ďalšiu výzvu

Značka je známa vysokou kvalitou spracovania svojich výrobkov a dôrazom na detail. Hodinky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Kombinuje sa vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ, plasty (rôzne druhy polyamidu) a dokonca aj sklenené vlákna. Perfektne namontované komponenty zaručujú vysokú odolnosť celej konštrukcie. Veľká časť modelov je tiež vodotesná. Špecializované hodinky Suunto umožňujú tréning vo vode, čo z nich robí obľúbenú voľbu pre triatlonových nadšencov. Športové hodinky sú dobrou voľbou pre náročných nadšencov dobrodružstva, ktorí si chcú udržať maximálnu kontrolu v náročných podmienkach.

Multišportové hodinkyunto

Preč sú časy, keď hodinky ukazovali len čas a dátum. Dnešné inteligentné hodinky samozrejme poskytujú tieto základné informácie, ale ich funkcie sa výrazne rozšírili. Športové hodinky značkyunto môžu ponúknuť mnoho rôznych možností, ktoré budú mimoriadne užitočné pre všetkých aktívnych ľudí. Ak vediete intenzívny životný štýl, správne športové inteligentné hodinky Suunto sú tou správnou voľbou Zvlášť vyvinutý je rad tréningových hodiniek, ktoré budú vynikajúce pre bežcov, triatlonistov, cyklistov a milovníkov mnohých ďalších športov Vďaka desiatkam tréningových plánov pre rôzne aktivity ponúkajú hodinky Suunto dokonalý tréningový plán, ktorý vyhovie potrebám každého.Suunto umožňuje ukladať nové výsledky a nastaviť nové tréningové ciele, čo ešte viac uľahčuje sledovanie vášho pokroku. Vďaka aplikáciám môžete navyše ľahko zdieľať svoje pokroky na sociálnych sieťach. Nie je nič motivujúcejšie ako kontakt a neustála podpora od športových nadšencov, ako sme my.

Bežecké hodinky Sunto s vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom poskytnú kompletný súbor informácií počas každého tréningu. Či už to robíte v daždi alebo v letných horúčavách, získate súbor presných údajov. Špecializované modely dokonca umožňujú monitorovať srdcovú frekvenciu počas plávania. Športové hodinkyunto sú tiež skvelým spôsobom, ako kontrolovať svoje tempo počas súťaží, aby ste mohli udržiavať správnu rýchlosť počas celej trate bez ohľadu na jej dĺžku. Kľúčom k víťazstvu je kontrola srdcovej frekvencie alebo rýchlosti, či už trénujete alebo súťažíte. Dôležité je, že športové inteligentné hodinky Suunto sú skvelé aj na každodenné nosenie. Sledovanie počtu krokov a spálených kalórií vám umožní dokonale prispôsobiť intenzitu večerného tréningu. Pri akejkoľvek športovej aktivite je dôležitý aj dostatočný odpočinok. Aj tu sa hodia hodinky Suunto. Aktívne monitorovanie spánku vám umožní vyhodnocovať nielen dĺžku spánku, ale aj jeho kvalitu, čo uľahčí efektívny odpočinok.

Turistické hodinkyunto

Turistické hodinkyunto sú voľbou všetkých milovníkov hôr. V týchto modeloch sú barometer, výškomer, búrkový alarm základnými funkciami. Umožnia vám odhadnúť nadmorskú výšku, v ktorej sa nachádzate, a pomôžu vám pri vyhodnocovaní meniacich sa poveternostných podmienok. Tieto modely odvedú skvelú prácu pri širokej škále činností. V horolezectve vám umožnia rýchlejšie spozorovať blížiacu sa zmenu počasia. Pri zjazdovom lyžovaní vám poskytnú presný súčet nadmorskej výšky, ktorú ste počas dňa prekonali. Umožňujú tiež zobraziť rýchlosť prekonávania prevýšenia, čo ocenia najmä všetci nadšenci skialpinizmu. Hodinkyunto sú ideálne aj na horský beh, pretože poskytujú presnú kontrolu tempa a srdcovej frekvencie. Hodinky Suunto sú ideálne aj na krátke túry a dlhé treky, pretože uľahčujú orientáciu v teréne.

Turistické hodinkyunto majú veľa funkcií. Vďaka indikácii barometra budeme môcť vopred predpovedať blížiacu sa búrku alebo náhlu zmenu počasia. To vám umožní bezpečnejšiu navigáciu na chodníkoch alebo výstup na vrcholy hôr. Kompas Suunto sa vám bude hodiť v akomkoľvek teréne. Umožní základnú orientáciu pomocou mapy v prípade, že náš základný kompas zlyhá. Pri plánovaní ďalšej trasy alebo chodníka môže byť mimoriadne dôležitý čas východu a západu slnka, ktorý vám umožní určiť, ako dlho budete môcť chodiť po horách bez čelovky. teplota vzduchu, ktorú poskytujú hodinky Suunto, vám pomôže vybrať si správne oblečenie a ďalšie vybavenie na denné výzvy. Pre všetkých používateľov je mimoriadne užitočná aj GPS navigácia Uľahčí nám to sledovanie vopred pripravenej trasy alebo zaznamenávanie prejdenej trasy, čo nám umožní neskôr sledovať miesta, ktoré sme dosiahli počas našich expedícií alebo tréningov.

História značky Suunto

Suunto je fínska značka, ktorú pred viac ako 80 rokmi založil Tuomas Vohlonen. Jej prvým výrobkom bol inovatívny kompas s kvapalinovou náplňou, ktorý sa vyrábal hromadne. Vznikla vďaka vášni zakladateľa pre orientačný beh a outdoorové aktivity vo všeobecnosti. Čoskoro sa značka presadila aj na námornom trhu a ponúkla spoľahlivé kompasy na použitie na lodiach a jachtách. Odvtedy spoločnosť Suunto pokračuje v inováciách, vďaka čomu sa stala jedným z lídrov na trhu so športovými hodinkami, ako aj s potápačskými prístrojmi a počítačmi, a jej výrobky sú denne testované v extrémnom teréne. Spoľahlivosť a vynikajúca funkčnosť hodiniek Suunto vám umožní bezpečnejšie a príjemnejšie outdoorové aktivity a umožní vám objavovať nové terény za hranicami civilizácie a vyšliapaných chodníkov.

Originálne hodinky fínskej značky si môžete kúpiť online na stránke 8a.sk

V našom internetovom obchode Suunto ponúkame širokú škálu športových a cestovných hodiniek od tohto výrobcu. Každý model má inú konfiguráciu funkcií, takže každý aktívny človek by si mal nájsť model optimálne vyhovujúci jeho potrebám. Trénujete horský beh na náročných tratiach? Ste nadšencom horskej cyklistiky, lyžovania alebo horolezectva? Alebo jednoducho trénujete na triatlon? Nech už sa venujete akejkoľvek aktivite, športové hodinky Suunto série 9, 7, 5 a 3 určite zvládnu vašu úlohu a poskytnú vám všetky potrebné informácie. Sú skvelé aj na každodenné aktivity. Vďaka ľahko dostupnému kalendáru denných stretnutí a pochôdzok s inteligentnými hodinkami Suunto už nezmeškáte žiadnu dôležitú schôdzku!