top

Superfeet

Superfeet je značka špecializujúca sa na výrobu moderných vložiek do topánok. Jej sortiment zahŕňa vložky do bežeckej obuvi, športovej obuvi, turistickej obuvi a tiež na každodenné použitie. Výrobky Superfeet poskytujú vysoké pohodlie a optimálnu podporu chodidla.
View as Grid List

4 Produkty

 1. -27%
  Vložky do topánok SuperFeet Run Comfort Thin
  Vložky do topánok SuperFeet Run Comfort Thin
  vrátane DPH 34,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 33,99 € (+3%)
  Cena odporúčaná výrobcom 47,99 € (-27%)

  Zoznam prianí

 2. -27%
  Vložky do topánok SuperFeet Run Comfort Max
  Vložky do topánok SuperFeet Run Comfort Max
  vrátane DPH 34,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 33,49 € (+5%)
  Cena odporúčaná výrobcom 47,99 € (-27%)

  Zoznam prianí

 3. -27%
  Vložky do topánok SuperFeet Berry
  Vložky do topánok SuperFeet Berry
  vrátane DPH 36,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 34,49 € (+6%)
  Cena odporúčaná výrobcom 49,99 € (-27%)

  Zoznam prianí

 4. -27%
  Vložky do topánok SuperFeet Run Pain Relief
  Vložky do topánok SuperFeet Run Pain Relief
  vrátane DPH 41,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 39,99 € (+4%)
  Cena odporúčaná výrobcom 56,99 € (-27%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

4 Produkty

Vymazať

Superfeet - vložky do topánok, ktoré majú význam

Značka Superfeet sa zrodila pred viac ako 40 rokmi z jednoduchej myšlienky, že ľudia si zaslúžia niečo lepšie. Obuv vyrábaná v tom čase bola často vybavená nepohodlnými vložkami, ktoré neplnili svoj účel. Výrobcovia obuvi tento prvok často prehliadali ako nedôležitý. Tak sa zrodila myšlienka spojiť ortopedické znalosti s najnovšími dostupnými materiálmi a výrobnými technológiami. Takto vznikli vložky Superfeet, ktoré vynikajúco riešia nielen bolesti nôh. V nasledujúcich rokoch došlo k rýchlemu rozvoju technológií a špecializácii na rôzne typy vložiek, ktoré sa dali prispôsobiť tvaru chodidla a vykonávanej činnosti.

Aké sú charakteristické vlastnosti vložiek Superfeet?

Každý model tejto značky je prepracovaný do najmenšieho detailu. Po prvé, má tvarovanú oblasť päty a primeranú podporu klenby chodidla. Tým sa zabezpečí, že je dostatočne obalená zo všetkých strán. Po druhé, vložky Superfeet sú vyrobené z materiálov, ktoré poskytujú prirodzenú oporu chodidlám. Nárazy vznikajúce pri každom kroku sa rozptýlia a vibrácie, ktoré sa dostávajú do tela, sú do značnej miery tlmené. Tým sa znižuje preťaženie a zvyšuje sa pohodlie obuvi. Po tretie, stielky udržujú nohy v skvelej kondícii počas celého dňa. Jedinečné peny použité pri ich výrobe poskytujú účinné odpruženie, vďaka ktorému sú nohy menej unavené aj po celodennej aktivite. Kombinácia všetkých týchto prvkov znamená, že výrobky Superfeet majú pozitívny vplyv nielen na chodidlá, ale aj na členky, kolená, chrbticu a celé držanie tela. Toto sú vložky pre každého!

Podrážky pre každú nohu dostupné online na 8a.sk

Značka rozlišuje vo svojom sortimente niekoľko modelov vložiek, ktoré sa výrazne líšia svojou konštrukciou a ponúkanými vlastnosťami. Aby ste mohli určiť, ktorý model bude najlepší, je potrebné odpovedať na 3 otázky. Je dôležité, aký typ obuvi máte. Vložky Superfeet sa vyrábajú v troch rôznych hrúbkach, takže sa dajú dokonale prispôsobiť akémukoľvek typu obuvi. Dôležitá je aj činnosť, ktorú budete vykonávať. Vložky do bežeckých topánok, ktoré sa hodia na maratón, a vložky do trekingových topánok, v ktorých strávite celý deň na horskom chodníku, budú skonštruované inak. Posledným dôležitým znakom je tvar samotného chodidla.