top

Squeezy

Squeezy sú jedinečné energetické gély pre športovcov. Vďaka širokej škále príchutí a optimálne zvoleným nutričným hodnotám sa skvele hodia na tréningy aj súťaže.
View as Grid List

1 Produkty

na stránku
View as Grid List

1 Produkty

Vymazať

Squeezy - čistá energia pre športovcov

Značka Squeezy bola založená v roku 1992. Odvtedy sa pýši výrobkami najvyššej kvality, ktoré ani raz nesklamali športovcov v núdzi. Práve jej energetické gély podporujú ďalšie generácie športovcov a amatérov, ktorí chcú posúvať hranice vlastnej vytrvalosti. Už viac ako 30 rokov poskytuje Squeezy zdravú energiu na súťažiach a počas tréningu na základe poznatkov a skúseností. Značka sa neustále prispôsobuje meniacim sa požiadavkám a novým športom. Zostáva pritom jedným z popredných výrobcov energetických gélov, tyčiniek a nápojov.

Energetické gély, tyčinky a nápoje

Buďme úprimní, väčšina výrobkov športovej výživy obsahuje množstvo umelých prísad určených na zlepšenie chuti alebo vzhľadu občerstvenia. Mnohým spoločnostiam však uniká podstata. Potraviny a nápoje pre športovcov by mali byť predovšetkým ľahko stráviteľné, nemali by dráždiť žalúdok a musia poskytovať konkrétne výživové hodnoty. Ľudia, ktorí vytvárajú značku Squeezy, to veľmi dobre vedia, pretože sami veľa športujú - behajú, bicyklujú, plávajú. Vďaka tomu sa výrobca vo svojich tyčinkách a géloch vyhýba všetkým zbytočným a umelým prísadám, ktoré môžu počas intenzívneho cvičenia spôsobiť žalúdočné problémy. Zloženie energetických tyčiniek a gélov je usporiadané tak, aby telu poskytlo optimálne množstvo živín a mikroživín - nie viac a nie menej.

Energetické gély Squeezy uvoľňujú energiu postupne, aby ju telo mohlo počas prebiehajúceho cvičenia pomaly prijímať. V zložení sa nikdy nevynecháva sodík a draslík, ktorých hladina pri potení počas fyzickej aktivity veľmi rýchlo klesá. Takýto prídavok v energetických géloch uľahčuje udržanie ich správnej hladiny aj počas intenzívneho cvičenia. Dôležitou informáciou pre mnohých ľudí bude, že väčšina produktov Squeezy vo forme tekutín a energetických gélov má vegánske zloženie.

Energetické gély Squeezy v obchode 8a.pl

Výrobky tejto nemeckej značky sú dostupné v niekoľkých rôznych variantoch. V obchode 8a.pl ponúkame okrem iného veľmi obľúbené energetické gély Squeezy pripravené špeciálne pre športovcov a ľudí podstupujúcich vysoko intenzívnu fyzickú námahu. Ich jednoduché zloženie poskytuje dôležité sacharidy, sodík a draslík - zložky potrebné na dlhodobé udržanie fyzickej námahy. Veľmi široký výber príchutí znamená, že každý si nájde gél dokonale prispôsobený svojej chuti. Energetické gély sú nepostrádateľným doplnkom pri dlhšom behu, jazde na bicykli, triatlonových súťažiach alebo behu na lyžiach. Značka Squeezy ponúka aj energetické a proteínové tyčinky, ktoré sú skvelým doplnkom stravy mnohých športovcov a aktívnych ľudí. Ponuku značky Squeezy dopĺňajú energetické nápoje a špeciálne želé.